reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja słyszałam, że testy owulacji najlepiej robić rano do godziny 10, potem mogą źle wskazywać .
Właśnie odwrotnie :) tak też jest na testach napisane, żeby nie robić testów owu z pierwszego moczu, że najlepiej wieczorem a jeśli chce ktoś rano to po 10 :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. U mnie @ ma byc za 3 dni, a dzisiaj dziwna sytuacja, bo temperatura mi skoczyla o 0.3 stopnia, co baaardzo widac na wykresie. Nie napalam sie oczywiscie, bo moze to jakis jednorazowy skok. Testu nie robie, czekam dalej :)
1517131611-d5d297c37470f066-aaaaaa.png


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. U mnie @ ma byc za 3 dni, a dzisiaj dziwna sytuacja, bo temperatura mi skoczyla o 0.3 stopnia, co baaardzo widac na wykresie. Nie napalam sie oczywiscie, bo moze to jakis jednorazowy skok. Testu nie robie, czekam dalej :)
1517131611-d5d297c37470f066-aaaaaa.png


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Obiecująco to wygląda :) no ale nie chcę Cie niepotrzebnie nakręcać. Ja nie mam wzrostu temp przed @. Z tego co kojarze to Twój pierwszy wykresik? Tak naprawde to kilku wykresach dopiero widać pewne zależności :) rozumiem, że nie masz zamiaru testować w tym cyklu?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obiecująco to wygląda :) no ale nie chcę Cie niepotrzebnie nakręcać. Ja nie mam wzrostu temp przed @. Z tego co kojarze to Twój pierwszy wykresik? Tak naprawde to kilku wykresach dopiero widać pewne zależności :) rozumiem, że nie masz zamiaru testować w tym cyklu?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, pierwszy robiony "na powaznie", takze tym bardziej sie nie nakrecam, choc z tego.co wiem.z teorii to raczej temp przed @ spada. Testowalam w 9 dpo i była biel, troche sie zrazilam, dlatego czekam do terminu @- środa. Jesli nie przyjdzie to moze zatestuje w czwartek lub piątek :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, pierwszy robiony "na powaznie", takze tym bardziej sie nie nakrecam, choc z tego.co wiem.z teorii to raczej temp przed @ spada. Testowalam w 9 dpo i była biel, troche sie zrazilam, dlatego czekam do terminu @- środa. Jesli nie przyjdzie to moze zatestuje w czwartek lub piątek :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tempka spada zawsze w dzień @, ale niektórym dziewczynom przez kilka dni potrafi spadać po troszku. Polecam Ci pooglądać wykresiki na ovufriend. Ja tam prowadze swój wykresik :)
Mi też dziś skoczyła tempka ale to przez to że wczoraj piłam winko :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tempka spada zawsze w dzień @, ale niektórym dziewczynom przez kilka dni potrafi spadać po troszku. Polecam Ci pooglądać wykresiki na ovufriend. Ja tam prowadze swój wykresik :)
Mi też dziś skoczyła tempka ale to przez to że wczoraj piłam winko :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
No nic, musz czekać dalej :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tempka spada zawsze w dzień @, ale niektórym dziewczynom przez kilka dni potrafi spadać po troszku. Polecam Ci pooglądać wykresiki na ovufriend. Ja tam prowadze swój wykresik :)
Mi też dziś skoczyła tempka ale to przez to że wczoraj piłam winko :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Wisienka a o ile Co ta temperatura po winie skoczyla? Bo ja w sumie wieczorem tez wypilam lampke wina, ale zeby az skoczylo przez to o 0.3 stopnia?

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :) u mnie 8 dc, @ w koncu sobie poszla i jestem pelna energii :) za oknem resztki sniegu, deszcz i wiatr. A co u Was? Miłego dnia :)
 
reklama
Do góry