reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

No to mam za sobą pierwsze wymioty w tej ciąży.. więc objawy identyczne jak w poprzedniej ciąży. Pewnie znów będzie chłopak.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Ja kiedy zaszłam w ciążę miałam owulację w nocy z11 na 12dc. 18 DC zaczęły się objawy ale zagnieżdżania, 21 DC test wyszedł pozytywny. Zdarza się. Normalnie owu 15/16 DC. Musisz poczekać kilka dni i testować. Wtedy się dowiesz czy zaszlas w ciążę czy nie. Jeśli miałabyś szybko zagnieżdżanie to myślę że spokojnie za 2/3 mogą już testy wyjść pozytywne. Ale zagnieżdżanie może też byc w 12dpo.
Ale pytałas czy to mogą być objawy ciąży :) raczej nie.. musiałby być już zarodek zagnieżdżony i beta wykrywalna w moczu bądź krwi

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
KatiNails ja się nie upieram ze to są objawy ciąży,wiem że to za wcześnie. Powiedziałam tylko o swoich odczuciach i chciałam usłyszeć co o tym myślicie.
Zaskoczyło mnie to przesunięcie...
Zobaczymy. Baoewno napiszę.
A póki co żyje normalnie. Co na być to będzie.
 
Witam w 24dc i czekam na @ jak na zbawienie bo chce zaczac brac tabletki na tego torbiela. Ogolnie dzis mam gorszy dzien. Mlodemu zrobilam wolne od przedszkola a ja sie nie umiem ogarnac.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
Kochana przyjdzie @, zaczniesz brać leki, wyzdrowiejesz i zaczniesz się starać :). Głowa do góry :). Mnie też w tym cyklu nie jest łatwo. Nawet nie wiem kiedy dostane @ nie mówiąc o owulacji. Dlatego w tym miesiącu odpuszczam. Seks tylko dla przyjemności i na spontana :). Ja wczoraj nie umiałam się ogarnąć :/.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to mam za sobą pierwsze wymioty w tej ciąży.. więc objawy identyczne jak w poprzedniej ciąży. Pewnie znów będzie chłopak.
Wcale tak nie musi być. Płeć dziecka nie zależy od tego jak znosimy ciążę.
Ja w pierwszej ciąży czułam się idealnie. Konczylam szkołę,pisałam maturę,egzaminy...I wszystko super,czasem tylko senność mnie dopisała. Urodziłam syna.
Druga ciąża od samego początku zupełnie inna. Zawroty głowy,wymioty... Torecan i inne specyfiki. Do południa nie dawałem rady wstać z łóżka. I mam drugiego synka :)
ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Dziewczyny, a jakiego żelu używacie do higieny intymnej? Bo ja się rozglądałam po internecie i widzę, że sklep Barwa ma całkiem fajne opinie i spory wybór. Ale może ktoś próbował czegoś innego? Proszę o pomoc.
 
Wiem :) bóle jak na okres , tak że myślałam w pierwszym momencie że okres przyszedł 8 dni wcześniej. Kolejne dni podobnie ale bóle delikatniejsze, ciągnięcie w jajnikach. 7 dni do @ cały czas siku, że myślałam że zapalenie pęcherza mam. Ale nic nie bolało przy sikaniu. 6 dni do terminu@ test pozytywny. I beta 9.27 więc na pewno to były objawy zagnieżdżania :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Dokładnie takie same dolegliwości ja miałam. Latalam co raz do łazienki sprawdzać czy to okres i nic.Takie skurczowe bóle podbrzusza a teraz ciśnie mnie na sikanie. Mogłabym z sedesu nie schodzić.
 
Dokładnie takie same dolegliwości ja miałam. Latalam co raz do łazienki sprawdzać czy to okres i nic.Takie skurczowe bóle podbrzusza a teraz ciśnie mnie na sikanie. Mogłabym z sedesu nie schodzić.
To może nie objawy ciąży, ale zagnieżdżania :) jeśli to objawy zagnieżdżania to za kilka dni powinien Ci wyjść test pozytywny :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja się śmieję ;) przecież wiem że to nie objaw płci. ale i tak większą szansa na chłopca bo stosunek w sama owulację

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
A to też loteria. Właśnie z drugim dzieckiem planowałam dziewczynkę więc staranki dwa dni przed owulacja i jest synuś.
Jeszcze troszkę i dowiesz się kogo tam nosisz pod serduszkiem;)
 
reklama
Witam moje drogie, z wielkim smutkiem z rana. Od wczoraj krwawie i zastanawiam się czy jest sens iść do lekarza w środę, bo już nie mam siły. W czwartek byłam i beta z usg potwierdziły około drugi tydzień ciąży. Lekarz od razu powiedział że mam nie robić sobie nadziei bo z obrazu usg daje mi 25%, że się utrzyma, dostałam luteine i Duphaston, do dziś miałam wolne więc się nie przemeczalam... Wczoraj o 22 się zaczęło a ja pół nocy wyłam a dziś 12h przede mną. Mam nadzieję że Wy lepiej zaczynacie ten tydzień :(

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
przykro mi:(

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
Do góry