reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Miałam tak samo ale z nimi to tak jest, mnie w pierwszym terminie nie dopuściła bo źle kropki były i przecinki a piereszy rozdział jej się nie podobał... powiedziała mi to tydzień przed terminem składania prac! A w grudniu był dobrze napisany... ewoluował w 6 miesięcy sam... jeeny trzymam kciuki, cieszę się że od września mam to za sobą [emoji26]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

Według mnie to ktoś powinien ich z tego rozliczać i też sprawdzać. Ona nie ma humoru to Ci nie powie co jest źle. Koleżanka miała taką sytuacje kazała jej przyjechać rano bo ma wtedy czas. Koleżanka przyjechała specjalnie w pracy wolne załatwiała na szybko a ona dała jej pracę, nic nie wytłumaczyła i powiedziała, że teraz nie ma czau. Mnie stara promotorka przez cały rok mówiła, że część teoretyczna i metodologiczna jest dobrze a potem rzuciła mi prace i powiedziała to jest wszystko źle i nic nie wytłumaczyła . Na licencjacie jak chodziłam na dzienne studia miałam super promotora zawsze pomógł a jak widział, że nie rozumiesz co on chce od Ciebie. Kazał wziąć Ci kartkę długopis i dyktował. Przemiły człowiek, bardzo dobrze go wspominam. Dobrze, że ta nowa promotorka jest fajna i taka ludzka. Widać, że chce żebyśmy to skończyły.
 
Otoona powodzenia.
Eklerka no wlasnie jak to jest z tymi zebami ? Moja dentystka twierdzi, ze ciaza i kp nie maja z zebami nic wspolnego.
Ja zawsze plombuje bez znieczulenia to jego boje sie najbardziej:p
Moj chlop boi sie dentysty i mimo, ze powinien to nie chce isc.
 
@Otoona wierze, u mnie na wydziale tez tacy byli. Ja natomiast nie moge zlego slowa na swoich promotorow powiedziec. Mialam szczescie. Ja powinnam byla konczyc w 2012, natomiast mialam 2 lata przerwy ze wzgledu na 1 malzenstwo, obronilam sie 7 lutego 2015.
@-Aia- Ty tez jestes wyprodukowana w latach 80?
 
Otoona wedlug mnie trzeba sie na prawde postarac zeby sie nie obronic. Aczkolwiek trzeba sie przygotowac.
Aggs na wlasnie w 2012 sie bronilam:)
 
Aggs ciesz się , że miałaś to szczęście;). Ja czasami tyle się przez nią stresowałam i z bezsilności płakałam bo co nie zrobiłam było źle. Miałam nawet ochotę zostawić to w cholerę. Grunt, że już masz tytuł i święty spokój :)
 
Otoona wedlug mnie trzeba sie na prawde postarac zeby sie nie obronic. Aczkolwiek trzeba sie przygotowac.
Aggs na wlasnie w 2012 sie bronilam:)
Bo obie jestesmy '88 :)
A co konczylas?
Tak sie zastanawiam, jak wiele osob po skonczonym kierunku studiow pracuje w zawodzie zwiazanym ze studiami. Ja skonczylam biologie (zostalabym co prawda na uczelni gdyby nie moj byly maz, ale bylo minelo) i nie przepracowalam jako biolog ani jednego dnia.
 
reklama
Aggs ciesz się , że miałaś to szczęście;). Ja czasami tyle się przez nią stresowałam i z bezsilności płakałam bo co nie zrobiłam było źle. Miałam nawet ochotę zostawić to w cholerę. Grunt, że już masz tytuł i święty spokój :)
Obronisz sie na spokojnie i tez bedziesz miala. I obys znalazla prace zgodna z Twoimi pasjami.
Ja jednak postanowilam nie dawac za wygrana i sie przebranzowic. Biologie zostawiam sobie jako hobby, wiedze dla wiedzy. Pierwsza, ukochana i wyniuniana. Zrobilam kurs z rynkow finansowych, teraz mam w planach cos innego. Myslalam o projektowaniu wnetrz, zeby pracowac razem z moim S. Ale wszyscy polecaja mi isc w kierunku biologii, bo w Stanach brak naukowcow. I tak na razie pracuje jako niania... Mam przynajmniej wprawe w opiece nad niemowlakiem. Przyda sie na pewno.
 
Do góry