reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Problem w tym, że używałam testów 2 razy i za każdym razem nie wskazały mi owulacji. Pytałam ginekologa powiedział mi że to niemożliwe. Może ktoś mi poleci jakiej firmy testy mogłabym użyć? Jak narazie to jestem sceptycznie nastawiona.
A miałaś kiedykolwiek monitoring? Na jakiej podstawie lekarz powiedział, ze to niemożliwe? Przecież można mieć cykle bezowulacyjne i testy wtedy nie wychodzą. Ja nigdy nie robiłam wcześniej testów, dopiero w tym cyklu. Kupiłam w rossmanie 5szt w opakowaniu.

Eklerka ale tak jak ja luzujesz czy 5 ma @ przyjść. Ja jestem sceptyczna tym bardziej, że tsh wyszło 2.5 ... zaszłam jak miałam 1.97 zapytam w piątek gina
I luzuje, bo nici z tego cyklu,a i @ powinnam dostać 4-6 luty, bo mi się ten cykl przedłużył;)
 
reklama
A miałaś kiedykolwiek monitoring? Na jakiej podstawie lekarz powiedział, ze to niemożliwe? Przecież można mieć cykle bezowulacyjne i testy wtedy nie wychodzą. Ja nigdy nie robiłam wcześniej testów, dopiero w tym cyklu. Kupiłam w rossmanie 5szt w opakowaniu.


I luzuje, bo nici z tego cyklu,a i @ powinnam dostać 4-6 luty, bo mi się ten cykl przedłużył;)

Nigdy nie miałam monitoringu owulacji, może teraz się zdecyduje, ale lekarz mi powiedział że dwa razy pod rząd to niemożliwe. Nie wiem nie znam się liczyłam, że gin we lepiej. Spróbuję w tym cyklu, narazie stosowałam metodę obserwacji śluzu i tempki.
 
U mnie też raczej nici choć brzuch boli jak na @ dość szybko zaczął. Testy owu wychodzily mi pozytywne w 8,9 dc a 13 juz brak drugiej kreski. Aczkolwiek chyba jakościowo do dumy były bo rano wychodziły a wieczorem juz nie wiec mogło być tak że źle wskazywały.
 
U mnie też raczej nici choć brzuch boli jak na @ dość szybko zaczął. Testy owu wychodzily mi pozytywne w 8,9 dc a 13 juz brak drugiej kreski. Aczkolwiek chyba jakościowo do dumy były bo rano wychodziły a wieczorem juz nie wiec mogło być tak że źle wskazywały.
Ja słyszałam, że testy owulacji najlepiej robić rano do godziny 10, potem mogą źle wskazywać .
 
Cześć dziewczyny :) witam w 24dc. @powinna przyjść za 5 dni i pewnie tak będzie bo w tym cyklu zero obserwacji i przytulanie na spontanie ;)

Która niedługo testuje?
 
Kochane mam pytanie. Kiedy najwcześniej moze wystapic owulacja? :) jestem w 7 dc, okres dopiero mi sie konczy, nie wiem kiedy mogłabym zaczac robic testy owu, nawet jeszcze zastanawiam sie czy w ogole robic :)
Możesz już zacząć :) ja robie tak że po @ robie codziennie jeden test. Jak jest słaba kreseczka to tylko jeden dziennie. Jak już jest prawie jak testowa to 2 razy dziennie, żeby dobrze wyłapać pozytywa :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Problem w tym, że używałam testów 2 razy i za każdym razem nie wskazały mi owulacji. Pytałam ginekologa powiedział mi że to niemożliwe. Może ktoś mi poleci jakiej firmy testy mogłabym użyć? Jak narazie to jestem sceptycznie nastawiona.
Facelle, Vitam, domowe laboratorium :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry