reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

@Jotka_Szczotka coś widać czekam na dwie mocne kreski :*
1515833272-26a3935a6a46d1ef-aaaaaa.jpeg


ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Czekam cierpliwie w poniedziałek powtórzę powinna byc juz lepiej widoczna

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png

Ja też trzymam mocno kciuki!
Troche ucichlam bo nie ukrywam podlamalam sie jak małpa przyszła... obiecałam mojemu K że nie będę się nakrecać więc jedynie czytałam Wasze wpisy ale jakoś tak nudno było bez Was więc nielegalnie wracam do Was ;)
Witam w 9dc i z Waszych rozmów uważam że mam wcześniej owu niż jest „książkowo” wię może delikatnie dzisiaj przyatakuje starego :)
 
Czesc dziewczyny, bardzo dawno mnie tutaj nie bylo ale potrzebowalam sie oderwac od staranek, i tak jak @KatiNails mi poradziala, staralam sie jak naj mniej myslec o ciazy. I powiem wam ze sa bardzo pozytywny rezulatat, taki ze poraz pierwszy w moim zyciu i po ponad 18 cs staran ujzalam dwie cudowne i grupe kreseczki! Jestem w ciazy po tylu miesiaczach staran, bylo bardzo ciezko ale w koncu sie udalo. Wam tez sie uda.. trzymam kciuki za wszystkie. Pozdrawiam
 
Ja też trzymam mocno kciuki!
Troche ucichlam bo nie ukrywam podlamalam sie jak małpa przyszła... obiecałam mojemu K że nie będę się nakrecać więc jedynie czytałam Wasze wpisy ale jakoś tak nudno było bez Was więc nielegalnie wracam do Was ;)
Witam w 9dc i z Waszych rozmów uważam że mam wcześniej owu niż jest „książkowo” wię może delikatnie dzisiaj przyatakuje starego :)
Zrób maraton jak dziewczyny [emoji7] musi się udać [emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Czesc dziewczyny, bardzo dawno mnie tutaj nie bylo ale potrzebowalam sie oderwac od staranek, i tak jak @KatiNails mi poradziala, staralam sie jak naj mniej myslec o ciazy. I powiem wam ze sa bardzo pozytywny rezulatat, taki ze poraz pierwszy w moim zyciu i po ponad 18 cs staran ujzalam dwie cudowne i grupe kreseczki! Jestem w ciazy po tylu miesiaczach staran, bylo bardzo ciezko ale w koncu sie udalo. Wam tez sie uda.. trzymam kciuki za wszystkie. Pozdrawiam
Super gratuluję [emoji7][emoji7][emoji7] cieszę się baaaardzo :* zaskoczyłaś w pierwszym odpuszczonym cyklu ? :D :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Zrób maraton jak dziewczyny [emoji7] musi się udać [emoji7]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png

Ostatnio (w wakacje) przy maratonie udało się więc może tym razem też tak będzie ale muszę trochę odpocząć od tych analiz i sprawdzania majtek ;) bo oszaleje albo K nie da rady więc po cichu Was czytam i bardzo mocno trzymam kciuki za każdą z Nas - na pewno zobaczymy dwie tłuste krechy! A tym dziewczynom którym sie udało mega duże gratulacje - rośnijcie zdrowo :)
Jestem z Wami i czytam ale muszę trochę odpocząć :)
 
Super gratuluję [emoji7][emoji7][emoji7] cieszę się baaaardzo :* zaskoczyłaś w pierwszym odpuszczonym cyklu ? :D :*
Dokladnie tak, odpuscialam i sie udalo. Fakt ze bylismy na urlopie i bylo latwiej nie myslec, ale naprawde bylam bardzo spokojna w ten miesiac. Kochana a ty masz termin na sierpien czy wrzesien??

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
A ja witam się z Wami w 23dc :) 6dni do następnej @. Dzisiaj jak wstałam to miałam wrażenie że jednak nic z tego cyklu nie będzie. Chociaż wcześniej każdego dnia myślałam inaczej. Ale chyba mam coś z pęcherzem bo robie siku co kilka minut ... W nocy nigdy nie robiłam a teraz kilka razy. Albo moze tak progesteron teraz na mnie zadziałal ;p
U mnie pierwszym objawem poprzedniej ciąży była jednorazowa zgaga i właśnie ciągle biegałam do toalety. Więc może może:)
 
Do góry