reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Asiula ja juz mam dosyc i stad odstawianie po malu.
Kobieta90 moze to ciaza :)
Przyznam sie jednak, ze w cyklu w ktorym sie udalo nie mialam zadnych objawow.
Kiedy zrobic najlepiej badania tsh, prolaktyny i progesteronu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiktorka - tak, ja dalej kp.

Asiula - tak, jak karmiłam Zosię to się począł Szymuś, więc jestem przykładem że się da.

Dziękuję za gratulacje :)
Mnie czeka tydzień z dwójką moich chorusów w domu. Nie wiem czy bym w pracy bardziej nie odpoczęła ;)
 
1516054980-898d657dedd304fa-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny, jeszcze rano myślałam, że mam omamy. Ale teraz chyba ednak coś widzę jakiś cień cienia... Mój M tez twierdzi, że bardzo delikatnie widać drugą kreseczke... no cóż, rano szybciutko skocze na bete i zobaczymy.
@ powinna być dopiero w czwartek
 
Ja już nie bardzo mam czas na wtrzymywanie. W sierpniu 37latek więc już zegar mocno tyka. Ostatnie starania 8lat temu zajęły nam 3cykle. Skoro decyzja zapadła to teraz trzeba się oddać przyjemnościom:p
To witam w klubie :) ja w czerwcu 37 :p. Ale mi poprzednie starania 5 lat zajęły :mad:. Mam wielkie nadzieje, ze teraz prędzej nam wyjdzie, bo za 5 lat to już będzie przesada :(.
 
1516054980-898d657dedd304fa-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny, jeszcze rano myślałam, że mam omamy. Ale teraz chyba ednak coś widzę jakiś cień cienia... Mój M tez twierdzi, że bardzo delikatnie widać drugą kreseczke... no cóż, rano szybciutko skocze na bete i zobaczymy.
@ powinna być dopiero w czwartek
Cosik tam ledwo, bo ledwo ale widać. Trzymam kciuki!
 
Witam w 2dc. Leci ze mnie jak z zazynanej swini i do tego brzuch boli. Jak ja nienawidze pierwszych 3 dni @.
@Migdalove wspolczuje Ci i duzo zdrowka. Jak znajdziesz chwilke to zmien mi w tabelce dane.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
 
To witam w klubie :) ja w czerwcu 37 :p. Ale mi poprzednie starania 5 lat zajęły :mad:. Mam wielkie nadzieje, ze teraz prędzej nam wyjdzie, bo za 5 lat to już będzie przesada :(.
Mój plan...to urodzić do 38 później już się raczej nie zdecyduję. Ale,to takie plany.
Mam nadzieję że nie jesteśmy za stare...?
Chodź wiadomo że wiek jest w głowie,to natura wie swoje.
 
reklama
1516054980-898d657dedd304fa-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny, jeszcze rano myślałam, że mam omamy. Ale teraz chyba ednak coś widzę jakiś cień cienia... Mój M tez twierdzi, że bardzo delikatnie widać drugą kreseczke... no cóż, rano szybciutko skocze na bete i zobaczymy.
@ powinna być dopiero w czwartek
Jak już bedzie wynik bety to koniecznie daj znać! :) A ktory to dpo? :)
 
Do góry