reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Zobaczymy jutro. Może faktycznie się niepotrzebnie przejmuję. Jeśli jednak nie uda się z tą pracą to na 8 stycznia umawiam się do psychiatry. Chocbym miala chodzic co dwa tygodnie prywatnie to będę chodzić ale do obecnej pracy nie wrocę. Nie ma takiej opcji.

A z ciekawosci spytam...skoro taka obeznana w tym temacie....masz doświadczenie w rekturowanou pracowników?

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Nie mam [emoji4]ale wiem jak kadry pracuja przed swietami. Zamykanie roku, liczenie urlopow, dodatkow i sratrkow. Wszystko po prostu. Do tego wszyscy myslami sa juz pod choinka. Dlatego to taki zwariowany okres.
 
reklama
Jak mi się nie uda z pracą to będę ubiegać się o stypendium z tytuły podjęcia nauki z PUP, a jak znowu powiedzą mi, że nie mają pieniędzy to pójdę do starosty lub do GOPS'U. Może coś mi się uda ugrać, bo pieniążki zawsze się przydadzą a nam tym bardziej. Dopiero może w marcu nam się finansowo wszystko ustatkuje... Bo teraz większe opłaty na głowie, oc itp... Jeszcze rodzicom pomagamy bo mają niezłe problemy...
 
Ja mam okropne doświadcza ie z pracą przez agencję. Zanim mnie firma przejela przez rok bylam zatrudniona przez agencje. I tak. W jednym miesiacu mielismy pol etatu tylko bo pracy bylo malo. Jedna dziewczyna dostala prawie 1000 zl wyplaty, ja niecale 700 a jeszcze inna niecale 500. A wszystkie pracowalysmy jednakową ilosc dni :-/ w agencjach najbardziej na wyplatach oszukują. Dlatego sobie powiedzialam ze gdziekolwiek bede chciala sie zatrudnic to nigdy w zyciu juz przez agencję nie pojde.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Ja zle soe wyrazilam bo wiem jak agencje pracy robia... myslalam o agencji HR. Ale jak sie zostawia cv trzeba okreslic, jakie ma sie wymagania. I pamietac, ze pracowawca to nie bialy pan a Ty nie niewolnik na plantacji bawelny.
 
Nie mam [emoji4]ale wiem jak kadry pracuja przed swietami. Zamykanie roku, liczenie urlopow, dodatkow i sratrkow. Wszystko po prostu. Do tego wszyscy myslami sa juz pod choinka. Dlatego to taki zwariowany okres.
I mówisz ze nie maja czsu nawet na oddzwonienie do przyszlego pracownika? Dziwne to takie dla mnie trochę...

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Ja zle soe wyrazilam bo wiem jak agencje pracy robia... myslalam o agencji HR. Ale jak sie zostawia cv trzeba okreslic, jakie ma sie wymagania. I pamietac, ze pracowawca to nie bialy pan a Ty nie niewolnik na plantacji bawelny.
W obecnej pracy wlasnie jak taki niewolnik sie czuje. I czulam przez ostatnie dwa lata. Ciagle podkrecanie norm, niezdrowy wyscig szczurów, falszywe przyjaznie etc etc. Psychika tez mi zjechala strasznie przez to wszystko.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Hej dziewczyny :) od stycznia zaczynam starać się drugie dziecko :) dlatego chciałabym do was dołączyć i zapytać o coś. Miesiąc temu odstawilam od piersi 15 miesięcznego synka, a od 3 cykli mam plamienia przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a teraz już 4 dzień plamien i okresu nie widać... Czy myślicie że to może być wina hormonów przez to że karmiłam tyle czasu piersią?
 
Hej dziewczyny :) od stycznia zaczynam starać się drugie dziecko :) dlatego chciałabym do was dołączyć i zapytać o coś. Miesiąc temu odstawilam od piersi 15 miesięcznego synka, a od 3 cykli mam plamienia przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a teraz już 4 dzień plamien i okresu nie widać... Czy myślicie że to może być wina hormonów przez to że karmiłam tyle czasu piersią?
Hej, witaj! :) Fajnie, że do nas dołączyłaś. Zapraszam Cię od razu do naszej tabelki tnij.at/starania2018 dopisz się do niej, a jeśli potrzebujesz pomocy - napisz do mnie, chętnie pomogę. :) Napisz nam coś więcej o sobie. :) Niestety co do pytania to nie pomogę niestety.
 
Elodia a Ty nie jestes filologiem? Nie myslalas o uczeniu dzieciakow angielskiego?
Nieee....na 3 roku juz pisalam prace licencjacką ale przez psychiczne nękanie i zabieranie mi dziecka z rąk bo mialam sie uczyc a nie zajmowac dzieckiem, stracilam motywację i przerwalam studia. A wtedy oprocz dziecka roznosilam ulotki po 10 godzin dziennie a dodatkowo studia prawie w kazdy weekend to i dziecko prawie w ogóle mnie nie widzialo. Fizycznie i psychicznie nie umialam tego pogodzic. A jak juz potem chcialam wrocic na studia to jak sobie podliczylam koszta jakie bym musiała wylozyc na powrot na uczelnię to bylo ponad moje możliwości finansowe wtedy. A twraz po ośmiu latach od przerwania studiow najzwyczajniej w swiecie mi się nie chce. Sporo pozapominalam i musialabym zacząć wszystko od początku.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Hej dziewczyny :) od stycznia zaczynam starać się drugie dziecko :) dlatego chciałabym do was dołączyć i zapytać o coś. Miesiąc temu odstawilam od piersi 15 miesięcznego synka, a od 3 cykli mam plamienia przed okresem. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam, a teraz już 4 dzień plamien i okresu nie widać... Czy myślicie że to może być wina hormonów przez to że karmiłam tyle czasu piersią?
Witaj. Ja zanim zaszlam w druga ciaze ktora niestety stracilam,mialam przed @ po 2 czy 3 dni kawkowo mlecznych plamien. Do tej pory nie wiem czemu. Skoro zaszlam w ciaze i by się utrzymala bo to z powodu zatrzymania serduszka doszlo do straty....wiec u mnie to zapewne nie byl wynik braku progesyeronu.... A te twoje llamienia to kawka z mlekiem czy bardziej krwawe? Bo czytalam gdzies ze jesli są bardziej z zywia krwia niz brazowe to moze to byc wynik wlasnie niedoboru progesteronu.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Do góry