reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

Zobaczymy jutro. Może faktycznie się niepotrzebnie przejmuję. Jeśli jednak nie uda się z tą pracą to na 8 stycznia umawiam się do psychiatry. Chocbym miala chodzic co dwa tygodnie prywatnie to będę chodzić ale do obecnej pracy nie wrocę. Nie ma takiej opcji.

A z ciekawosci spytam...skoro taka obeznana w tym temacie....masz doświadczenie w rekturowanou pracowników?

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Nie mam [emoji4]ale wiem jak kadry pracuja przed swietami. Zamykanie roku, liczenie urlopow, dodatkow i sratrkow. Wszystko po prostu. Do tego wszyscy myslami sa juz pod choinka. Dlatego to taki zwariowany okres.
 
reklama
Jak mi się nie uda z pracą to będę ubiegać się o stypendium z tytuły podjęcia nauki z PUP, a jak znowu powiedzą mi, że nie mają pieniędzy to pójdę do starosty lub do GOPS'U. Może coś mi się uda ugrać, bo pieniążki zawsze się przydadzą a nam tym bardziej. Dopiero może w marcu nam się finansowo wszystko ustatkuje... Bo teraz większe opłaty na głowie, oc itp... Jeszcze rodzicom pomagamy bo mają niezłe problemy...
 
Ja mam okropne doświadcza ie z pracą przez agencję. Zanim mnie firma przejela przez rok bylam zatrudniona przez agencje. I tak. W jednym miesiacu mielismy pol etatu tylko bo pracy bylo malo. Jedna dziewczyna dostala prawie 1000 zl wyplaty, ja niecale 700 a jeszcze inna niecale 500. A wszystkie pracowalysmy jednakową ilosc dni :-/ w agencjach najbardziej na wyplatach oszukują. Dlatego sobie powiedzialam ze gdziekolwiek bede chciala sie zatrudnic to nigdy w zyciu juz przez agencję nie pojde.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Ja zle soe wyrazilam bo wiem jak agencje pracy robia... myslalam o agencji HR. Ale jak sie zostawia cv trzeba okreslic, jakie ma sie wymagania. I pamietac, ze pracowawca to nie bialy pan a Ty nie niewolnik na plantacji bawelny.
 
Nie mam [emoji4]ale wiem jak kadry pracuja przed swietami. Zamykanie roku, liczenie urlopow, dodatkow i sratrkow. Wszystko po prostu. Do tego wszyscy myslami sa juz pod choinka. Dlatego to taki zwariowany okres.
I mówisz ze nie maja czsu nawet na oddzwonienie do przyszlego pracownika? Dziwne to takie dla mnie trochę...

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Ja zle soe wyrazilam bo wiem jak agencje pracy robia... myslalam o agencji HR. Ale jak sie zostawia cv trzeba okreslic, jakie ma sie wymagania. I pamietac, ze pracowawca to nie bialy pan a Ty nie niewolnik na plantacji bawelny.
W obecnej pracy wlasnie jak taki niewolnik sie czuje. I czulam przez ostatnie dwa lata. Ciagle podkrecanie norm, niezdrowy wyscig szczurów, falszywe przyjaznie etc etc. Psychika tez mi zjechala strasznie przez to wszystko.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Hej dziewczyny :) od stycznia zaczynam starać się drugie dziecko :) dlatego chciałabym do was dołączyć i zapytać o coś. Miesiąc temu odstawilam od piersi 15 miesięcznego synka, a od 3 cykli mam plamienia przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a teraz już 4 dzień plamien i okresu nie widać... Czy myślicie że to może być wina hormonów przez to że karmiłam tyle czasu piersią?
 
Hej dziewczyny :) od stycznia zaczynam starać się drugie dziecko :) dlatego chciałabym do was dołączyć i zapytać o coś. Miesiąc temu odstawilam od piersi 15 miesięcznego synka, a od 3 cykli mam plamienia przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a teraz już 4 dzień plamien i okresu nie widać... Czy myślicie że to może być wina hormonów przez to że karmiłam tyle czasu piersią?
Hej, witaj! :) Fajnie, że do nas dołączyłaś. Zapraszam Cię od razu do naszej tabelki tnij.at/starania2018 dopisz się do niej, a jeśli potrzebujesz pomocy - napisz do mnie, chętnie pomogę. :) Napisz nam coś więcej o sobie. :) Niestety co do pytania to nie pomogę niestety.
 
Elodia a Ty nie jestes filologiem? Nie myslalas o uczeniu dzieciakow angielskiego?
Nieee....na 3 roku juz pisalam prace licencjacką ale przez psychiczne nękanie i zabieranie mi dziecka z rąk bo mialam sie uczyc a nie zajmowac dzieckiem, stracilam motywację i przerwalam studia. A wtedy oprocz dziecka roznosilam ulotki po 10 godzin dziennie a dodatkowo studia prawie w kazdy weekend to i dziecko prawie w ogóle mnie nie widzialo. Fizycznie i psychicznie nie umialam tego pogodzic. A jak juz potem chcialam wrocic na studia to jak sobie podliczylam koszta jakie bym musiała wylozyc na powrot na uczelnię to bylo ponad moje możliwości finansowe wtedy. A twraz po ośmiu latach od przerwania studiow najzwyczajniej w swiecie mi się nie chce. Sporo pozapominalam i musialabym zacząć wszystko od początku.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Hej dziewczyny :) od stycznia zaczynam starać się drugie dziecko :) dlatego chciałabym do was dołączyć i zapytać o coś. Miesiąc temu odstawilam od piersi 15 miesięcznego synka, a od 3 cykli mam plamienia przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a teraz już 4 dzień plamien i okresu nie widać... Czy myślicie że to może być wina hormonów przez to że karmiłam tyle czasu piersią?
Witaj. Ja zanim zaszlam w druga ciaze ktora niestety stracilam,mialam przed @ po 2 czy 3 dni kawkowo mlecznych plamien. Do tej pory nie wiem czemu. Skoro zaszlam w ciaze i by się utrzymala bo to z powodu zatrzymania serduszka doszlo do straty....wiec u mnie to zapewne nie byl wynik braku progesyeronu.... A te twoje llamienia to kawka z mlekiem czy bardziej krwawe? Bo czytalam gdzies ze jesli są bardziej z zywia krwia niz brazowe to moze to byc wynik wlasnie niedoboru progesteronu.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Do góry