reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

reklama
Witam w poniedzialkowy dzien!!!
Jak sie macie kochane??? Jak po weekendzie? U mnie goscie byli, bylam zaganiana. A na dodatek juz wczoraj plamenia mi sie zaczely, take nawet nie bede musiala testowac. A glebi cerca myslalam ze jednak sie udalo, ale niestety nic z tego. Jedyne co mnie pociesza to to ze jutro do lekarza po wyniki. Moze jutro cos nowego sie dowiemy I jakies dobre wiesci dostane. Kurcze bo czasami juz sil mi na to wszystko brakuje. Jak @ rozkreci to podam nowa date do tabelki.
Wredna @@@ przykro mi ze sie pojawiła chyba kazda z Nas ma ta nadzieję do samego końca a tym bardziej kiedy dopadaja nas jakies podejrzane podstepne objawy ktore tylko w nas ta nadzieje pogłębiają :hmm::-( :(
Zycze ci chociaż tyle w tym złym dobrego aby twoje.wyniki były w normie .... trzymam &&&
 
@leeleeth Ślub humanistyczny jest obecnie jedną z czterech możliwych form (obok ślubu kościelnego, cywilnego i konkordatowego), zawarcia związku małżeńskiego. To dobra alternatywa dla osób, które nie utożsamiają się z żadną wiarą ani wyznaniem, nie odpowiada im też formalna postać ślubu cywilnego, a mimo wszystko chcą złożyć sobie przysięgi małżeńskie w sposób wyjątkowy. Opisanie w szczegółach tego, na czym konkretnie polega ślub humanistyczny, jest trudnym zadaniem. Dzieje się tak ze względu na fakt, iż każda ceremonia ślubu humanistycznego jest zupełnie inna, ma inny wymiar i charakter. (czytaj całość na Link do: Ślub humanistyczny - cena, procedury i praktyczne porady)

Tym, co jest istotne w przypadku ślubu humanistycznego to element kreatywności oraz chęć ogłoszenia otaczającemu światu, że dwoje zakochanych osób chce tworzyć jedną rodzinę. Tym, co jest stałe w przypadku wszystkich ślubów humanistycznych to obecność „celebransa”, czyli osoby, która odpowiada za koordynację i przeprowadzenie ceremonii zaślubin, jest też ona osobą, która służy radą Parze Młodej i nie tylko udziela jej ślubu, ale również pomaga w swobodnym kreowaniu tego wyjątkowego dla nich wydarzenia.

@AniaS35 u mnie też zimno, na dodatek w domu też niezbyt ciepło, zima idzie.
@Asiula86 przesunąć to jedno ale ja bym ją w końcu miała, a to byłby cud. ;) ta tarczyca mi blokuje cykl... Jeśli jednak ten cud by był, to cały weekend serduszkowany [emoji23]
 
Mam takie pytanie do was, czy podczas starań przeglądacie np w internecie jakieś dziecięce ubranka, wózki itp? Ja nawet już mam wybrany wózek, byliśmy w sierpniu w fajnym sklepie dziecięcym gdzie opowiadała nam o wózkach bardzo miła pani. :)
Nawet pokazała nam foteliki i tłumaczyła ich wady i zalety. :)
A mój kochany taki skupiony słuchał i oglądał furki.
emoji14.png
Ja tez napoczatku staran przegladalam wszystkie stronki :) sa takie cudowne ciuszki dla dzieci.
Dzien dobry dziewczyny! 17 dc, bedzie owulacja za moment!!! W koncu sie doczekalam haha :)
Owocnych staranek, trzymam &&&&
 
Ostatnia edycja:
@AniaS35 teoretycznie 39, bo 27dc miałam mikroskopijne plamienie i tyle, wiec na razie nie traktuje tego jako @. A jeśli to była @ to w sumie dopiero byłby dziś 13dc. Zagmatwane to, ale jeszcze karmię, więc to podobno normalne. W każdym razie owu jeszcze raczej nie było:(
@encirclede podziwiam, mój ma 17 miesięcy, ale ja jestem niestety chucherko 45kg i już nie wyrabiam, więc się cieszę, że nie jest większy;)
 
Dziewczyny ale wy duzo napisalyscie w ten weekend, az trudno mi nadrobic wszystkie wasze wpisy.

Widzialam ze pisalyscie na temat waszych zwiazkow, tyle cudownych wpisow na ten temat! I jak fajnie sie czyta a takiej milosci, po tylu latach zwiazku. Ta ja tez cos wspomnie o nas.

Ja z moim partenerem jestesmy razem prawie 3 lata, ale znamy sie jeszcze ze szkoly. Zakochalismy sie od pierwszego wejrzenia ale nasze drogi sie rozeszly i nigdy nie bylismy razem. I tak po kilku latach przypadkiem spotkalismy, I od tamtem pory jestemy nie rozlaczni. Jestesmy bardzo szczesliwy. On jest cudowny, bardzo sie na wzajem wspieramy. W tych najtrudniejszych chwilach jest jedyna osoba ktora mnie rozumie, I okazuje mi troske I otacza mnie wielka miloscia. Mamy naprawde cudowny zwiazek ktory bazuje sie na zaufaniu, przyjani I zrozumienu. Teraz jedynie co nam brakuje to ucielesnic nasza milosc w postaci dzidzusia. Mam nadzieje ze nie bedziemy musieli dlugo na to czekac L Oczywiscie nie zawsze jest kolorowo, ale po klotni szybko potrafimy sie dogadac. Jest naprawde super, w poprzednim zwizku bylam z facetem ponad 7 lat, ale niestety nie bylysmy sobie przeznaczenii, duzo sie wycierpialam i przeszlam z nim, ale to juz przeszlosc. Pozdrawiam
 
Wredna @@@ przykro mi ze sie pojawiła chyba kazda z Nas ma ta nadzieję do samego końca a tym bardziej kiedy dopadaja nas jakies podejrzane podstepne objawy ktore tylko w nas ta nadzieje pogłębiają :hmm::-( :(
Zycze ci chociaż tyle w tym złym dobrego aby twoje.wyniki były w normie .... trzymam &&&
Dziekuje kochana, ja tez mam nadzieje ze cos nowego sie dowiemy, moze w koncu okreslimy nowy plan dzialan &&
 
Dziewczyny ale wy duzo napisalyscie w ten weekend, az trudno mi nadrobic wszystkie wasze wpisy.

Widzialam ze pisalyscie na temat waszych zwiazkow, tyle cudownych wpisow na ten temat! I jak fajnie sie czyta a takiej milosci, po tylu latach zwiazku. Ta ja tez cos wspomnie o nas.

Ja z moim partenerem jestesmy razem prawie 3 lata, ale znamy sie jeszcze ze szkoly. Zakochalismy sie od pierwszego wejrzenia ale nasze drogi sie rozeszly i nigdy nie bylismy razem. I tak po kilku latach przypadkiem spotkalismy, I od tamtem pory jestemy nie rozlaczni. Jestesmy bardzo szczesliwy. On jest cudowny, bardzo sie na wzajem wspieramy. W tych najtrudniejszych chwilach jest jedyna osoba ktora mnie rozumie, I okazuje mi troske I otacza mnie wielka miloscia. Mamy naprawde cudowny zwiazek ktory bazuje sie na zaufaniu, przyjani I zrozumienu. Teraz jedynie co nam brakuje to ucielesnic nasza milosc w postaci dzidzusia. Mam nadzieje ze nie bedziemy musieli dlugo na to czekac L Oczywiscie nie zawsze jest kolorowo, ale po klotni szybko potrafimy sie dogadac. Jest naprawde super, w poprzednim zwizku bylam z facetem ponad 7 lat, ale niestety nie bylysmy sobie przeznaczenii, duzo sie wycierpialam i przeszlam z nim, ale to juz przeszlosc. Pozdrawiam
Życzę Wam aby jak najszybciej spełniło się Wasze marzenie, upragnione dwie kreseczki. [emoji813]
 
reklama
Do góry