reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
U nas noc jedna z najgorszych, Iga chora, kapie z nosa... W nocy miała gorączkę... ajjjj [emoji852]
Współczuję [emoji17]zdrowka dla malutkiej [emoji8]
Jutro 24 godz w pracy nie wiem jak to przeżyję :errr:
Służba? [emoji6]


Laski przezylam dzis chwile grozy...[emoji27] schodzilam z mlodym ze schodów, on juz sam zawsze chodzi a dzis jakos zle noge postawił i polecial do przodu.. nic mu sie nie stalo na szczęście, nie uderzyl sie w glowe ani nic tylko troche w rękę bo zamortyzowala upadek ale ma tylko zadrapanie na palcu...masakra jak sie wystraszylam...[emoji27][emoji24] a ten wstał jakby nigdy nic i mowi "nic mi sie nie stalo mamusiu, nie przesadzaj"..
 
Służbę mam więc posiedzę w pracy ale za to w piątek o 10 zacznę już weekend ;)a test zrobię w sobotę w środę mam lekarza zobaczymy co tam powie chociaż to za wcześnie pewnie żeby coś zobaczyć ale wizyta kontrolna cytologi umówiona już wcześniej więc przy okazji :)
 
Współczuję [emoji17]zdrowka dla malutkiej [emoji8] Służba? [emoji6]


Laski przezylam dzis chwile grozy...[emoji27] schodzilam z mlodym ze schodów, on juz sam zawsze chodzi a dzis jakos zle noge postawił i polecial do przodu.. nic mu sie nie stalo na szczęście, nie uderzyl sie w glowe ani nic tylko troche w rękę bo zamortyzowala upadek ale ma tylko zadrapanie na palcu...masakra jak sie wystraszylam...[emoji27][emoji24] a ten wstał jakby nigdy nic i mowi "nic mi sie nie stalo mamusiu, nie przesadzaj"..
Tak masz faceta żołnierza to wiesz hehe dobrze ze nic mu się nie stało i że ty gdzieś nie poleciałas też :baffled:
 
U nas noc jedna z najgorszych, Iga chora, kapie z nosa... W nocy miała gorączkę... ajjjj [emoji852]
Zdrówka dla córci [emoji8]
Współczuję [emoji17]zdrowka dla malutkiej [emoji8] Służba? [emoji6]


Laski przezylam dzis chwile grozy...[emoji27] schodzilam z mlodym ze schodów, on juz sam zawsze chodzi a dzis jakos zle noge postawił i polecial do przodu.. nic mu sie nie stalo na szczęście, nie uderzyl sie w glowe ani nic tylko troche w rękę bo zamortyzowala upadek ale ma tylko zadrapanie na palcu...masakra jak sie wystraszylam...[emoji27][emoji24] a ten wstał jakby nigdy nic i mowi "nic mi sie nie stalo mamusiu, nie przesadzaj"..
Tyle dobrze, ale strachu więcej niż to warte [emoji54] Najważniejsze , że synek cały i , że Ty sama tam gdzieś nie fikłaś !
 
reklama
Dziewczyny no idzie oszaleć w tej robocie, siedzę sama ze sobą,a do 20 jeszcze tyle czasu !
Jeszcze coś sobie w kark zrobiłam i wyglądam jak robot lub debil z przekrzywioną szyją na prawo , ale inaczej mam taki ból, że łzy mi lecą. Na wieczór się nasmaruje bo inaczej nie dam rady :( tak to jest jak człowiek wiecznie szybko szybko
 
Do góry