reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Kobietki a tak tylko wspomne. Jeśli starania o dzidzie przez dłuższy czas nie przynoszą efekty to warto zbadać drożność jajników. Możliwe że problem tkwi w tym. Koleżanka po ponad 2 latach starań pod kontrolą lekarza w końcu dostała skierowanie na zabieg udrażniania. Zaszła w ciążę w następnym cyklu po zabiegu. Teraz jest już mama.
 
reklama
Piorunem, dzięki, po cichu też na to liczę ;).

Aggs ooo, dzięki! Poszperam w necie :). A jaki zegarek? Pochwal się :)!

Kasienka3d jeszcze nie pisałam, że strasznie się cieszę, że wszystko z torbielą ok :D. Wspaniała wiadomość!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak uzyje kremu przez 1 cykl dam Ci znac jak sie sprawil. A co do zegarka... to od razu mowie, pewnie bie w Twoim guscie, ale ja bardzo marzylam o takim jako 11-12 latka i ma on dla mnie wartosc ogromnie sentymentalna i symboliczna. Szkoda tylko, ze nie podswietla sie na rozowo ×D
1515438084-8ebba69a3a1a2243-aaaaaa.jpeg
 
Jestem padnięta. Nie lubię mieć tak intensywnego dnia ale chociaż sporo załatwiłam ;). I teraz najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia dla mnie, obronę pracy magisterskiej będę miała w lutym hurrraaaa. Cieszę się jak dziecko:)
 
Jestem padnięta. Nie lubię mieć tak intensywnego dnia ale chociaż sporo załatwiłam ;). I teraz najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia dla mnie, obronę pracy magisterskiej będę miała w lutym hurrraaaa. Cieszę się jak dziecko:)
Gratuluje;) ja tez bronilam soe w lutym. Przekladalam termin chyba z 5 razy :)
 
Gratuluje;) ja tez bronilam soe w lutym. Przekladalam termin chyba z 5 razy :)

Ja powinnam się obronić w 2016 roku ale niestety zachorowałam i większość czasu spędziłam w szpitalu, później moja stara Pani promotor wiecznie robiła problemy. Nic nigdy jej się nie podobało a jak zapytałam jak to ma wyglądać to w odpowiedzi słyszałam to trzeba samemu.Okej ale niech chociaż da jakieś wskazówki a nie tekst to jest źle i tyle. Zresztą moją koleżankę też tak traktowała. Wreszcie w grudniu razem z koleżanką zmieniłyśmy promotorkę i ta nowa jest do rany przyłóż nie to co tamta. Czasami Ci promotorzy mnie wkurzają biorą ciężkie pieniądze i zero pomocy z ich strony.
 
Aggs aaaaaa, świetny :)! Tak czułam, że jak z lat 90 to będzie to też moje młodzieńcze marzenie. Też taki chciałam jako nastolatka, chyba większość dziewczyn nie pogardziłby w tamtym czasie takim cudeńkiem :D!

Otoona super, to już zaraz :)! Rozumiem, że masz już wszystko gotowe? Mam nadzieję, że się będziecie już w dwupaku bronić :D.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja powinnam się obronić w 2016 roku ale niestety zachorowałam i większość czasu spędziłam w szpitalu, później moja stara Pani promotor wiecznie robiła problemy. Nic nigdy jej się nie podobało a jak zapytałam jak to ma wyglądać to w odpowiedzi słyszałam to trzeba samemu.Okej ale niech chociaż da jakieś wskazówki a nie tekst to jest źle i tyle. Zresztą moją koleżankę też tak traktowała. Wreszcie w grudniu razem z koleżanką zmieniłyśmy promotorkę i ta nowa jest do rany przyłóż nie to co tamta. Czasami Ci promotorzy mnie wkurzają biorą ciężkie pieniądze i zero pomocy z ich strony.
Miałam tak samo ale z nimi to tak jest, mnie w pierwszym terminie nie dopuściła bo źle kropki były i przecinki a piereszy rozdział jej się nie podobał... powiedziała mi to tydzień przed terminem składania prac! A w grudniu był dobrze napisany... ewoluował w 6 miesięcy sam... jeeny trzymam kciuki, cieszę się że od września mam to za sobą [emoji26]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aggs aaaaaa, świetny :)! Tak czułam, że jak z lat 90 to będzie to też moje młodzieńcze marzenie. Też taki chciałam jako nastolatka, chyba większość dziewczyn nie pogardziłby w tamtym czasie takim cudeńkiem :D!

Otoona super, to już zaraz :)! Rozumiem, że masz już wszystko gotowe? Mam nadzieję, że się będziecie już w dwupaku bronić :D.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak ,ma zrobić parę drobnych poprawek i w niedzielę jeszcze raz pokazać a potem pełno załatwiania itd. Oj też bym chciała ale hehe aż tak w ten dwupak nie wierzę ;) W tym miesiącu biorę to na luzie :)
 
reklama
Nie boli póki nic tam nie wejdzie. ostatnio zaczęło tylko trochę puchnąć dziąsło więc robi się poważnie.


To muszę koniecznie się zapytać, to by mi dużo dalo gdybym miała narzeczonego przy sobie. Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ja doskonale rozumiem, że omijanie dentysty jest nierozsądne, ale fobia jest silniejsza ode mnie... Ale no cóż muszę się przełamać bo nici ze starań...
Hej dziewczyny. Widzę, że moje bliskie tematy poruszone :). Jestem technikiem dentystycznym i siedząc w temacie potwierdzam konieczność wyleczenia ząbków przed staraniem. W ciąży zębole często są osłabione i łapią różne stany zapalne, a potem to już większy kłopot :( znieczulenie, brak możliwości zrobienia rtg w ciąży. Więc warto zrobić remenent w zębach, bo niestety albo sterty ja mam później robotę ;)
 
Do góry