reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

W końcu Was nadrobiłam :D widzę, że starających coraz mniej w tej grupie ale to dobrze bo jest to motywujące i czytając Was powraca jakaś nadzieja. Ja jutro mam wizytę u gin, stwierdziłam że nie robię żadnych badań bo trochę bez przesady żeby prywatnie chodzić na wizyty i jeszcze prywatnie robić badania niech da jakieś skierowanie. Wstępnie już sama doszłam z czym mogę mieć problem (krótka faza lutelna) ale zobaczę co ona jutro wymyśli. Zdam relacje może komuś się przyda :p
Ok pisz jutro co i jak [emoji4]
 
reklama
W końcu Was nadrobiłam :D widzę, że starających coraz mniej w tej grupie ale to dobrze bo jest to motywujące i czytając Was powraca jakaś nadzieja. Ja jutro mam wizytę u gin, stwierdziłam że nie robię żadnych badań bo trochę bez przesady żeby prywatnie chodzić na wizyty i jeszcze prywatnie robić badania niech da jakieś skierowanie. Wstępnie już sama doszłam z czym mogę mieć problem (krótka faza lutelna) ale zobaczę co ona jutro wymyśli. Zdam relacje może komuś się przyda :p
A ma kontrakt z NFZ ten prywatny lekarz ? :)
 
Ja zauważyłam po tym co piszą inne dziewczyny że lekarze często bagatelizują problem hormonów. I właśnie lepiej na własną rękę zadziałać szybciej. Chociażby po to żeby zbić TSH ja byłam u Endo i ona mówiła że ona dopuszcza 2.5 max przy staraniach dała mi na razie najmniejsza dawkę hormonu na zbicie zobaczymy jak mi się pomniejszy :)
Kochana, a jak bierzesz te hormony to możesz się starać czy wtedy stop? [emoji4]
 
Gratulacje dla Dziewczyn ktorym sie udalo!!! Niech fasolki zdrowo rosna!!!

Ja to po mimo tego ze skonczyla mi sie @ to robilam test, negatyw.
Ale mam jakies takie dziwne uczucie. Przed @ strasznie kuły mnie jajniki przez dwa dni, a przed @ mialam takie mrowienie podbrzusza.. straszne. Cycki w ogole nie ciazowe, czasem tylko ciagnie tak z jednej strony. Generalnie 3 testy biale. @ byla bardzo skapa jakos..
Czy ktoras z Was miala takie cuda?
Czy ciaza pozamaciczna moze nie wyjsc na tesie?
Glupieje juz, albo najzwyczajniej w swiece sobie wmawiam wszystko.. i czy w ciazy temp, zawsze musi byc wyzsza niz 37?

Milego wieczoruu!
 
Gratulacje dla Dziewczyn ktorym sie udalo!!! Niech fasolki zdrowo rosna!!!

Ja to po mimo tego ze skonczyla mi sie @ to robilam test, negatyw.
Ale mam jakies takie dziwne uczucie. Przed @ strasznie kuły mnie jajniki przez dwa dni, a przed @ mialam takie mrowienie podbrzusza.. straszne. Cycki w ogole nie ciazowe, czasem tylko ciagnie tak z jednej strony. Generalnie 3 testy biale. @ byla bardzo skapa jakos..
Czy ktoras z Was miala takie cuda?
Czy ciaza pozamaciczna moze nie wyjsc na tesie?
Glupieje juz, albo najzwyczajniej w swiece sobie wmawiam wszystko.. i czy w ciazy temp, zawsze musi byc wyzsza niz 37?

Milego wieczoruu!

Temp. to sprawa bardzo indywidualna i nawet najmniejsze odstępstwo moze ja zaburzyć. Także bym do tej temp. nie przywiązywała za wielkiej wagi. @Kaamilaaa chyba miała ostatnio 36,7? Dobrze pamietam?
 
reklama
Do góry