reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

U dziadka jest tak zaawansowany rak, że nie będą w niego ingerować żadnym zabiegiem. On już wiekowy, bo ma 84 lata. Mieszka sam, radzi sobie super, zawsze coś sobie ugotuje, kocha swoje kurki i ogródek. Na motorze jeszcze jeździ. Ale teraz jak tu żyć z taką świadomością :(

Syn pcha mi się na schody :/ A barierek nie chcę montować u teściów, bo już ich córka chciała, to nie pozwolili. Wolę nie decydować w ich mieszkaniu, jak sami zaproponują to ok.

Stokrotenko to na monitoring się udaj, gin dokładnie Ci powie kiedy owu i pokaże Ci jajeczko ;)

Kinga pogoda śliczna, pochodzilismy z synem, on jak zwykle zasnął, ja też już prawie na stojąco xd Dokąd nad morze się wybieracie?

Adika taka jest prawda że lekarze nie ruszają właściwie osób starszych +60... zaleczaja jedynie. Czasem mam wrażenie żeby wpływ na konto lub program wynagrodzenia za promocję / wydawanie recept na konkretny lek są ważniejsze niż pacjent [emoji20] żeby dziadek żył i żył [emoji110][emoji110]

Monitoring chyba jest płatny. Nie stać mnie na takie badania po prostu [emoji52]
Pójdę akurat w 16dc to może zrobi od reki jak będzie miał usg [emoji12] no zobaczymy. .. powiem ze próbujemy juz od roku i nic nie pyka, że są testy owulacyjne i tez nic nie widzę a do szpitala na badania nie mogę się dostać juz rok.. [emoji52]

Pije szampana ! A co ! Za ciężki tydzień[emoji51][emoji51] i moja marna podwyżkę na koncie, która dotarła po 6 miesiącach na konto [emoji23]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Adika a nie ma innych barierek mniej inwazyjnych ? Zawsze mnie dziwiło ze ludzie cenią sobie wygląd bardziej niż bezpieczeństwo.
Chyba ze to jakieś stare ekstra odnowione schody.... [emoji20]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Aschle aż nie wiem co powiedzieć o chorobie malutkiej. Mam nadzieje i bardzo wierzę w to że nie będzie zabiegu by malutka nie musiała cierpieć. A po porodzie od razu to było wykryte ? Wiedziałas w ciąży ? [emoji45]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Zapytaj teściów o tą barierkę, przecież ewentualnie powiedzą, że nie i po problemie. A jest szansa, że powiedzą tak. Dwie możliwości są: tak lub nie.
 
Stokrotenko kochana tego nie da sie wykryc w ciazy.Mala sie urodzila bylo ok a od ok 3 miesiaca zycia zacual sie ten problem i tak sie meczymy do dzis.Ona jak juz widzi tubke z mascia to wpada w szal :(

Andzelika no jest niby wiele ksiazek z dietami antynowotworowymi ale szczerze moj dziadzia stosowal wiele tych diet i zadna nie przyniosla efektu.
Nie chce sobie nawet przypominac ile biedny sie nameczyl szczegolnie juz pod koniec...bolal go doslownie lazdy dotyk ;( ehhhh nie powinno byc wogole takich chorob.

Wszystko tak na prawde zalezy od wieku pacjenta,stadium zaawansowania nowotworu i jego budowy,tego czy sa przerzuty czy jest on operacyjny czy nie no i od umiejscowienia :/
 
Stokrotenko kochana tego nie da sie wykryc w ciazy.Mala sie urodzila bylo ok a od ok 3 miesiaca zycia zacual sie ten problem i tak sie meczymy do dzis.Ona jak juz widzi tubke z mascia to wpada w szal :(

Andzelika no jest niby wiele ksiazek z dietami antynowotworowymi ale szczerze moj dziadzia stosowal wiele tych diet i zadna nie przyniosla efektu.
Nie chce sobie nawet przypominac ile biedny sie nameczyl szczegolnie juz pod koniec...bolal go doslownie lazdy dotyk ;( ehhhh nie powinno byc wogole takich chorob.

Wszystko tak na prawde zalezy od wieku pacjenta,stadium zaawansowania nowotworu i jego budowy,tego czy sa przerzuty czy jest on operacyjny czy nie no i od umiejscowienia :/
Stokrotenko kochana tego nie da sie wykryc w ciazy.Mala sie urodzila bylo ok a od ok 3 miesiaca zycia zacual sie ten problem i tak sie meczymy do dzis.Ona jak juz widzi tubke z mascia to wpada w szal :(

Andzelika no jest niby wiele ksiazek z dietami antynowotworowymi ale szczerze moj dziadzia stosowal wiele tych diet i zadna nie przyniosla efektu.
Nie chce sobie nawet przypominac ile biedny sie nameczyl szczegolnie juz pod koniec...bolal go doslownie lazdy dotyk ;( ehhhh nie powinno byc wogole takich chorob.

Wszystko tak na prawde zalezy od wieku pacjenta,stadium zaawansowania nowotworu i jego budowy,tego czy sa przerzuty czy jest on operacyjny czy nie no i od umiejscowienia :/
To juz domyslam sie co z ciocia bedzie:( boona ma 64 lata, jest po przeszczepie nerki, po udarze itd itd. Cale zycie cos bylo. Ja pierdziu, wiecej w tym zyciu bolu jak radosci :(
 
Kochana ja wiem ze teraz jest Ci strasznie ciezko ale trzeba myslec pozytywnie.Sciskam Cie najmocniej jak potrafie [emoji182][emoji182][emoji182] mam nadzieje ze i dziadzius i ciocia beda zyli jeszcze dlugo
 
reklama
Dzięki dziewczyny :* Mam nadzieję, że nic go nie będzie bolało jak do tej pory i spokojnie dożyje jeszcze pięknego wieku. Ważne w tej chorobie jest podejście, dobre nastawienie. Na pewno łatwo tak sobie pisać, póki się tego nie doswiadczy, ale wydaje mi się, że poddanie się w tej sytuacji przyspieszy śmierć. Muszę z mamą pogadać jak on to wszystko przyjął i jak się zapatruje na przyszłość po dzisiejszej wizycie, bo tak to tylko wyrywkowo z tatą rozmawiałam.

Kinga to pięknej pogody życzę :) My jeździmy latem częściej do wiosek typu Stegna, Jantar i to tylko na parę godzin z racji odległości.
Kacperek się wymeczyl dziś chyba :) U nas przed spaniem jeszcze szaleństwo było i się przewrócił, poplakal i dopiero zasnął, ale coś w podobie godziny Twojej córki ;)

Barierka mogłaby być dla 2 wnuków i zgody nie było. Liczę, że niedługo jednak się wyprowadzimy i nie będzie to konieczne.

Stokrotenko no właśnie ja nie wiem jak to cenowo wygląda :( A na nfz nie robią?

U mnie 14 dc, jajnik wyraźnie daje o sobie znać. A myślałam, że długo się tego bólu nie doczekam.

No nic to, zamykam oczy i zasypiam w mig ;)
 
Do góry