reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Aggs ja tez bym na twoim miejscu probowala sie przebic jako biolog. Ma pewno mialabys tam dobrze. Ja skonczylam psychologie i pracuje w zawodzie. Moje znajome rowniez jedne radza sobie lepiej inne gorzej
 
reklama
Hej wszystkim starającym :) jestem 3 dni przed okresem ale nie wytrzymałam dziś i ... co wy myślicie ? [emoji33]

1515424511-d83e441cbaf41dd2-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ciaza:)

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Otoona powodzenia.
Eklerka no wlasnie jak to jest z tymi zebami ? Moja dentystka twierdzi, ze ciaza i kp nie maja z zebami nic wspolnego.
Ja zawsze plombuje bez znieczulenia to jego boje sie najbardziej:p
Moj chlop boi sie dentysty i mimo, ze powinien to nie chce isc.
Nie wiem co masz na myśli, że z ciążą nie mają zęby nic wspólnego. Wiem, że powinny być zęby poleczone. I powinno się leczyć w ciąży, jak jest konieczność po uprzednim poinformowaniu o stanie lekarza odnośnie podania odpowiedniego znieczulenia. Możemy nawet nie wiedzieć, ze w jamie ustnej jest stan zapalny bo ząb jeszcze nie boli a we krwi wyjdzie ze coś się dzieje.
Podrzucę linka Link do: Jesteś w ciąży i chcesz urodzić zdrowe dziecko? Dbaj o zęby!
Co do plombowania, to tez raczej daje się na żywca, ale nie zawsze wytrzymam mimo dużego progu bólu, wiec wtedy proszę o znieczulenie nawet w trakcie leczenia. Co do facetów, to nie znam takiego który się nie boi :).
 
reklama
Do góry