reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Też bym.chciała pomierzyc temp. do okresu ale w moim przypadku to chyba bez sensu bo biore luteine i acard a czytałam.że luteina podwyższa temp.
 
A ja dziś w dołku. Nie wymyśliłam sobie objawów. Wszystkie na 100% realne, temp. rownież pięknie szły. A dziś ten spadek mnie tak rozbił, że najchętniej bym ryczała.
I mam takie same spostrzeżenia jak Kamila. Zwłaszcza dziś mi to przeszkadza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wybaczcie. Pomarudzę.
Ehh kochana [emoji58]
Marudz ile potrzebujesz [emoji11]
 
Pokazałam mężowi i on mówi że szyba pękła bo prawdopodobnie zbyt mocno była zamontowana w tych metalowych ramkach, chodzi o zbyt silny ścisk tej szyby, nie do końca umiem ująć to co mąż mówi ale brzmi sensownie
Wiem o co chodzi, ale montował fachowiec z moim mężem i szyba jescze miała luz. Także już nie wiem kogo obwiniać.. czy może rzeczywiście wada jakaś.
 
reklama
Do góry