reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
to kup dwa :) a po 2 poprostu sa wieksze koszty przesylki ale nie raz czytalam ze wysylaja za granice i warto sie zapytac przez maila....Ja tam bym sie lapala wszystkiego co sie da :D
 
Hehe

Co racja, to racja.
Tak sobie mysle, ze my wszystkie starajace jestesmy troche zbzikowane na punkcie tych staran. No ale coz - trzeba naturze pomoc jak tylko mozemy:)
:-D
 
A no napewno tylko sie sie to okaze ciaza to u mnie zbieg okolicznosci bylam tak zestresowana praca (po 1,5 roku w koncu sie odwazylam zlozyc wypowiedzenie wlasnie bo nie moglam zajsc i czekalam by zajsc urodzic i dopiero a nic nie wychodzilo i postawilam na "kariere" :)) Rzucilam znalazlam nowa zaczynam od 5 wiec byla by jazda hehe :) i przez to myslenie i stres zupelnie odposcilam cykl...
 
Kroptusia


Ja jestem za Toba w tym sensie, ze ja nadal nie zostawilam swojej mocno stresujacej pracy i wiem, ze to moze byc duza przeszkoda. Moze kiedys to zobie....
 
No ja ja wlasnie zostawilam i stad ten stres szczegolnie ostatni mc dzien w dzien irytujace dogaduszk drwiny i normalny mobing pt szefowa do pracownika z tekstem "wyrzylam sie na Tobie moge isc do domu" "to Twoje ostatnie wolne w nowej pracy sie wykonczysz" ale jakos to znioslam bo to bylo pol roku ale ten ostatni mc to kazdy dzien byl makabra :( ale juz mam umowe do nowej pracy lepiej platnej i z lepsza ekipa :) pytanie co jesli mam fasoline hehe maz bedzie musial utrzymywac bo ja polece :) .... a zostawilam nie przez stres ale mobing a dwa slabe zarobki do zakresu obowiazkow i zostalam bo maja dobry social jesli chodzi o rodzenie dzieci nie musialabym sie obawiac nawet jakbym poszla na wychowawczy ze po powrocie nie bedzie pracy stad nasza decyzja pierw dzidzia macierzynski troche wychowawczy wroce na troche i jak odchowam zaczene robic to co bardziej lubie a tu nic i nic i nic i tak dwa lata minelo wiec postanowilam zmienic koncepcje ze dzidzie odpuszczam zmieniam prace a jak dostane umowe zaczynamy :)
 
Witajcie Dziewczynki!

Nie było mnie długo ale to z braku czasu.
Witam wszyskie nowe staraczki.
Niestety chyba nie uda mi się nadrobi zaległości bo tyle napisałyście.

Życzę Wam wszystkim dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń, szczególnie tego jednego abyśmy w Nowym Roku wszystkie zafasolkowały i urodziły zdrowe dzieciaczki.

Ja niestety jeszcze w pracy :-(
Szef pozwolił mi iśc na Wigilię dopiero o 18 na godzinkę a potem spowrotem muszę wróci. Cóż takie życie ale za to mam potem 2 dni wolnego z czego się bardzo cieszę.

pozdrawiam was i życzę miłej Wigilii!
 
Dziewczyny wlasnie odebralam wyniki bety...101,6

normy z laboratorium:

3 tydzien - 5,8-71,2
4 tydzien - 9,5-750
5 tydzien - 217-7138

i co Wy na to?? Bo "mila" dzis pani z laboratorium ze ten wynik za niski jak na 4 tydzien i moze to byc ciaza badz nie musi moze biochemiczna badz pozamaciczna wiec mnie w wigilie "pocieszyla" :( wg mnie miesci sie w normie co prawda norma do 750 ale jest nie wiem nie znam sie tylko tyle Wam chcialam przekazac.

Badanie robilam 3 dni przed terminem spodziewanej @
 
reklama
Witam Wszystkich bardzo serdecznie, postanowiłam dopisać się właśnie tutaj, ponieważ do starań 2008 można zaliczyć jeszcze cały tydzień:-) a poza tym nasze staranka właściwie trwają cały roczek więc....
Mam nadzieję, że Gwiazdeczka betl. zostawi nam malutki prezencik wszystkim - wszystkim starającym - czego nam szczerze życzę, nie tylko przy okazji Świąt Bożego Narodzenia!!!
Proszę Was o przyjęcie mnie do zacnego grona osob, które rozumieją czym jest tęsknota i pragnienie posiadania dzieciaczka....:happy:
 
Do góry