reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

Mój plan...to urodzić do 38 później już się raczej nie zdecyduję. Ale,to takie plany.
Mam nadzieję że nie jesteśmy za stare...?
Chodź wiadomo że wiek jest w głowie,to natura wie swoje.
Pewnie że nie jesteście!! :) Moja mama urodziła mojego brata jak miała 36-37 lat i powiem szczerze że zadziałało to tylko na wielki plus- bardzo ją to odmłodziło. Do tego stopnia że nikt nie myslal że ja jestem jej córką tylko siostrą.
 
reklama
Pewnie że nie jesteście!! :) Moja mama urodziła mojego brata jak miała 36-37 lat i powiem szczerze że zadziałało to tylko na wielki plus- bardzo ją to odmłodziło. Do tego stopnia że nikt nie myslal że ja jestem jej córką tylko siostrą.
Ja żartuje że muszę podtrzymać rodzinną tradycję późniejszego macierzyństwa bo moja mama urodziła najmłodszego brata w wieku właśnie 38lat,więc mnie to nie przeraża.
A właśnie dzięki temu nawet teraz czuje się młoda duchem:)
 
Ostatnia edycja:
Ja żartuje że muszę podtrzymać rodzinną tradycję późniejszego macierzyństwa bo moja mama urodziła najmłodszego brata w wieku właśnie 38lat,więc mnie to nie przeraża.
A właśnie dzięki temu nawet teraz czuje się młoda duchem:)
A Twoje dzieci w jakim są teraz wieku? :) Będziesz miała nowe oczko w głowie :)

U mnie bez zmian. Wczoraj też brzuch bolał jak na okres. A dzisiaj spokój. Czasami coś tam kłuje, ale nie już tak okresowo. Ale piersi to mam bardzo bardzo obolałe. I ogólnie to mi jest zimno ale czasami mam takie podmuchy gorąca. Dzisiaj 26dc...Ale mi w sumie taki pozytyw testu owu wyszedł w 15dc. Więc nie wiem czy owu była w 16 czy juz w 17? Jak w piątek nie bedzie @ to idę na bete :) Tak bardzo nie chce sie nakręcac bo boje sie rozczarowania
 
Mój plan...to urodzić do 38 później już się raczej nie zdecyduję. Ale,to takie plany.
Mam nadzieję że nie jesteśmy za stare...?
Chodź wiadomo że wiek jest w głowie,to natura wie swoje.
Masz racje, to jest w głowie. A po za tym ja nie wyglądam na swój wiek ;). Ale tez daje sobie rok na starania. Zobaczymy :)
 
A Twoje dzieci w jakim są teraz wieku? :) Będziesz miała nowe oczko w głowie :)

U mnie bez zmian. Wczoraj też brzuch bolał jak na okres. A dzisiaj spokój. Czasami coś tam kłuje, ale nie już tak okresowo. Ale piersi to mam bardzo bardzo obolałe. I ogólnie to mi jest zimno ale czasami mam takie podmuchy gorąca. Dzisiaj 26dc...Ale mi w sumie taki pozytyw testu owu wyszedł w 15dc. Więc nie wiem czy owu była w 16 czy juz w 17? Jak w piątek nie bedzie @ to idę na bete :) Tak bardzo nie chce sie nakręcac bo boje sie rozczarowania
Trzymam kciuki, żeby @ nie przylazła :).
Miłego dnia dziewczyny. Zmykam do pracy, potem dentysta, łyżwy z synem, obiad i mam napiety dzień dzisiaj o_O.
 
dziewczyny w Niemczech co druga kobieta na porodówce ma 4 z przodu;)spokojnie teraz późne macierzyństwo to norma

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry