reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2018

Mieszanie. Mojego pokarmy miałam za mało. Ale to nie wina CC a stresu i nic nie jedzenia. Akurat wtedy życie mi się waliło i o... Ale karmiłam mieszanie 15.5 miesiąca i syna ciężko było odstawić.
No i resztki pokarmu mam do tej pory mimo że prolaktyna w normie

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
KatiNails, mogę zapytać w którym szpitalu rodziłaś?(w Rzeszowie?) Moja siostra ma mieć w marcu cc na Szopena, jak to jest po cc, czy dziecko przynoszą od razu czy dopiero po tych 12h? Ona bardzo chce kp i tym się martwi, bo nie ma szans na poród sn.
 
reklama
Miałam dokładnie tak samo! Miałam próbę SN - zaczęli od 10 rano i próbowali chyba wszystkiego żebym urodziła a dopiero o północy stwierdiLi ze musza zrobic cc... prawie sie ze szczęścia popłakałam. I tez bardzo szybko doszłam do siebie i tera tylko cc! Przynajmniej wiem co mnie czeka i nie pozwolę sie następnym razem traktować jak królik doświadczalny gdzie próbują wszystkiego i moze sie uda a moze nie...

A co do karmienia to ja karmiłam tylko piersią po cc. Nastawiłam sie na kp i udało sie. Pol roku tylko kp a potem do dwóch lat mi sie udało. Tak wiec to nie jest reguła. Moja koleżanka z sali po SN tez gorzej dochodziła do siebie i nie miała pokarmu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo to stres, organizm itp ma większy wpływ na to czy będzie pokarm a nie to czy było sn czy cc :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ja bym już wtedy poczekala do kwietnia i rodziła w styczniu ;D w ogóle mamy z mężem plan że jak nam się uda teraz to super A jak nie to kolejna próba w kwietniu i dziecko będzie z 2019 rocznika. Ale po cichu liczę że uda się teraz ;) tylko zdrowia zdrowia mi trzeba !
 
Jabluszkowa masz obsesje :p
Nam jest wszstko jedno kiedy sie urodzi i czy dziewczynka czy chlopak:) po prostu chcialabym zajsc w ciaze. W miare szybko. Bardzo chcialabym by roznica wieku byla nie wieksza niz 3 lata, ale to juz czas pokaze.
 
reklama
Jotka, na focie podrasowanej przez KatiNail faktycznie widać kreseńkę. Po jednak cichu gratuluję :).

Ja też karmiłam piersią synka (młodsze dziecię) po cc. Jak zassał, tak nie puścił mnie skończenia 20 miesięcy. Karmienie jest w dużej mierze w głowie, to prawda, ale dziecko też musi być vwspółpracujące, żeby wszystko zagrało jak trzeba. Między moimi dziećmi jest rok różnicy, a pierworodnej nie dałam rady wykarmić nijak, pomimo wieeelkich chęci. Po miesiącu już jadła mleko modyfikowane z butli. Synek ani razu nie tknął butelki (nie chciał), a co dopiero sztucznego mleka. Ssał od pierwszych chwil jak stary i rozbujał mi sam laktację w dwa dni. Tak więc moim zdaniem czy urodzimy siłami natury, czy z pomocą, to szanse na starcie mamy suma sumarum podobne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry