reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej dziewczyny .Pocztuje tu was od jakiegos czasu.w koncu odwazylam sie napisac.O dzidzie staram dopiero drugi cykl.w tamtym cuklu za bardzo sie nakrecilam.robilam testy owulacyjne (14,15,16dzień)testy byly pozytywne.17 juz negatywny.ale zaczely mnie bolec piersi i mialam naprzemienne kucie jajnikow.Po 6 dniach ponownie zrobilam test owulacyjny i znow wyszedl pozytywny.Bylam zaskoczona ale i pelna nadziei.testy robilam owulacyjne robilam z ciekawosci az do terminu miesiaczki.kreska druga mocna caly czas.Juz myslalam ze jestem w ciazy bo i mdlosci bol piersi itp.po terminie miesiaczki zrobilam test ciazowy znow owulacyjny.pierwszy pozytywny i drugi tez choc na ciazowy kreska bladsza od kontrolnej.Bardzo sie cieszylam.wiadomo mloda nie jestem 37 lat ale myslalam ze sie udalo.radosc przeogromna .powtorzylam test po dwoch dniach oba testy i ciazowy i owulacyjny i znow pozytywne.choc ciazowy nadal blada druga kreska.zmartwilam sie.5 dnia od terminu miesiaczka przyszla niespodziewanie.Byla nietypowa .pierwszego dnia duzo krwi i kilka skrzepow nastepnie dwa dni plamienia.Dodam ze pierwszego dnia mocne skurcze i bol z krzyza.zawsze mialam miesiaczke dlugo bo 5 -6 dni.teraz tylko 3.mialam nadzieje ze to moze plamienie w terminie no bo przeciez podobno 20 %kobiet tak ma na poczatku.Dodam ze w dwoch pierwszych ciazach bylo idealnie wzorowo plamien nie mialam.Wiadomo nadzieja umiera ostatnia i dzis rano zrobilam test i co i nic jedna krecha.w ciazy nie jestem.buuu boli bo juz sie cieszylam..mysle ze bylo to wczesne poronienie . jeszcze wczoraj test owulacyjny byl pozytywny.zrobilam wlasciwoe chyba z ciekawosci.gupia ja.smutek moj i mezulka ogromny.dzieci tez.w tym cyklu bede ostrozniejsza.tylko jeszcze tyle czekac miesiac to tak dlugo.czas sie dłuży.boje sie ze nam sie nie uda bo mam juz swoje lata.niby miesiaczkuje regularnie ostatnie dziecko rodzilam 9 lat temu.w ciaze zaskoczylam w 2 cyklu..jeszcze jedno mam pytanko czy po tym wczesnym poronieniu isc do lekarza? Co radzicie? Ostatno u niego bylam w grudniu.w czasie tej skapej miesiaczki -czy tam wczesnego poronienia mialam wrazenie ze tam nie szczypie boli jakby jakas rana.dzis juz nie .dodatkowo biore urafuragine bo moze to pecherz i juz jest lepiej.prawie tam nic nie czuje.jest ok.przepraszam ze tu tak duzo wam chaotycznie opisalam.prosze o rade .probowac dalej .bez lekarza? Co radzicie ps bardzo was podziwiam za to wasza cierpliwosc bo ja jeden cykl i tyle nerwow i lez .pozdrawiam
Bardzo mi przykro...
Ja bym się nawet nie zastanawiała tylko od razu leciała do lekarza specjalisty. Możliwe przecież że to co Cię spotkało mogło mieć jakąś przyczynę... umów się na wizytę koniecznie. Lekarz zleci Ci potrzebne badania choćby hormonalne.
I głowa do góry. Skoro się wtedy udało to znaczy że uda się znowu ;*
 
reklama
Dziewczyny tutaj niedrogie i dobre testy ciążowe Zobacz ofertę: Test ciążowy NORDTEST płytkowy 1 sztuka DROGERIAhttp://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7066585144


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja polecam apteke manada online :) bardzo tanio tam jest, chyba nawet taniej niż w gemini :) także jak większe zakupy to warto tam złożyć zamówienie :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie tam podałam linka [emoji6]


atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
A ze zapytam czy ktoras z was będzie testować na dniach badz jest blisko do @ ? :confused:

Ja [emoji4] podczytuje was wszystkie od jakiegoś czasu. Już testowałam dwa razy ale 27dc i 30 dc @ nadal brak będę testować po raz 3 w poniedziałek jak wytrzymam [emoji12] dziś 33 dc i ciagle mokro w majtkach [emoji23]a dziś sluz rozciągliwy jak w dni płodne glut [emoji23] wiec lubi @ będzie jutro albo infekcja jakas albo w końcu ten na górze wysłuchał moich modłów [emoji23] pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za wasze fasolki i oczywiście moja [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry