reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Cześć wszystkim :) Dzisiaj po kolejnym rozczarowaniu i przyjściu @ postanowiłam, że dołączę do Was, bo sama już wysiadam psychicznie, a Wy dziewczyny świetnie się wspieracie. Mam nadzieje, že nie macie nic przeciwko? Pozdrawiam :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natka ospe??? a skad zalapal? [emoji44][emoji44][emoji44]

Od dzieci szwagierki :/

Z ta ospa to chyba lepiej wcześniej niż później ?

Przyszłam do gina. Mam numer 2, podchodzę pod gabinet mowie ze mam numer 2, a tu lecą na mnie z "morda" KOBIETY.... ze one tu czekają tyle i ze tak nie ma bo one mają 7, 8 numer... okazało się ze moim jest drugi lekarz który przychodzi po tym co ma takie opóźnienia [emoji6] ale wyskoczyć juz baby musiały. .. masakra.
Także czekam.

Zrobiłam dziś test owu z rana i był bledszy niż ten wczorajszy, chyba to zasługa wczesnej pory [emoji53]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

No właśnie niby lepiej za za dziecka. Puki co zachowuje się normalnie, nie drapie się ale dopiero co wychodzi wszystko wiec i na to przyjdzie pora.

Ah te baby

Stokrotenka ospa to najlepiej przejść jako dziecko im później tym się gorzej przechodzi. Ja testy owu robię codziennie o 7

A jakiej firmy robisz?

Witajcie,

Ja się nie znam na tych testach owulacyjnych ale skoro jest zaciech to chyba działają dobrze.

Mnie za to tak cycki w noc i w dzień bolą. No makabra.
Dziś kobczymt remont sypialni. Uf.

No właśnie ja się tez nie znam. Raz kiedyś robilam, ale stiwerdzilam, ze sobie wrzuce na luz i nie będe ich robić.
 
Hej :) ciesze się, że znalazłam takie forum. Jestem właśnie po drugim nieudanym cyklu. Niby niewiele, wiem, że wiele par stara się o dziecko miesiącami, ale w tym cyklu miałam taaaką nadzieję... okres spóźnił mi się 8 dni, a z reguły mam w miarę regularne cykle 30-31 dni. Dzisiaj miałam iść na betę, a rano taka przykra niespodzianka... no ale nie ma się co załamywać :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daga witaj.Pewnie ze nie ma sie co zalamywac.U mnie leci wlasnie 5 cykl starankowy tez mam cykle 30 max 31 dniowe
 
Dagaa, nie wiem jak to jest, bo nie mialam jak na razie takiej sytuacji ale wierzę, że musi to być bardzo nielatwe i przykre. Mam nadzije, że szybko się uda.
Zapewne owu była później dlatego opóźnienie.

A propo testów owulacyjnych,
slyszaleyscie, że moga wykryć wczesną ciążę?
 
Mamunia tak i ja nawet z ciekawosci to testowalam w ostatniej ciazy [emoji23]
i potwierdzam wykrywaja ciaze
 
reklama
Dagaa, nie wiem jak to jest, bo nie mialam jak na razie takiej sytuacji ale wierzę, że musi to być bardzo nielatwe i przykre. Mam nadzije, że szybko się uda.
Zapewne owu była później dlatego opóźnienie.

A propo testów owulacyjnych,
slyszaleyscie, że moga wykryć wczesną ciążę?
Koleżanka właśnie w taki sposób dowiedziała się, że jest w ciąży :) nie miała "pod ręką" ciążowego, użyła owulacyjnego i wyszedł pozytywny. Dzień później potwierdziła to betą i zwykłym testem

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry