reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

To super, że znalazłaś lekarza, który się Tobą w końcu porządnie zajmie. To trochę już połowa sukcesu :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem załamana szczerze mówiąc..

dqprj44jvvvhz460.png
 
reklama
Mi sie nic nie dzieje kompletnie. Ani nie sa ciezkie ani wrazliwe, jak na okres tez sie nie czuje. Juz bym pewnie panikowala ze zaczne krwawic ale u mnie 3 poronienia z 4 byly wstrzymane, raz bylo naturalne poronoenie i qiem jak wtedy boli brzuch. Uwierz ze to nie jest delikatny dyskomfort ani pieczenie okresowe. Ani nawet szarpania jajnikow. Takie rzeczy sa normalne. Mi w 5 tyg wtedy zaczely sie bole skurczowe, silniejsze od okresowych i wyraznie wiedzialam ze nie jest dobrze. Spokojnie wiec.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, proszę potrzebuje uspokojenia. Pytanie do tych co już były w ciąży albo już są - czy przed terminem @ też bolały was brzuchy jak na miesiączkę? U mnie dyskomfort jest, nie duży ale bardzo go czuję, może za bardzo się w niego wyczuwam.

Kochana tak i to normalne. Tylko nie bierz nopsy to syf w ciąży. Oprócz rozkurczania macicy później rozkurcza mięśnie dziecko i dzieci potem mogą rodzić się z obniżonym napięciem mięśniowym. Lepiej i bezpieczniej brać magnez. Ja czułam w tej ciąży do tygodnia po terminie miesiączki. W ciąży z synem dłużej. Potem też czujesz skurcze i rozciągania jak dzidziuś rośnie i rozciąga macicę.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Mi sie nic nie dzieje kompletnie. Ani nie sa ciezkie ani wrazliwe, jak na okres tez sie nie czuje. Juz bym pewnie panikowala ze zaczne krwawic ale u mnie 3 poronienia z 4 byly wstrzymane, raz bylo naturalne poronoenie i qiem jak wtedy boli brzuch. Uwierz ze to nie jest delikatny dyskomfort ani pieczenie okresowe. Ani nawet szarpania jajnikow. Takie rzeczy sa normalne. Mi w 5 tyg wtedy zaczely sie bole skurczowe, silniejsze od okresowych i wyraznie wiedzialam ze nie jest dobrze. Spokojnie wiec.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Jedno poronienie mam za sobą więc wiem o czym piszesz, miałam też okropne bóle przy ciąży pozamacicznej a chodziłam w niej do końca 10tc. Ja uspokoje się dopiero jak zobaczę na usg cokolwiek bo najbardziej boję się właśnie pozamacicznej. Chociaż teraz zobaczyłam normalnie dwie kreseczki a przy CP do końca były testu negatywne chociaż beta była wysoka.

 
Migdalove to w takim razie "trzymam za reke" w tym wszystkim i przejdzmy przez to razem bo ja dopuki nie ujrze bijacego serca w 7 tyg to nie pomysle ani przez sekunde ze nawet moze byc dobrze. Myslalam tak juz 4 razy i 4 razy byl koszmar. A co najgorsze 3 razy pod rzad, gdzie juz w pazdzierniku myslalm ze wyczerpalam limit zlego losu, a jednak taki limit chyba nie istnieje. Trzymam za ciebie mocno kciuki. U mnie dzis z om 4t3d.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo nie spodziewałam się, że może ze mną być coś nie tak. Nie robię narazie badań, odpuszczam. Potrzebuje spokoju :(

dqprj44jvvvhz460.png
Właśnie wydaje mi się, że powinnaś zrobić te badania dla swojego świętego spokoju. Jak już będziesz miała wyniki, to wtedy będziesz widziała w ktora stronę uderzać. Czasami wystarczy zbić coś odrobinę i ciąża jest.
Nie poddawaj się, kochana!

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie wydaje mi się, że powinnaś zrobić te badania dla swojego świętego spokoju. Jak już będziesz miała wyniki, to wtedy będziesz widziała w ktora stronę uderzać. Czasami wystarczy zbić coś odrobinę i ciąża jest.
Nie poddawaj się, kochana!

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Może masz rację ale na ten moment nie chce o tym wszystkim myśleć..

dqprj44jvvvhz460.png
 
reklama
Bo nie spodziewałam się, że może ze mną być coś nie tak. Nie robię narazie badań, odpuszczam. Potrzebuje spokoju :(

dqprj44jvvvhz460.png
Kochana koniecznie zrób badania i jeśli wyjdzie coś nie tak to lecz to jak najprędzej. Dobry lekarz i będziesz spokojna. Ja myślałam cykl w cykl, że się udało bo były bardzo długie te cykle. Też chciałam spokoju no i dzięki leczeniu mam regularne cykle. Nie poddawaj się. :* Pomysł, że przebadanie się a jak będzie trzeba leczyć to leczenie na pewno przyniesie skutek. Ja leczę tarczyce od października i w końcu się udało, gdyby nie to, to dalej zajście w ciążę byłoby bardzo mało prawdopodobne. Przytulam i wysyłam dużo siły! [emoji813]

 
Do góry