reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

Powiedział ze się nie wtrąca w diagnostykę endo i jeśli się staramy o dziecko to on poleca brać nie 1 a 2 tabletki duphashton.
A to moje krwawienie które miałam w kwietniu mogło być wczesnoporonne.

Zrobił mi wykład co i jak. Juz nie mowie ze czuje się jak tempak bo zamiast myśleć najprościej jak można ją wymyslalam jakieś dziwne pomysły [emoji23]

Nie wiem czy ten cykl juz spisać na straty ? 16 dc, wczoraj i dziś test owu pozytywny (potwierdzę jeszcze jak wrócę do mieszkania

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Natka, zdrowka dla synka.

Kinga, super kreseczki:) a maz w piatek wraca?

Stokrotenka, usg w ogole zrobil ten lekarz?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stokrotenka dzialajcie, dzialajcie. Ciekawe czy jutro mój test jeszcze będzie pozytywny. Zdam Wam relacje☺ przeważnie mi tak 4 dni pozytyw wychodzi
 
Cześć dziewczyny. To dzisiaj mamy 13 dc kreski nadal wyraźne
 

Załączniki

  • 8515230_IMG_20170613_073317.jpg
    8515230_IMG_20170613_073317.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 31
Witajcie,

Ja się nie znam na tych testach owulacyjnych ale skoro jest zaciech to chyba działają dobrze.

Mnie za to tak cycki w noc i w dzień bolą. No makabra.
Dziś kobczymt remont sypialni. Uf.
 
reklama
Stokrotenka dzialajcie, dzialajcie. Ciekawe czy jutro mój test jeszcze będzie pozytywny. Zdam Wam relacje[emoji5] przeważnie mi tak 4 dni pozytyw wychodzi
Ja dziś tez jeszcze zrobię. Przynajmniej wiem jakie objawy mam pod płodne podpisywać bo nie wiedziałam. Ten cykl skreslam. Mój jest za bardzo przemęczony [emoji6] wiec może w następnym [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry