reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

1517843979-67dbc0e816fce9c5-aaaaaa.jpeg


Chyba ktoś się za mnie porządnie wziął. Nie wiecie ile kosztują te badania?

dqprj44jvvvhz460.png
 
reklama
Dziewczyny, proszę potrzebuje uspokojenia. Pytanie do tych co już były w ciąży albo już są - czy przed terminem @ też bolały was brzuchy jak na miesiączkę? U mnie dyskomfort jest, nie duży ale bardzo go czuję, może za bardzo się w niego wyczuwam.

Gosia, spokojnie... :) Mnie kilka razy zabolał tak, że biegałam sprawdzać czy @ nie przyszła ;) dużo kobiet tak ma. Teraz jeszcze od czasu do czasu mnie ciągnie, ale gin powiedziała, ze to normalne bo macica się rozciąga i będę czuła brzuch.
Wiec Twoje objawy są raczej normalne :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja staralam sie dodzwonic do mojego ang ginekologa ale 3 razy na lini szpitalnej 40 min wisialam i 3 razy mnie rozlaczylo [emoji35] czego efektem bylo ze musialam dzwonic na nowo. Dzis juz odpuscilam i bede sie dobijac jutro od rana. Myslalam nawet ze zapisze sie do poloznej to moze szybciej ona sie tam.dobije ale jak sie okazuje polozna tez najblizsza wizyte ma na przyszla srode. Najgorsze jest to ze wszystkie wyniki krwi poszly do angielskiego ginekologa i nie wiem nic, nawet zapisujac sie do polskiego lekarza to jak wrozenie z fusow na tym etapie :( trzymajcie kciuki zebym kogos z tej angielskiej sluzby zdrowia nie zamordowala.
A ogolnie do mnie nadal nic nie dociwra, jakos mam czarne myali i zle przeczucie, boje sie. Wogole nie czuje sie jak w ciazy, zawsze tak bardzo bolaly mnie piersi a teraz nic, no totalnie nic sie nie dzieje. A wiecie co? Z wujka google termin porodu wychodzi 15 pazdziernik... 15 pazsziernika dokladnie, zeszlwgo roku, poszlam na indukcje poronienia :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia, spokojnie... :) Mnie kilka razy zabolał tak, że biegałam sprawdzać czy @ nie przyszła ;) dużo kobiet tak ma. Teraz jeszcze od czasu do czasu mnie ciągnie, ale gin powiedziała, ze to normalne bo macica się rozciąga i będę czuła brzuch.
Wiec Twoje objawy są raczej normalne :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzisiaj praktycznie cały dzień czuję dyskomfort jak na @, no z małymi przerwami. I mam takie wrażenie, że sen się kończy pod koniec tygodnia. :(

 
Migdalove ja tez momentami czuje sie jak na okres, ale to akurat wiem ze jest normalne. To moja 7 ciaza i w kazdej, ze zdrowymi ciazami z synami tez, bez wyjatku czulam sie w pierwszych tygodniach jakby sie malpa miala zaczac lada sekunda.
Mnie niepokoi lekko brak bolu piersi bo to tez zawsze bylo w kazdej ciazy jeszcze zanim test byl pozytywny a potem to juz o matulu, umieralam. A teraz jedynie co to zgaga ktora mam czesto nawet normalnie, i czasami zawroty glowy. Nie wiem czemu, nie moge sie nastawic dobrze. Chyba ten strach mnie paralizuje. Niech ten czas biegnie szybciej, bo najgorsza jest niepewnosc. Za 2 tyg bedzie wiecej wiadomo... o ile sie wczesniej samo nie rozwiaze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj praktycznie cały dzień czuję dyskomfort jak na @, no z małymi przerwami. I mam takie wrażenie, że sen się kończy pod koniec tygodnia. :(

Przede wszystkim pamiętaj, że nie możesz się stresować. Będzie dobrze, teraz zachodzi bardzo dużo zmian w Twoim organizmie :)
To totalnie zrozumiałe, że się boisz... Ja też sram po gaciach że stresu ;) ale to chyba normalne.
Próbuj dodzwonić się do lekarza, może wtedy będzie Ci łatwiej się uspokoić :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Migdalove ja tez momentami czuje sie jak na okres, ale to akurat wiem ze jest normalne. To moja 7 ciaza i w kazdej, ze zdrowymi ciazami z synami tez, bez wyjatku czulam sie w pierwszych tygodniach jakby sie malpa miala zaczac lada sekunda.
Mnie niepokoi lekko brak bolu piersi bo to tez zawsze bylo w kazdej ciazy jeszcze zanim test byl pozytywny a potem to juz o matulu, umieralam. A teraz jedynie co to zgaga ktora mam czesto nawet normalnie, i czasami zawroty glowy. Nie wiem czemu, nie moge sie nastawic dobrze. Chyba ten strach mnie paralizuje. Niech ten czas biegnie szybciej, bo najgorsza jest niepewnosc. Za 2 tyg bedzie wiecej wiadomo... o ile sie wczesniej samo nie rozwiaze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie piersi nie bolą to zasługa leków, ale zrobiły się pełne, ciężkie i takie lekko napięte. Ale praktycznie nie czuje ich.

 
Do góry