reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Niestety odebrałam wyniki. Progesteron tylko 1.09 a prolaktyna 24.03.
Fs3 2.64 i fs4 1
No to nie mam co się nakrecac. Przykro mi tylko bo choć przypuszczalam, że owu nie ma to jednak nadzieje miałam.
A fs3 i 4 dobrze wyszły? Zna się ktoś?
Wiktorka a ty jeszcze karmisz czy już całkiem odstawiłaś? W którym dniu robiłaś badania? Bo też się nad tym zastanawiam czy nie iść...

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Migdalove bardzo mi przykro.że musicie odłożyć starania,ale zobaczysz wszystko sie ułoży. W koncu odnajdziecie swoje miejsce na ziemi. Jesteś młodziutka i jeszcze wiele dobrego przed Tobą[emoji5] I nawet nie myśl o opuszczaniu nas. Trzymam mocno [emoji110][emoji110]żeby wszystko wam sie poukładało

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba ładny wynik, ciekawa jestem co gin Ci powie, a kiedy miałaś owu? Nie kusiło Cie ani troche zrobić od razu betę?
U mnie owu zbliża sie wielkimi krokami, testy ciemnieją, działamy ❤

Zapytałam jeszcze czy to nie za niski wynik, jeśli zamierzamy starać się o dziecko... Odpisała, że nie powinno być problemu - wynik oznacza, że owulacja jest a to najważniejsze, a progesteron w przyszłym miesiącu mam zobadać 3 razy i jak będzie za niski to mi coś tam da. Aczkolwiek napisała mi, że jeśli mam cykl 30-31 dni, bo tak mam to wynik jest ok.
Owulacja wg mnie była 22.01, wg kalendarzyka 25.01, testów nie robię i nigdy nie robilam. Okres powinnam mieć pod 8.02, aczkolwiek ostatni cykl miałam 28 dni, więc może 6? ;p
 
To może powiem parę słów o sobie... Mam 25 lat mam już 7 letnią córkę i do niedawna miałam przyjemność gościć na sierpniowych mamach, niestety w 10tyg ciąży dowiedziałam się, że moje dziecko przestało się rozwijać na etapie 4 tyg :( właśnie jestem w fazie oczyszczania się ponieważ lekarz powiedział że warto spróbować samemu się oczyścić niż od razu zabieg... Teraz czekam aż krwawienie się skończy i idę na wizytę, doczekamy z 3 miesiące i w tym czasie będziemy przygotowywać się do ciąży ;)

Bardzo mi przykro :( ale wierze że wszystko się ułoży po Twojej myśli :) trzymam kciuki!

Jezu przez caly cykl byłam luźna jak.... nie wiem co ;) a od wczoraj chodze nakręcona i myśle czy testować...
 
Niestety musimy całkiem zrezygnować ze starań... Prawdopodobnie znowu będziemy się przeprowadzać. Nie teraz, ale tak na wiosnę. Sprawy rodziców mają się nieciekawie a co za tym idzie my ucierpimy na tym najbardziej. Nie możemy sobie pozwolić na dziecko. Nasze plany wirują. Musimy znaleźć sobie stabilne miejsce do mieszkania, bez żadnych pobocznych probemów. Teraz tylko potrzebuję pracy na tą możliwą przeprowadzkę. Nie wiem w ogóle co z nami będzie, jak to będzie. Najważniejsze, że mamy siebie i to się nie zmieni. Trzymajcie za nas kciuki, być może będę tutaj się udzielać. Zależy od was.

Przytulam :( każdy z nas chyba przechodził przez takie problemy ale później przychodzi słońce i jest wszystko w porządku! Życzę spokoju którego tak potrzebujesz i nie opuszczaj nas....
 
To może powiem parę słów o sobie... Mam 25 lat mam już 7 letnią córkę i do niedawna miałam przyjemność gościć na sierpniowych mamach, niestety w 10tyg ciąży dowiedziałam się, że moje dziecko przestało się rozwijać na etapie 4 tyg :( właśnie jestem w fazie oczyszczania się ponieważ lekarz powiedział że warto spróbować samemu się oczyścić niż od razu zabieg... Teraz czekam aż krwawienie się skończy i idę na wizytę, doczekamy z 3 miesiące i w tym czasie będziemy przygotowywać się do ciąży ;)
Przykro mi bardzo i trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie ✊✊✊!
Asiula karmie tylko w nocy niestety młoda budzi się bardzo często. Robiłam w 19 dc. Idę w piątek do lekarza.
Trzymam kciuki za wizytę, żeby okazało się że wszystko ok!
Napisała, że wynik ok. Bety nie mam po co ;) starania planujemy zacząć w lutym, a teraz na pewno w ciąży nie jestem ;) przez chwilę źle się czułam, ale przeziębiłam się ;)
Trzymam kciuki za następny cykl!
 
Witajcie w ten wietrzny dzień, bynajmniej na Pomorzu cholernie wieje...
Dzisiaj u mnie 18dc, jak zawsze o tej porze bałam się, że już niedługo zobaczę biel na teście tak teraz obawiam się, że test będzie pozytywny... Ale ja zawsze mam jakieś szczęście w nieszczęściu.
 
reklama
Witajcie w ten wietrzny dzień, bynajmniej na Pomorzu cholernie wieje...
Dzisiaj u mnie 18dc, jak zawsze o tej porze bałam się, że już niedługo zobaczę biel na teście tak teraz obawiam się, że test będzie pozytywny... Ale ja zawsze mam jakieś szczęście w nieszczęściu.
Kochana zycze Ci zeby tobie i twojemu narzeczonemu wszystko ulozylo sie jak najlepiej i po waszej myśli. Mam nadzieje, ze w koncu bedzie dobrze.

U mnie 32 dc, narazie nie czuje nic, ale rozum podpowiada, ze jutro mnie zaleje.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry