reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Co do plamienia implantacyjnego to wiem, że nie mogą to być skrzepy krwi, bo jeśli są to prawdopodobnie to takie plamienia przedokresowe.
 
reklama
Cześć!

Niestety dołączam do Waszego wątku. Przez moment podczytywałam wątek 2017, ale teraz coś czuję, że zadomowię się tu. Właśnie pierwszy cykl starań się zakończył niepowodzeniem i zaczynam drugi.
Już jestem podwójną mamą - Zosi i Szymka i marzę o rodzeństwie dla nich.
Do tego niestety nie mamy wsparcia ze strony rodziny (w sensie moja mama, teściowie), ale to najmniejszy problem.
Powodzenia wszystkim i gratulacje dla tych, którym się udało :)
 
Cześć!

Niestety dołączam do Waszego wątku. Przez moment podczytywałam wątek 2017, ale teraz coś czuję, że zadomowię się tu. Właśnie pierwszy cykl starań się zakończył niepowodzeniem i zaczynam drugi.
Już jestem podwójną mamą - Zosi i Szymka i marzę o rodzeństwie dla nich.
Do tego niestety nie mamy wsparcia ze strony rodziny (w sensie moja mama, teściowie), ale to najmniejszy problem.
Powodzenia wszystkim i gratulacje dla tych, którym się udało :)
Witaj! :) Zapraszam Cię na naszą listę tnij.at/starania2018 , dopisz się do niej. ;)
Mam nadzieję, że będziesz tutaj między nami dobrze się czuła. Atmosfera jest na prawdę przecudowna. :)
 
Cześć!

Niestety dołączam do Waszego wątku. Przez moment podczytywałam wątek 2017, ale teraz coś czuję, że zadomowię się tu. Właśnie pierwszy cykl starań się zakończył niepowodzeniem i zaczynam drugi.
Już jestem podwójną mamą - Zosi i Szymka i marzę o rodzeństwie dla nich.
Do tego niestety nie mamy wsparcia ze strony rodziny (w sensie moja mama, teściowie), ale to najmniejszy problem.
Powodzenia wszystkim i gratulacje dla tych, którym się udało :)
Hej :)
Mam nadzieje że będziesz się u nas dobrze czuła. Najważniejsze jest to że wspólnje chcecie dzidzi i że mężuś Cie wspiera [emoji8]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I prawidłowo do tego podchodzisz. Jak ja na nowo zacznę się starać to tak samo bede myslec.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Też mam w tym cyklu takie postanowienie. Alee.. jak to będzie przed samą @ tego nikt nie wie :) haha

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaaa no yo wybacz nie zajarzyłam:-) rozważę taką możliwość w zależności jak się będę czuła.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Znajoma pierwszą ciąże przeszła super. Ma córeczke 1.5 roku a teraz jest znów w ciąży i bardzo zle sie czuje. Cały czas jakby była przeziębiona i do tego mdłości. Także co ciąża to inne objawy. Ja niestety nie mam doświadczenia. Ale nie zakładam tego ze będę się super czuła tak jak ta moja znajoma. I zdziwienie teraz hehe

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam w tym cyklu takie postanowienie. Alee.. jak to będzie przed samą @ tego nikt nie wie :) haha

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Zawzze sobie powtarzam że schizowac nie bede a i tak z reguly kazdy objaw mam wrazenie ze ciążowy.

W tym udanym cyklu co nieszczesliwie sie zakonczyl pierwszym obkawem byl koszmarny ból i swędzenie skutków. Tak ze jak to zaobserwuje u siebie, jak juz będziemy sie starac to juz bede sie jak glupia cieszyć hehe

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Zawzze sobie powtarzam że schizowac nie bede a i tak z reguly kazdy objaw mam wrazenie ze ciążowy.

W tym udanym cyklu co nieszczesliwie sie zakonczyl pierwszym obkawem byl koszmarny ból i swędzenie skutków. Tak ze jak to zaobserwuje u siebie, jak juz będziemy sie starac to juz bede sie jak glupia cieszyć hehe

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Hehe moja siostra mówiła właśnie ze pierwszym objawem kazdej ciąży właśnie byly sutki :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry