reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Hej dziewczyny :-) Ciężko Was nadrobić, ale widzę że będzie sporo testów w najbliższych dniach [emoji2][emoji173] Mam przeczucie, że będzie się działo, oby tych II kreseczek było jak najwięce. Trzymam kciuki[emoji109][emoji109][emoji109] U mnie jutro powinna być @, wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test po południu, niestety biało... Dobrze, że nie nam więcej testów w domu, czekam cierpliwie do jutra. Jakby @ nie przyszła to powtórzę w piątek lub sobotę[emoji33]
 
Znaczy: galaretowaty, ale rosciagliwy?
Jesli tak, to mnie czasem sie zdarza, gdy owulacja ma byc tuz tuz :)
O właśnie tak :) I tak duzooo go jest, taki mocno zbity. Też myślę, że jest to ostatni dzień plodny, bo w tamtym cyklu miałam to samo i po 14 dniach przyszła @.
Ale do czego zmierzam [emoji12]
Tylko przez jeden dzień obserwuje taki śliczny śluz [emoji12] , wczoraj był wodnisty ale trochę białego... trochę przezroczystego [emoji848] nie potrafilam okreslic czy to plodne czy nie... a u was jak to wygląda?
 
O właśnie tak :) I tak duzooo go jest, taki mocno zbity. Też myślę, że jest to ostatni dzień plodny, bo w tamtym cyklu miałam to samo i po 14 dniach przyszła @.
Ale do czego zmierzam [emoji12]
Tylko przez jeden dzień obserwuje taki śliczny śluz [emoji12] , wczoraj był wodnisty ale trochę białego... trochę przezroczystego [emoji848] nie potrafilam okreslic czy to plodne czy nie... a u was jak to wygląda?
Przed staraniami nie obserwowałam się tak uważnie, ale pamiętam takie większe ilości śluzu. Nie pamiętam tylko w jakich dniach to było tzn. tak dokładnie. Ale przy ostatnim cyklu, podczas wizyty w toalecie, zobaczyłam na papierze sporo przeźroczystego, rozciągliwego śluzu. Było go bardzo dużo. Przepraszam za opis, ale była to taka długa nitka na jakieś 5cm i grubości ok 0,5cm . Pamiętam to dokładnie, bo byłam naprawdę zdziwiona taką jego ilością naraz. Był to, jeśli dobrze pamiętam, 4-5 dzień od początku śluzu płodnego.
 
O właśnie tak :) I tak duzooo go jest, taki mocno zbity. Też myślę, że jest to ostatni dzień plodny, bo w tamtym cyklu miałam to samo i po 14 dniach przyszła @.
Ale do czego zmierzam [emoji12]
Tylko przez jeden dzień obserwuje taki śliczny śluz [emoji12] , wczoraj był wodnisty ale trochę białego... trochę przezroczystego [emoji848] nie potrafilam okreslic czy to plodne czy nie... a u was jak to wygląda?
Jesli na podstawie wygladu sluzu nie jestes pewna, czy jest plodny, to ja proponuje niezawodna moim zdaniem metode jego okreslania. Jeszcze nigdy sie nie pomylilam, bo sie nie da ;)
Otoz, ja kazdego dnia dnia probuje (wystarczy liznac) i wiem po smaku czy na pewno mam nieplodne, bo wtedy jest kwasny (im dalej po owu tym bardziej), a w plodnych dniach taki neutralny. Przy podejrzeniu infekcji, lepiej sie tym nie kierowac, ale zdrowa kobieta nie bedzie miala z tym problemu.
Acha, nie moim zamiarem jest kogos obrzydzic :p ;)
 
reklama
Dziewczyny chyba jednak ciąży u mnie nie będzie. Spadek mega do 36,83 więc nie wiem czy jest sens testować.... jeszcze weekend mierzenia temp. przede mną ale już absolutnie się nie nastawiam :((( straciłam dziś jednak te nadzieję.
 
Do góry