reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Cześć jestem tu nowa ale bardzo chce do Was dołączyć.. A więc tak jestem mamą prawie że 2 letnie Natalia, od początku roku zdecydowaliśmy się na drugie dziecko, a więc tak.. Ostatnia miesiączkę miałam 3 stycznia, więc płodne zaczęły mi się w granicy 15 stycznia, w tych dniach kochalismy się z mężem codziennie.. Od paru dni bolą mnie piersi, i pobolewa mnie brzuch.. Wczoraj na swoich majtkach zauważyłam daleikatne plamienia która trawa dalej.. Ale są to brązowe plamienia. Nie są one obfite ale są.. Na miesiączke jeszcze za wcześniej.. Modlę się aby to były plamienia związane z zagnieżdżeniem.. W przyszłym tygodniu pójdę na betę.. Czy któras z Was tak miała??
 
Ja [emoji4] podczytuje was wszystkie od jakiegoś czasu. Już testowałam dwa razy ale 27dc i 30 dc @ nadal brak będę testować po raz 3 w poniedziałek jak wytrzymam [emoji12] dziś 33 dc i ciagle mokro w majtkach [emoji23]a dziś sluz rozciągliwy jak w dni płodne glut [emoji23] wiec lubi @ będzie jutro albo infekcja jakas albo w końcu ten na górze wysłuchał moich modłów [emoji23] pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za wasze fasolki i oczywiście moja [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
martini6 trzymam kciuki żeby sie udało ile spóźnia sie @?
 
martini6 trzymam kciuki żeby sie udało ile spóźnia sie @?

Hmmm dziś 5 dzień (33 dc) teoretycznie ale wcześnie brałam bromergon na zbicie prolaktyny a dwa dni przed spodziewana @ wzięłam ostatnia tabletkę wiec tez może się przedłużyć to wszystko przez to, no ale co będę obwijac w bawełnę mam nadzieje wielkie [emoji1374] to 14 cykl starań ostatni przed planowana inseminacja.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dagaa ja niby się nie nakręca, ale to takie trudne. .. ledwo zaboli ledwo poczuje i juz myśli w kierunku dziecka.. szkoda ze zajście w ciaze to nie taka prosta sorawa
Wiem, doskonale to znam. No ale jak nie teraz, to za miesiac albo dwa. Czas i tak upłynie, a kiedyś w koncu wszystkim nam sie uda :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry