reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Dziewczyny, też tak macie że na widok kobiety w ciąży kłuje was w serce? Ja tak mam przykro mi i zawsze myślę jakie te kobiety mają szczęście. Jak wasi partnerzy, mężowie? Mój bardzo przeżywa każdy początek mojego @ widzę jak jest zawiedziony jest m wtedy przykro :no2:
 
reklama
A ja dzisiaj mam mega doła i strasznie jestem rozdrażniona.... mężowi się obrywa za całokształt, syn się pochorował, nocka zawalona bo sprawdzałam temperature i padam na ryjek.
Mój też jest ciężki typ do brania jakichkolwiek tabletek, najlepiej pogryźć i wepchnąć do gardła albo dorzucić do kawy ;).
@Ilma tak to jest jak się bardzo chce i długo czeka, a w koło pełno wózków i ciężarnych. Wtedy wydaje się ze jakoś ich pełno i więcej niż zwykle...:(
 
Dziewczyny, takie pytanie:
Skoro spóźnił mu się okres o 4 dni to moje dni płodne mogą być wcześniej?
 
@Sanni ja dziś znów cały dzień w garach [emoji58] padam na twarz
@EklerkaDaria zdrówka dla synka ! Niech szybko zdrowieje :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Wczesniej miałam do tego dystans, nie zazdroscilam, cieszylam się szczęściem innym, ale juz tak nie mam, teraz nie mogę patrzeć na watek Wrzesniowek, życze im dobrze, ale wolałabym, żeby byly juz na zamkniętym :(
Wiem mam tak samo ostatnio patrzyłam na dziewczyny październikowe i myślałam tak będę zaraz z nimi :(
 
reklama
Do góry