reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Monia, faktycznie pochrzaniło się ... Poczekaj cierpliwie...

Ja przy stymulacji clo, to od 8 dc przez 5 dni biorę estrofem, żeby endometrium się zbudowało odpowiednie. Bierzesz jakiś estrogen? Może spytaj się o to gin? Czytałam, ż czasem nawet dojdzie do zapłodnienia przy clo, ale przez cienkie endometrium nie ma się gdzie zagnieździć

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monia, faktycznie pochrzaniło się ... Poczekaj cierpliwie...

Ja przy stymulacji clo, to od 8 dc przez 5 dni biorę estrofem, żeby endometrium się zbudowało odpowiednie. Bierzesz jakiś estrogen? Może spytaj się o to gin? Czytałam, ż czasem nawet dojdzie do zapłodnienia przy clo, ale przez cienkie endometrium nie ma się gdzie zagnieździć

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana tu w Angli nic nie daja, jak spytalam kiedys o progesteron bo w pierwszej ciazy bralam to najpierw sie zdziwil a potem sie usmial. Oni tu sie za bardzo nie przejmuja niestety i chyba maja zasade przezyje najsilniejszy do 3 miesiaca to zlewka totalna :(
 
Monia, no nie gadaj ... [emoji44] Chociaż tak po prawdzie to już nie wiem co lepsze... U nas ciąże od samego początku często podtrzymują, ale potem jak chore dziecko się urodzi, to zerowa pomoc ze strony państwa.

Mammunia, jak wakacje? :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooo daga, może jednak jednak??!!??!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje [emoji14] 32 dc, @ dalej nie ma, oznak okredu teź brak. Taaaak mnie korci zrobic test, ale boje sie rozczarowania :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a nie mówiłam że wszystko w tym cyklu popierdzielone!!!
Według głupiej lekarki dziś mam mieć owulację a mówiłam jej że czułam owulke zaraz po okresie ;) super ale tak się boję bo jeszcze 2 tygodnie do okresu.
IMG_20170817_084317.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170817_084317.jpg
    IMG_20170817_084317.jpg
    366,2 KB · Wyświetleń: 371
reklama
Dziewczyny a nie mówiłam że wszystko w tym cyklu popierdzielone!!!
Według głupiej lekarki dziś mam mieć owulację a mówiłam jej że czułam owulke zaraz po okresie ;) super ale tak się boję bo jeszcze 2 tygodnie do okresu.Zobacz załącznik 818955
Ojej Monia super!1!! Zmotywowalas mnie, wracam z pracy i tez zrobie test. 3 dni po terminie @ i dalej nic :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry