reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

I jak tu żyć:D jak dzieciak wisi, ale coz trzeba sie przyzwyczaić:D

Ja niestety na chwile przyjemnosci nie mam czasu:)
W czwartek bylam PUP i dostalam skierowanie na rozmowę, najlepsze jest to ze do sklepu w ktorym codziennie robie zakupy no i niestety stracilam status osoby bezrobotnej.
Ale podejmujesz się pracy ??

Ja bym chciała pracować na pół etatu, ale żeby mimo wszystko pensja była wyższa albo taka sama [emoji23] brakuje mi czasu mimo że dzieci nie mam.. tzn mam psiego syna [emoji6]

Oglądamy mecz [emoji110][emoji110]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No i wygraliśmy 3:1 

Czasu nie macie? No co wy?
Jak się chodzi do pracy i ma dom, rodzinę to tak się wszystko organizuje jakoś, że musi być ogarnięty każdy element i jeszcze kapke zostaje dla siebie.
 
@Stokrotenka23 nie idę do pracy muszę z dzieckiem siedzieć, raczej chce siedziec dopóki nie pojdzie do przedszkola. Teraz tym bardziej nie chce iść, bo wolę pracę fizyczną. Jakos tak mam, ze jak sie zmęczę to mam satysfakcje:)
Wczoraj pisalam ze mi pies zdechl, malutka Janeczka:(
Moze jestem glupia moze i nie, zeby zapełnić pustkę koło domu, godzinę temu mąż mi kupil i dowiozl dwa szczeniaki bernardyny:D mezowi mowilam, ze za pusto jest i jest mi ciezko i mam dwa puchate szczeniaki.:D
 
Pieski :-D super! I to duuuze pieski. Zazdraszczam!

Nas dzieciaki męczą bardzo o psa ale jestem nieugieta. Za rok, dwa powrocę do kotów. Bardzo lubię te zwierzęta i to, że nie trzeba wyprowadzać. Na razie koszatniczki w liczbie 4 i dwa akwariumy duże wystarczą.

Masz racje. Jeśli możesz to warto być z dzieckiem w domu. To bardzo dobra inwestycja.
 
Cześć dziewczyny. Andżelika moja mnie tak męczy o psa, ale też jestem nieugieta. Narazie nie mamy warunków na psa. Odmowilas oferty i stracilas status bezrobotnej?
 
Mój test owu 11 dc
 

Załączniki

  • 8494031_IMG_20170611_073735.jpg
    8494031_IMG_20170611_073735.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 52
Cześć dziewczyny. Andżelika moja mnie tak męczy o psa, ale też jestem nieugieta. Narazie nie mamy warunków na psa. Odmowilas oferty i stracilas status bezrobotnej?
No strace napewno we wtorek zanoszac papiery, co za rym idzue chyba ubezpieczenie.
Mlody jeszcze piesków nowych nie widzial
 
No i wygraliśmy 3:1 

Czasu nie macie? No co wy?
Jak się chodzi do pracy i ma dom, rodzinę to tak się wszystko organizuje jakoś, że musi być ogarnięty każdy element i jeszcze kapke zostaje dla siebie.
Wydaje mi się ze duże znaczenie ma stres w mojej pracy i kiedy mam przyjść do mieszkania coś zrobić to najczęściej kładę się spać [emoji52] a ze mam odpowiednie warunki na zajście w ciążę w tej firmie to nie chce zmieniać pracy [emoji6]

Andzelika Rozumiem. Tez taki mam zamiar kiedyś. Jednak z dzieckiem to dobrze jest posiedzieć [emoji6]
A co do psów to wg mnie to jest normalne i rozsądne. Ciężko się pogodzić z taką stratą ja dobie nawet nie chce tego wyobrażać [emoji11]

Kinga takiej kreski jeszcze u siebie nie widziałam [emoji45]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Na moje to już pozytyw bo jak robilam zdjęcie testu to było może po 2 minutach może nawet nie, od razu jak zrobilam test w każdym razie za chwilę jeszcze bardziej sciemniala. Stokrotenko to naprawdę byś musiała sprawdzić czy owu występuje
 
Do góry