reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane moje nocną porą!
Znowu nie było mnie tyle czasu.. No ale tym razem to się wściekłam:angry:
Tego dnia gdy miałam zrobić test pisałam Wam właśnie długaśnego posta i nagle- srrrruuu! bum!- i elektryka siadła. A jak już się z tym uporałam i wszystko powłączałam to co się okazało?? Że nie mam neta!!:wściekła/y::crazy: Byłam odcięta niemal 2 tygodnie :no::baffled: Na szczęście już wszystko ponaprawiane i jest git, zatem piszę.
Niestety nie udało mi się "przestać być staraczką"- bo @ przyszła dzień później po tym jak miałam zrobić test (którego ostatecznie nie zrobiłam ze strachu:dry:)..
Święta jednak nastroiły mnie bardzo pozytywnie, mimo wszystko (z reguły nie cierpię Świąt bo u mnie w rodzinie dawno straciły one całą magię..). Tym, razem było jednak inaczej.
Ł. się odezwał i zaczął się kajać za swoje durne zachowanie, chce do mnie wrócić- nie wiem jeszcze co zrobię, zatem zobaczymy co będzie..
Mam nadzieję że odwiedził Was świąteczny bociek z pakuneczkiem w postaci fasolek:tak::-)
Tego właśnie bocianka życzę Wam w dzień Bożego Narodzenia (a raczej w noc:-p)!!! Spokoju i wytrwałości, radości i miłości!
Staraczkom życzę oczywiście samych podwójnych krech, a już zafasolkowanym- oby ten magiczny czas noszenia maleństwa pod sercem był spokojny i bez żadnych burz typu ciągłe mdłości :-)
Witam także wszystkie nowe Staraczki, które mnie jeszcze nie znają, a wszystkie Was ściskam cieplutko i przesyłam Wam mnóstwo świątecznych fluidków!!
:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-)
 
reklama
Dziewczyny wlasnie odebralam wyniki bety...101,6

normy z laboratorium:

3 tydzien - 5,8-71,2
4 tydzien - 9,5-750
5 tydzien - 217-7138

i co Wy na to?? Bo "mila" dzis pani z laboratorium ze ten wynik za niski jak na 4 tydzien i moze to byc ciaza badz nie musi moze biochemiczna badz pozamaciczna wiec mnie w wigilie "pocieszyla" :( wg mnie miesci sie w normie co prawda norma do 750 ale jest nie wiem nie znam sie tylko tyle Wam chcialam przekazac.

Badanie robilam 3 dni przed terminem spodziewanej @

Kroptusia, beta ma sens jak ja robisz w odstępie 48h..wtedy widac czy przyrasta prawidłowo...a który to u Ciebie dzień po owu, bo ile dni przed @ nic mi nie da...? u mnie 15 dni po owu w 30dc było 298...32dc już 845 .......zrób po swietach 2 x bete co 48h i wpisz do kalkulatora...gdzies w necie jest, zobaczys czy przyrost jest ok...Na moje oko to powinno u ciebie być dopiero 12- dni po owu, jesli tak, to beta jest chyba ok!!!!
 
dzieki pixella77

Robilam 13 dpo 31dc a nie mialam jak zrobic za 2 dni bo swieta :) ale dzieki a jak sie nazywa ten kalkulator? I kiedy ew najwczesniej do gina pytam bo z pierwsza ciaza poszlam od razu bo byl juz 6 tydz jak sie dowiedzialam :))
 
Witajcie dziewczynki:-)
Jak tam brzusie najedzone?? pewnie opchane jak nic!:-):-)Ja już po sniadanku świątecznym, zaraz sprzątać trzeba eh:sorry2:

kroptusia kochana to napewno fasolka! nie zadręczaj się kochana tylko poczekaj na dalszy rozwój:tak:
witaj agnesita dobrze że net juz działa, i koniecznie pogódź się z Ł i zaczynajcie ponowne staranka, tym razem napewno bedą owocne :-):-)

miłego dnia!!:-D
 
dzieki pixella77

Robilam 13 dpo 31dc a nie mialam jak zrobic za 2 dni bo swieta :) ale dzieki a jak sie nazywa ten kalkulator? I kiedy ew najwczesniej do gina pytam bo z pierwsza ciaza poszlam od razu bo byl juz 6 tydz jak sie dowiedzialam :))

W takim razie skoro to 13dpo to ne masz sie czym martwić, zrób betke po świetach od razu i sprawdź ile przyrosła

a kalulator szukaj wpisując w googlu : kalkulator przyrostu Betahcg
 
Kroptusia

No jeszcze nie zagoscila, ale mi tempka dzisiaj poszla mocno w dol, z okresu przed owulacja....wiec na pewno dzisiaj zapuka do mnie
 
reklama
Dziewczynki moje kochane ....... :tak::tak:
zdrowych, wesołych, pogodnych świąt ...spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze, spełnienia wszystkich marzeń a przede wszystkim pięknych II kreseczek, ślicznych, okrągłych brzuszków i zdrowych maleństw. Buziam ;***************
 
Do góry