reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

Lipobasa dokładnie, ta żółta. W pracy używam i mozna ja używać jako nośnika do innych specyfików bo jest obojetna. W domu też jako bazę do olejków używam.
Zapytaj lekarza.
 
reklama
Mamunia tylko sprawdzalam i w Pl znalazlam na aptece internetowej tu u siebie nie :/ pogadam z lekarzem bo i tak musze isc po ovestin
tu lekarze troche inaczej niestety podchodza do zdrowia niz w pl :( co dziala mi na nerwy.Stad tez decyzja o emigracji
 
U dziadka jest tak zaawansowany rak, że nie będą w niego ingerować żadnym zabiegiem. On już wiekowy, bo ma 84 lata. Mieszka sam, radzi sobie super, zawsze coś sobie ugotuje, kocha swoje kurki i ogródek. Na motorze jeszcze jeździ. Ale teraz jak tu żyć z taką świadomością :(

Syn pcha mi się na schody :/ A barierek nie chcę montować u teściów, bo już ich córka chciała, to nie pozwolili. Wolę nie decydować w ich mieszkaniu, jak sami zaproponują to ok.

Stokrotenko to na monitoring się udaj, gin dokładnie Ci powie kiedy owu i pokaże Ci jajeczko ;)

Kinga pogoda śliczna, pochodzilismy z synem, on jak zwykle zasnął, ja też już prawie na stojąco xd Dokąd nad morze się wybieracie?
 
Adiika niestety lekarze tak podchodzs do osob starszych.U mnie w rodzinie bylo podobnie :( oby dziadzius trzymal sie dlugo w swietnej formie [emoji182]
 
Ostatnia edycja:
U dziadka jest tak zaawansowany rak, że nie będą w niego ingerować żadnym zabiegiem. On już wiekowy, bo ma 84 lata. Mieszka sam, radzi sobie super, zawsze coś sobie ugotuje, kocha swoje kurki i ogródek. Na motorze jeszcze jeździ. Ale teraz jak tu żyć z taką świadomością :(

Syn pcha mi się na schody :/ A barierek nie chcę montować u teściów, bo już ich córka chciała, to nie pozwolili. Wolę nie decydować w ich mieszkaniu, jak sami zaproponują to ok.

Stokrotenko to na monitoring się udaj, gin dokładnie Ci powie kiedy owu i pokaże Ci jajeczko ;)

Kinga pogoda śliczna, pochodzilismy z synem, on jak zwykle zasnął, ja też już prawie na stojąco xd Dokąd nad morze się wybieracie?
To tak jak mojego męża dziadek 97 lat to już nic nie ruszają, bo taki wiek. Nad morze wybieramy się do Gdańska mam tylko nadzieję, że pogoda w miarę dopisze☺ chociaż nie musi być upałów, najważniejsze, żeby można było pochodzić
 
Adiika o rany kciuki za Dziadzie daj znac co i jak...ehhh te nowotwory.U mnie tez niedawno znajoma zmarla na raka.Zostawila synka :/

Napatrzylam sie na nowotwory.U mnie w rodzinie to paskudztwo wykonczylo duzo osob :( na praktykach tez sie napatrzylam na ta chorobe.Wg mnie to chyba najgorsza choroba jaka moze czlowieka spotkac
Ponoc mozna ją uniknąć, pijąc szklanke świeżo zaparzonej pokrzywy.
Ponoć w Płocku jest najwieksza zachorowalność na raka przez benzen i odpady paliwowe.
 
Szczerze ? Ogólnie słabo nam idą starania, ale robie testy owu, żaden nie wyszedł pozytywnie wiec po prostu psluchalam organizmu i odpoczelam zamiast się starać. Myślę że gdyby był cień na teście owu by mnie to zmotywowalo. Jest 13 dc. @ planowo pod koniec miesiąca. W poniedziałek idę do gina. Może mi coś zaleci by coś pyknelo [emoji45] Dziś podzialamy [emoji6]

Jestem na takim etapie ze każda ciąża w rodzinie albo u znajomych powoduje ból psychiczny [emoji20] także nie jest za dobrze u mnie.. [emoji20] dodatkowo stres w pracy i średnie samopoczucie..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Jesteś z Warszawy?
 
reklama
U dziadka jest tak zaawansowany rak, że nie będą w niego ingerować żadnym zabiegiem. On już wiekowy, bo ma 84 lata. Mieszka sam, radzi sobie super, zawsze coś sobie ugotuje, kocha swoje kurki i ogródek. Na motorze jeszcze jeździ. Ale teraz jak tu żyć z taką świadomością :(

Syn pcha mi się na schody :/ A barierek nie chcę montować u teściów, bo już ich córka chciała, to nie pozwolili. Wolę nie decydować w ich mieszkaniu, jak sami zaproponują to ok.

Stokrotenko to na monitoring się udaj, gin dokładnie Ci powie kiedy owu i pokaże Ci jajeczko ;)

Kinga pogoda śliczna, pochodzilismy z synem, on jak zwykle zasnął, ja też już prawie na stojąco xd Dokąd nad morze się wybieracie?
Najwazniejsze jest to żeby się nie poddać, meza sąsiad z rakiem żył przeszlo 10 lat. Bolało go to sobie wypił setke znowu coś bodlo to zapalił papierosa i tak dlugo pociągnął
Nie jestem z Waw. Mieszkam.
Tzn mieszkam tuż obok, ale to 1 strefa wiec Waw

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Aha. No mnie ładnie wyprowadził profesorek z Wawy Dębski.
 
Do góry