reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Nigdy nie miałam monitoringu owulacji, może teraz się zdecyduje, ale lekarz mi powiedział że dwa razy pod rząd to niemożliwe. Nie wiem nie znam się liczyłam, że gin we lepiej. Spróbuję w tym cyklu, narazie stosowałam metodę obserwacji śluzu i tempki.
Ale, że monitoringu nie może zrobić dwa razy pod rząd? Nie rozumiem. Ja jeżdżę co miesiąc na monitoring po stymulacji i jestem tyle razy ile trzeba. Czy jest pęcherzyk, kiedy ma odpowiednią wielkość i koniecznie czy pękł. Min.3 razy.
Przy krótkich cyklach lepiej zacząć wcześniej się starać. Tak myślę, chociaż jak widać nie ma efektu u mnie, a mam krótki cykl 26d :-p
To sprawdzaj prędzej. Powodzenia i trzymam kciuki ✊✊✊
Cykle mam bardzo nieregularne, bardzo dlugie wiec prawdopodobnie nie mialam jeszcze nigdy owulacji... :( 13 dc ide na monitoring to dowiem sie czy cos ruszylo po miovarianie :)
Koniecznie sprawdź co się dzieje i poproś o leki na wyregulowanie
Hej. U mnie @ ma byc za 3 dni, a dzisiaj dziwna sytuacja, bo temperatura mi skoczyla o 0.3 stopnia, co baaardzo widac na wykresie. Nie napalam sie oczywiscie, bo moze to jakis jednorazowy skok. Testu nie robie, czekam dalej :)
1517131611-d5d297c37470f066-aaaaaa.png


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
✊✊✊✊✊
Witajcie :) u mnie 8 dc, @ w koncu sobie poszla i jestem pelna energii :) za oknem resztki sniegu, deszcz i wiatr. A co u Was? Miłego dnia :)
ja już zapomniałam jak śnieg wyglądał . Synuś chory, znowu nocka w plecy bo miał gorączkę. Szukam mojego mp4, gdzieś wsiorbało po remoncie i nie mogę znaleźć. Mam dzisiaj teściów na obiedzie. I dzisiaj musimy choinkę rozebrać. Bo wstyd Miłego dnia!
 
reklama
reklama
Do góry