reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Cześć wam, wróciłam niedawno że szpitala... Pies nagle mi pogryzł rękę... Niedługo ma przyjechać OTOZ Animals po niego, muszą go zbadać czy nie ma wscieklizny... Tyle wyszło z mojej dobroci.
Kochana strasznie Ci wspolczuje... jestes taka dobra kobieta, a taka rzecz Cie spotkala :( mam nadzieje, ze reka szybko sie "naprawi" :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przed okresem który mam teraz to zrobiłam dwa testy i na jednym migla mi druga jasna kreska, ale potem znikła. Latalam siusiu ciągle i było mi czasem nie dobrze. Ale to widocznie było na okres. Chociaż dziwny jest bo słaby taki i brzuch mnie nie boli. Ale tak mam od tamtej ciąży i wolę się nie nastawiac. Tu testy kosztują od 8 do nawet 23 "euro więc spory wydatek. Za to ciuszki dla dzieci kosztują grosze po parę euro. Najchętniej już bym kupiła. A chciałbym mieć synka
 
@Anulka2627 A gdzie mieszkasz? :)

@Marciątko Gratuluję Kochana!! :) Świetne wiadomości ostatnio- tyle pozytywów :)

@belle81 Dziękuję :) To prawda- w Tesco są też piekne ubranka. Ja to jestem weteranką wyprzedaży. Zawsze poluje w sklepach dziecięcych i tak obkupię Młodego że wystarczy mu na cały sezon i nawet na kolejną zime ;p Chociaż później nawet jak mam już wszystko co trzeba to kupuję jak coś mi wpadnie w oko. Matki już chyba tak maja ;p A od następnego cyklu będziecie sie starać czy obecnie się wstrzymujecie?
 
reklama
Do góry