reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej u mnie dziś gwałtowny wzrost temperatury z 36,5 do 37,5:o apka pokazuje 5dpo.... Zglupialam już z tym cyklem... . A wczoraj wieczorem męczyły mnie mega silne mdłości i jeszcze są tylko delikatnieksze, może one są przyczyną takiego nagłego wzrostu temp ...
 
reklama
No nie wytrzymałam i zrobiłam rano test głupia ja ;)sa oczywiście dwie opcje bo był negatyw więc albo za wczesnie albo nie ma fasolki i od pon zacznę 5 cykl starań nadgorliwosc jest zła :Dno cóż byle do poniedziałku
 
Dziewczyny jak jutro nie dostane @ to robie testa!
Trzymam kciuki za test [emoji110] [emoji110]
Dziewczyny ja już po wizycie, dzidziolek jest w macicy i wszystko jest w porządku :) narazie tylko pecherzyk ale za 2 tygodnie już pewnie będzie widać zarodek
Świetna wiadomość [emoji8]
Hej dziewczyny :-) Ciężko Was nadrobić, ale widzę że będzie sporo testów w najbliższych dniach [emoji2][emoji173] Mam przeczucie, że będzie się działo, oby tych II kreseczek było jak najwięce. Trzymam kciuki[emoji109][emoji109][emoji109] U mnie jutro powinna być @, wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test po południu, niestety biało... Dobrze, że nie nam więcej testów w domu, czekam cierpliwie do jutra. Jakby @ nie przyszła to powtórzę w piątek lub sobotę[emoji33]
Oby @ nie przyszła i na weekend była niespodzianka [emoji110] [emoji110] [emoji4]
Dziewczyny chyba jednak ciąży u mnie nie będzie. Spadek mega do 36,83 więc nie wiem czy jest sens testować.... jeszcze weekend mierzenia temp. przede mną ale już absolutnie się nie nastawiam :((( straciłam dziś jednak te nadzieję.
Nie przejmuj się... Nic nie jest przesądzone , ja trzymam kciuki żeby jednak była [emoji110] [emoji110]
Hej u mnie dziś gwałtowny wzrost temperatury z 36,5 do 37,5:o apka pokazuje 5dpo.... Zglupialam już z tym cyklem... . A wczoraj wieczorem męczyły mnie mega silne mdłości i jeszcze są tylko delikatnieksze, może one są przyczyną takiego nagłego wzrostu temp ...
Jeśli to chorobowe mdłości, tzn. złapałaś jakąś infekcje to temp. może skoczyć... Ale oby to było co innego [emoji6]
No nie wytrzymałam i zrobiłam rano test głupia ja ;)sa oczywiście dwie opcje bo był negatyw więc albo za wczesnie albo nie ma fasolki i od pon zacznę 5 cykl starań nadgorliwosc jest zła :Dno cóż byle do poniedziałku
Może jest za wcześnie! Trzymam kciuki za poniedziałek [emoji110] [emoji110] Oby @ nie przylazła i były piękne || kreski
 
No nie wytrzymałam i zrobiłam rano test głupia ja ;)sa oczywiście dwie opcje bo był negatyw więc albo za wczesnie albo nie ma fasolki i od pon zacznę 5 cykl starań nadgorliwosc jest zła :Dno cóż byle do poniedziałku
A która by wytrzymała [emoji6]
Do @ masz jeszcze 5 dni, więc wszystko się może jeszcze zdarzyć [emoji110]
 
Ja mam 20dc i nic kompletnie nic zadnych boli po owu przed owu,11 dni do okresu wedlug kaledarza,cycek mnie zaswedzial przez 30 sec i tyle.wogole nie mam dzis humoru cos ogolnie nie przez starania.milego dnia kobietki
 
Gratulacje dla Dziewczyn ktorym sie udalo!!! Niech fasolki zdrowo rosna!!!

Ja to po mimo tego ze skonczyla mi sie @ to robilam test, negatyw.
Ale mam jakies takie dziwne uczucie. Przed @ strasznie kuły mnie jajniki przez dwa dni, a przed @ mialam takie mrowienie podbrzusza.. straszne. Cycki w ogole nie ciazowe, czasem tylko ciagnie tak z jednej strony. Generalnie 3 testy biale. @ byla bardzo skapa jakos..
Czy ktoras z Was miala takie cuda?
Czy ciaza pozamaciczna moze nie wyjsc na tesie?
Glupieje juz, albo najzwyczajniej w swiece sobie wmawiam wszystko.. i czy w ciazy temp, zawsze musi byc wyzsza niz 37?

Milego wieczoruu!
Nie mialam tak.
A co do temperatur to ona wcale nie musi byc na poziomie 37stopni lub więcej, ja teraz mam nie wiecej niz 36,80 [emoji6]
13 września to wychodzi 4t7d
No to koniec 5tc wiec pewnie za jakis tydzien dwa serduszko bedzie bilo jak dzwon [emoji8]
Dziewczyny chyba jednak ciąży u mnie nie będzie. Spadek mega do 36,83 więc nie wiem czy jest sens testować.... jeszcze weekend mierzenia temp. przede mną ale już absolutnie się nie nastawiam :((( straciłam dziś jednak te nadzieję.
Ej co ty juz tak skreslasz ten cykl ? Przeciez jak to 8dpo to idealny czas na spadek na implantacje [emoji8]
 
reklama
Do góry