reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Pewnie ze tak! [emoji813] a co do nadmiaru kwasu foliowego to pojawiają się nudności i niekiedy wymioty. Znam to z autopsji [emoji23]
Zaskoczyłaś mnie z tymi dolegliwościami gdy jest za dużo kwasu foliowego. Ja tak miałam w grudniu i w listopadzie. Ostatnio przestałam brać kwas foliowy i nudności przeszły. Po poronieniu jak robiłam badania to właśnie miałam za duży wynik kwasu foliowego ale gin powiedział, że to nic takiego...
 
reklama
Jesteś pewna owu? Poza tym beta może Ci wolniej przyrastać, ja się broniłam przed beta, ze to przesada, ze są testy, ale wynik laboratorium to dla mnie jedyny pewny wynik
Jestem absolutnie pewna. Poczekam jeszcze. W pierwszej ciąży test mi wyszedł dopiero w 58 dc :D

dqprj44jvvvhz460.png
 
Zaskoczyłaś mnie z tymi dolegliwościami gdy jest za dużo kwasu foliowego. Ja tak miałam w grudniu i w listopadzie. Ostatnio przestałam brać kwas foliowy i nudności przeszły. Po poronieniu jak robiłam badania to właśnie miałam za duży wynik kwasu foliowego ale gin powiedział, że to nic takiego...
No ja właśnie brałam ovarin i dodatkowo kwas foliowy i miałam takie nudności że szok. Wyczytałam w necie, że przyjmowanie bardzo dużych dawek kwasu foliowego to powoduje. Odstawiłam zwykły kwas foliowy i przeszło. [emoji23]
A co do brania kwasu foliowego, to czytałam, że i pomaga i nic nie daje różne opinie. Ale mój chyba zacznie brać. [emoji23]
 
Jestem absolutnie pewna. Poczekam jeszcze. W pierwszej ciąży test mi wyszedł dopiero w 58 dc :D

dqprj44jvvvhz460.png
To i tak super, że przy tak długich cyklach miałaś owulacje. :) Ja niestety nigdy nie miałam... Tak podejrzewam.

Kurcze wiecie co, takie luźne podejście do tematu to coś cudownego, jaką głowa spokojna. [emoji23]
 
Ja właśnie nie wiem jak przekonać męża do brania jakiś suplementów pomagajacych w staraniach. Raz zaczęłam ten temat to stwierdził że jemu to na pewno nie jest potrzebne [emoji20]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na razie będę brała kwas foliowy i będę obserwować jak się będę czuła. Udało mi sie umówić na wizytę do nowego gina na 14 lutego. Mam nadzieję że wreszcie się mną ktoś zajmie a nie będzie zbywac.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry