reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Dziewczyny życzę wam jak najszybciej owocnych cykli. :) U mnie prawdopodobnie pół roku będzie oczekiwania na zielone światło.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tak to u mnie wyglądało...
Zobacz załącznik 815263

Mam pytanie do dziewczyn z problemami z tarczycą? Czy miewałyście może jakieś jej bóle/zapalenia?

Ja miałam bardzo przesuszoną, swędzącą skórę głowy, łokcie, kolana taka skorupka, zimne stopy, nerwowość, wahania wagi lekkie na plus ale jednak, w krytycznym momencie długi czas do owulacji, koncentracja, słabe zapamiętywanie. W ciąży problemy z utrzymaniem. Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy subkliniczną.
Syn tez ma tarczce lekka.
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
Colorado- przykro mi z powodu bety, wiem jak to jest juz od ponad dwoch lat i gapie sie co miesiac w test i szukam cienia cienia drugiej kreski, ale i nas nas przyjdzie pora :) ja w to wierze!

A ja dzisiaj jakas masakra taki bol obu jajnikow po tym Clo , ze prawie chodzic nie moge a juz niby po owulacji :( wszystko to clo chyba mi popierdzielilo :-( :( nie wiem juz co myslec:mad:
 
Migdalove wg mnie to po prostu schodzą emocje po dzisiejszej wizycie [emoji6] sama tak miałam jak zobaczyłam wyniki tsh [emoji45] tez od razy zły nastrój itp

Monia czyli clo działa. Mnie bolą bez clo a dziś juz nie mogłam wytrzymać w pracy z bólu... [emoji20]
Od dwóch dni śpię w dzień, chodzę strasznie wykończona [emoji20]



Dziewczyny za nasze wymarzone ciążę [emoji485]
 
Migdalove wg mnie to po prostu schodzą emocje po dzisiejszej wizycie [emoji6] sama tak miałam jak zobaczyłam wyniki tsh [emoji45] tez od razy zły nastrój itp

Monia czyli clo działa. Mnie bolą bez clo a dziś juz nie mogłam wytrzymać w pracy z bólu... [emoji20]
Od dwóch dni śpię w dzień, chodzę strasznie wykończona [emoji20]



Dziewczyny za nasze wymarzone ciążę [emoji485]

:biggrin2: Tak jest , zwlaszcza ze mam dzis moje 36 urodzinki, to trza wypic za zdrowie a moze i jakis prezent z gory dostane w tym cyklu:tak::tak::tak:
 
:biggrin2: Tak jest , zwlaszcza ze mam dzis moje 36 urodzinki, to trza wypic za zdrowie a moze i jakis prezent z gory dostane w tym cyklu:tak::tak::tak:
Sto.lat kochana!
Ja mam kryzys dziewczyny :( szefowa dzisiaj dzwonila i powiedziala, ze od sierpnia przenosi mnie do innej apteki... o wiele dalej ni teraz :( dojazd fatalny, przez centrum miasta, pojade do pracy z 40 min, gdzie teraz dojezdzam w 10... niby tylko na sierpien, ale nigdy nic nie wiadomo... od wrzesnia corka do szkoly i jakbym miala zostac w tej drugiej aptece, to nie ogarne tego wszystkiego. Mam nadzieje, ze do wrzesnia zaciąże i bede.mogla isc na l4:( po prostu mam doła maksymalnego :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sto.lat kochana!
Ja mam kryzys dziewczyny :( szefowa dzisiaj dzwonila i powiedziala, ze od sierpnia przenosi mnie do innej apteki... o wiele dalej ni teraz :( dojazd fatalny, przez centrum miasta, pojade do pracy z 40 min, gdzie teraz dojezdzam w 10... niby tylko na sierpien, ale nigdy nic nie wiadomo... od wrzesnia corka do szkoly i jakbym miala zostac w tej drugiej aptece, to nie ogarne tego wszystkiego. Mam nadzieje, ze do wrzesnia zaciąże i bede.mogla isc na l4:( po prostu mam doła maksymalnego :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ejjj... a szefowa masz ok ?? Powiedz jej o tym ze masz nadzieje ze to tylko na sierpień bo masz córkę [emoji6] kobieta kobietę zrozumie poza tym wydaje mi się ze to tylko na czas urlopów [emoji6] Uszy w górę ! [emoji9]

Normalnie juz bym dawno spala i od ład te wyniki zobaczyłam to chodzę późno spać (jak.na mnie. .. ) [emoji19] a rano nieprzytomna i na wieczór drzemka... [emoji19]
 
Do góry