reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

Hejo dziewczyny.
Witaj @Dagaa11 :D
Ale zescie nabazgraly od wczoraj:)
@Stokrotenka23 gratuluje pozytywnego testu owu:D
Ja jestem strasznie zalatana:( musze liste robic i wszystko szykowac..
Jutro wyjeżdżamy nad morze na weekend dlugi :D tylko szkoda ze pogoda kiepska:(
Jeszcze jutro o 16.30 obchodzimy 3 rocznice ślubu:D :D :D Boże jeszcze tyle lat udręki przede mną:p
Jak wam mija poranek?
Wszystkiego najcudowniejszego z okazji rocznicy :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wypoczynek, rocznica to w sam raz warunki do dzialania;) a ile jest od Was km nad morze?
Do tego miejsca równe 340 km. :) no my właśnie ze względu na rocznicę jedziemy :)
Ogólnie mieliśmy jechać do Szklarskiej Poręby, tam Mi się oświadczył pod Wodospadem Szklarki:D ale stwierdziliśmy, że młody w górach może nie podołać.:-( :(
 
reklama
Mój dostał nową pracę i nie dostabie urlopu wtedy, kiedy ja. Pozatym córka we wrześniu idzie do pierwszej klasy i troche będzie wydatków związanych z tym wydarzeniem [emoji4]
Aa to fakt. Odbijecie sobie w przyszlym roku;) my trzykrotnie wyjezdzamy co roku ale tylko na 3-4 dni. Maj, czerwiec i sierpien/wrzesień. W trakcie wakacji niestety niemizemy jechac :/ korzystamy poki mozemy.
 
Do góry