reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hejka, dzisiaj rozmawiałam z teściową i zaleciła że jak chcę albo jutro albo czekać do poniedziałku na betę. Jak zdążę to jutro idę, chcę mieć to z głowy już :(
 
reklama
Hejka, dzisiaj rozmawiałam z teściową i zaleciła że jak chcę albo jutro albo czekać do poniedziałku na betę. Jak zdążę to jutro idę, chcę mieć to z głowy już :(
Idź, idź jutro bo mnie zżera ciekawość czy, aby to nie fasolka ;)
Powiedziałaś jej, że to może być ciąża, że się staraliście?
 
No trochę mało delikatny :D:D
Ważne, że się stara i jeszcze chce masować [emoji1][emoji12]
Hejka, dzisiaj rozmawiałam z teściową i zaleciła że jak chcę albo jutro albo czekać do poniedziałku na betę. Jak zdążę to jutro idę, chcę mieć to z głowy już :(
Trzymam kciuki, może wtedy jeszcze było za wcześnie [emoji6] Głowa do góry!
 
Idź, idź jutro bo mnie zżera ciekawość czy, aby to nie fasolka ;)
Powiedziałaś jej, że to może być ciąża, że się staraliście?

Hehe, nie mówiłam, ale myślę, że ona się domyśla, bo mąż robi aluzje co do tego :D
dzisiaj jak gadałam przez telefon z nią to miałam ją na głośniku i wtedy męzu wparował i mówi "no bo R. wczoraj ogórki kiszone jadła a później zagryzała czekoladą" myślałam że padnę! :D
 
Hehe, nie mówiłam, ale myślę, że ona się domyśla, bo mąż robi aluzje co do tego :D
dzisiaj jak gadałam przez telefon z nią to miałam ją na głośniku i wtedy męzu wparował i mówi "no bo R. wczoraj ogórki kiszone jadła a później zagryzała czekoladą" myślałam że padnę! :D
hahaha :D:D:D:D

a ogólnie jakieś objawy? Trzymam kciuki, żeby to była fasolka!
 
Znowu po pracy potrzebna była drzemka :errr:mojemu też się udziela bo jeszcze chrapie :Dtylko żeby brzuch mu też nie rósł ;)
Hehe, ja pamiętam jak moja bratowa była na początku ciąży jakoś , akurat mój brat się rozchorował ,i miał mdłości ,no i wymiotował.. Śmialiśmy się, że żona w ciąży, a mąż objawy ma [emoji23]

Ale dobrze odpoczywaj ile się da[emoji4] Bo potem może nie być tak fajnie przy maluszku [emoji6]
 
Hehe, ja pamiętam jak moja bratowa była na początku ciąży jakoś , akurat mój brat się rozchorował ,i miał mdłości ,no i wymiotował.. Śmialiśmy się, że żona w ciąży, a mąż objawy ma [emoji23]

Ale dobrze odpoczywaj ile się da[emoji4] Bo potem może nie być tak fajnie przy maluszku [emoji6]

Ja do mojego męża mówię, że jak będę w ciąży to mógłby ze mną nie pić alkoholu :D:D:D ale nie był zachwycony tą propozycją hehe :p:p
 
Hehe, ja pamiętam jak moja bratowa była na początku ciąży jakoś , akurat mój brat się rozchorował ,i miał mdłości ,no i wymiotował.. Śmialiśmy się, że żona w ciąży, a mąż objawy ma [emoji23]

Ale dobrze odpoczywaj ile się da[emoji4] Bo potem może nie być tak fajnie przy maluszku [emoji6]
To tak bylo u nas [emoji23] jakos zaraz po tescie mojego wziela jelitowka, taki slaby byl, ciagle by spal, rzygal a jak mu przeszło to smaki na rozne rzeczy np ogorki z miodem (fuuj..)[emoji23]
Brzuszek tez juz mu rosnie [emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry