reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A ja dziś w dołku. Nie wymyśliłam sobie objawów. Wszystkie na 100% realne, temp. rownież pięknie szły. A dziś ten spadek mnie tak rozbił, że najchętniej bym ryczała.
I mam takie same spostrzeżenia jak Kamila. Zwłaszcza dziś mi to przeszkadza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wybaczcie. Pomarudzę.
 
Masakra.. dobrze, że nic się Wam nie stało!
A odnośnie wina to nie znałam tego sposobu na wrzucanie winogron bezpośrednio do balona. A drożdże dodajecie? My wczoraj wyciskaliśmy prasą ale z 10 kg wyszło chyba tylko kilka litrów.
Bo żeby puścił sok trzeba owoc zasypać cukrem no i musi być skórka żeby zostały jakieś wartości odpowiednie do fermentacji. Jak już fermentacja się zacznie to usuwa się skórkę / pestki dodajemy drożdże winne. Na koniec % i woda. No mu rocznie robimy ok 200l. Tak na własny uzytek, ale większość rozdajemy no na święta lub inne okazje.
 
Masakra.. dobrze, że nic się Wam nie stało!
A odnośnie wina to nie znałam tego sposobu na wrzucanie winogron bezpośrednio do balona. A drożdże dodajecie? My wczoraj wyciskaliśmy prasą ale z 10 kg wyszło chyba tylko kilka litrów.
Bo żeby puścił sok trzeba owoc zasypać cukrem no i musi być skórka żeby zostały jakieś wartości odpowiednie do fermentacji. Jak już fermentacja się zacznie to usuwa się skórkę / pestki dodajemy drożdże winne. Na koniec % i woda. No mu rocznie robimy ok 200l. Tak na własny uzytek, ale większość rozdajemy no na święta lub inne okazje.
 
A ja dziś w dołku. Nie wymyśliłam sobie objawów. Wszystkie na 100% realne, temp. rownież pięknie szły. A dziś ten spadek mnie tak rozbił, że najchętniej bym ryczała.
I mam takie same spostrzeżenia jak Kamila. Zwłaszcza dziś mi to przeszkadza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wybaczcie. Pomarudzę.
Marudz. Po to tu jesteśmy:*
 
A ja dziś w dołku. Nie wymyśliłam sobie objawów. Wszystkie na 100% realne, temp. rownież pięknie szły. A dziś ten spadek mnie tak rozbił, że najchętniej bym ryczała.
I mam takie same spostrzeżenia jak Kamila. Zwłaszcza dziś mi to przeszkadza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wybaczcie. Pomarudzę.
Nigdy co prawda nie mierzylam temperatury ale czy to naprawdę tak przesądza o wszystkim? Nie marudzisz dobrze,ze piszesz od tego tu jesteśmy.
 
A ja dziś w dołku. Nie wymyśliłam sobie objawów. Wszystkie na 100% realne, temp. rownież pięknie szły. A dziś ten spadek mnie tak rozbił, że najchętniej bym ryczała.
I mam takie same spostrzeżenia jak Kamila. Zwłaszcza dziś mi to przeszkadza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wybaczcie. Pomarudzę.
Kochana jeszcze się nie przejmuj! To na pewno nie pomoże. Temperatura jeszcze niczego nie przesądza [emoji8]
 
A ja dziś w dołku. Nie wymyśliłam sobie objawów. Wszystkie na 100% realne, temp. rownież pięknie szły. A dziś ten spadek mnie tak rozbił, że najchętniej bym ryczała.
I mam takie same spostrzeżenia jak Kamila. Zwłaszcza dziś mi to przeszkadza. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]

Wybaczcie. Pomarudzę.
Wiesz, wczoraj czytalam sobie w necie o tym moim rozciagliwym sluzie i natknęłam się na post dziewczyny która miała też taki sluz jak ja i 3 dni przed spodziewanym okresem miała nagły spadek temp gdzie do dnia miesiącZki już.się temp nie podniosła a okazało się ze jest w ciąży. Wiem.ze to odrębny przypadek i każda.z.nas ma inaczej ale.nie załamuj się póki okres nie przyszedł :*
 
Pokazałam mężowi i on mówi że szyba pękła bo prawdopodobnie zbyt mocno była zamontowana w tych metalowych ramkach, chodzi o zbyt silny ścisk tej szyby, nie do końca umiem ująć to co mąż mówi ale brzmi sensownie
Szok! Widziałam i czytałam jak same z siebie wybuchają stoły ze szkła hartowanego. Jak to zobaczyłam to powiedziałam że nigdy nie kupię takiego stołu.
 
reklama
Wiesz, wczoraj czytalam sobie w necie o tym moim rozciagliwym sluzie i natknęłam się na post dziewczyny która miała też taki sluz jak ja i 3 dni przed spodziewanym okresem miała nagły spadek temp gdzie do dnia miesiącZki już.się temp nie podniosła a okazało się ze jest w ciąży. Wiem.ze to odrębny przypadek i każda.z.nas ma inaczej ale.nie załamuj się póki okres nie przyszedł :*
Oczywiście, ciąża może być.. może temperatura podskoczyc np jutro:) też takie przypadki widziałam
 
Do góry