reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Andzelika dla mnie tez to jest normalne a synus na pewno bedzie sie bardzo cieszyl.Pokaz nam potem Twoje male kluseczki [emoji7] ja tez mam istny zwierzyniec w domu bo mam krolika,kota,psa i rybki.
 
reklama
Przedstawiam moje domowe zoo

Kocurro i krolis
photo 810 10-32-53.jpg

i piesiolek
2017-05-19_13.42.15.jpg
2017-05-19_13.39.59.jpg
 

Załączniki

  • photo 810 10-32-53.jpg
    photo 810 10-32-53.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 330
  • 2017-05-19_13.42.15.jpg
    2017-05-19_13.42.15.jpg
    76,9 KB · Wyświetleń: 323
  • 2017-05-19_13.39.59.jpg
    2017-05-19_13.39.59.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 319
Jak Cie wywala z UP to tracisz ubezpieczenie.Ale będzie miał radość jak zobaczy☺
Wiem. Przez trzy miesiace bede oplacac skladki zdrowotne chyba ze sie zmobilizuje i przejde na KRUS.
Kubuś z psiakami juz biegał caly szczesliwy kilkanascie wywrotek zaliczonych i jak to mowil nic due nie stało:D
 
Kinga, super kreseczki! Fajnie, ze udało sie wyskoczyc na kawkę, zazdroszcze :)

Aschlee, kocham zdjecia tego Teojego zwierzyńca [emoji7] Jak samopoczucie? Lepiej juz sie czujesz?

Andżelika, potężne psinki sobie sprawiliście zawsze podobała mi sie ta rasa i owczarki szkockie :)

Stokrotenka, a jakies badania robilas moze? U mnie podwyższona prolaktyna blokowała owulacje, wystarczyły tabletki na 2 miesiace i od razu zaszłam w ciaze.

Mnie cos bezsenność meczy, jak juz udało sie zasnąć zaraz dzieci pobudzone i tak w kółko. Dzisiaj oczy na zapałki, zamiast płynu do prania wlałam ajax do pralki, na szczescie J koszule prałam [emoji38]Ładnie pachną[emoji254][emoji254][emoji254]
 
Ostatnia edycja:
Leylah daj spokoj rozlozylo mnie totalnie.Boli mnie doslownie wszystko najchetniej przespalabym caly dzien.Najgorsze ze starsza corke tez rozklada.Wstala z placzem ze boli ja glowa i jej zimno dostala syrop bo miala 38.7 i spi

Kinga no kreseczki sliczne teraz tylko dzialac ;)

Leylah hahaha dobre z tymi koszulami...powiesz ze to nowy super plyn do plukania

Ale kiciak urosl od ostatniego razu jak go widzialam [emoji7] widze ze tez dzieciakow pilnuje
 
reklama
Ashley piękne słodziaki ! [emoji7] marzy mi się Buldog francuski [emoji7] ale bym wykochala [emoji23][emoji7][emoji9][emoji9][emoji9]

Andżelika nie rozumiem skrotu "ws" ? Wiecie co ja podpisuje to pod duphaston, że póki co nie biorę jest susza właściwie a on mi powoduje że mam miesiączkę i może wywołuje to jajeczko od razu po 1 tabletce...

Ley ja mam zlecone badania ale nie ma miejsc w mojej klinice [emoji22] i tak czekam bo mogę się stawić tylko od 1-6 dnia cyklu [emoji6] Mówiąc tabletki na 2 miesiące mówisz o clo ? Bo liczę na to ze lekarz mi je jutro da przepisze [emoji56]
Jesteś zalatana, nie wyspana. .. nie ma się co dziwić [emoji9] mój jakiś czas temu nie przeczytał jaki płyn wlewa i wlal sidolux [emoji23] rzeczy uratowane [emoji23] Kochany bo chciał mnie odciążyć. Codziennie praktycznie mi mówi ze wyglądam na zmęczona (nawet wczoraj kiedy tylko ogarnialam mieszkanie [emoji42] ).

Apropo koszul musze zaprac swojego... [emoji51][emoji51] niecierpie prac w ręku [emoji34]


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry