reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

A ja mam pytanie do was z innej beczki.

Wiele postow na ten temat jest, ale....
Jakie znacie naturalne sposoby na zwiekszenie sluzu i jego poprawe ?

1. Wiesiolek (tyle ze ja jestem zagranica i ngdzie oleju z wiesiolka nie moge dostac)
2. Siemie lniane - pije codziennie
3. Witamina A (dobrze jest marchewki)
4. Mowia ze magnez, choc nie jestem do tego przekonana

Co jeszcze ?
 
reklama
Lolitka200

No wlasnie na objawy sie juz dawno nie nakrecam bo mialam je kiedys co miesiac a w ciazy nie bylam ;) i mdlosci bole kibelek co mozna wiec sie nie nakrecam a poza tym w 1 ciazy objawy przyszly mi jakiekolwiek w 5-6 tyg to to 1 znak brak @ i tyle potem nawal reszty ... dlatego juz w sobie nic nie wyszukuje....zreszta czuje sie dobrze nic nie boli nic nie dolega :) poczekam.....Dzieki zawsze to pare cieplych slow i czlowiekowi lepiej wie ze nie jest jednak sam :) nie mecze juz i ide pakowac prezenty dla cory hihi :) ktora juz zaglada czy cos lezy pod choinka :D
 
Lolitka200

A jaki masz ten sluz ?? Bo ja tez kiedys o tym myslalam bo nie wiem co to jest "bialko jajka kurzego" czyli rozciagajacy sie plodny ja mam poprostu wodnomleczny a czasami ale to pol dnia wodny jednak na bieliznie czarnej w dniu owu jest zawsze biala spora plama z domieszka wodnistego dlatego sie ostatnio zaczelam zastanawiac czy ja go wogole mam :)
 
Kroptusia

No wlasnie. Idz i pakuj prezenty:) Wrocimy do tempatu wkrotce:)
Ciesz sie, ze masz dla kogo te prezenty pakowac. Postaraj sie cieszyc swietami pamietajac, ze dobry nastroj pomaga nam dobrze fasolkowac:)
 
Ja mam ogolnie bardzo skapy sluz. Niemal zasze "sucho". Mam problem w zwiazku z tym z identyfikacja. Przed owulka w najlepszym przypadku mam wlasnie taka metnista/mleczna wode. Nic w stylu bialka kurzego, nic ciagnacego
 
Jasnej gwiazdki na niebie,
Jasnych ludzi w krąg siebie,
Uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha w nadcpodzące świeta

radosnych, rodzinnych świat Narodzenia Pana
oraz szampanskiej zabawy sylwestrowej

życzy Kasia :tak:
 
No to ja mam tak po @ sucho sucho sucho badz lepnie ze tak powiem, jakies 2,5 roku temu tylko w 1 cyklu 1 dzien mialam niby takie bialko jajka ale to raz wiec zaczelam mierzyc temki i mimo ze na wykresie daje "W" jako wodnisty to raczej jest to uczucie wilgoci z domieszka mlecznego a w dniu owu jak spada max tempka to wlasnie jest to niby takie pojedyncze uderzenie jedno razowe sluzu wodnistego jednak nei jest on czysto wodnisty bo na bieliznie jak zaobserwowalam wyglada jak mleczny (mozna porownac ze w ciazy mialam taki hehe tyle ze z przewaga mlecznego tu z przewaga wodnistego). I tez sie zastanawialam ze moze mam wrogi sluz czy co moze jakis wiesiolek a nie masz nikogo w Polsce kto by mogl Ci wyslac bo u nas dziewczyny to pija i tylko o tym wiem....A wracajac do mnie po owu od razu gwaltowna zmiana na lepki z powrotem w ilosci mini mini tak pare dni po czym sucho zwykle przed sama @ to juz wogole dlatgo przed @ nie badam szyiki bo pustynia :) wiec tez w sumie mam 1 dzien NIBY WODNISTY ale mowie ostatnio cos robilam w pracy wlasnie w ten dzien i czuje ze cos mega polecialo jakby uczucie ze okres do lazienki z nadzieja ze ladny sluz a tu wielka biala plama....wiec nie podlamuj sie tak tym sluzem...Ja w tym mc 1 raz wiem co to nie wodnisty ale mleczny typu zamiast okresu jogurt dzis to zauwazylam po badaniu wiec tez sie ucze caly czas :)
 
swiateczne_gify_dodatki_org17.gif

Karpicka,
barscycka,
kapecke wodeczki,
co by smakowały
wsystkie potrawecki.
Mrozicku,
sniezycku,
miłosci po zmrocku,
samego dobrego w Świeta i w Nowym Rocku.

Zyczy Ilona. :-D
 
Ostatnia edycja:
Ja w przeszlosci mialam ten typowy sluz plodny - ladnie ciagnacy, przezroczysty. Ale od jakiegos czasu zniknal - nawet nie umiem okreslic kiedy, bo wczesniej uwagi po prostu do tego nie przykladalam.
Mowi sie, ze ten wodnisty sluz tez jest dobry. Wystarczy, zeby jedna z cech sluzu plodnosci odnotowac - i juz wystarczy. Nawet jesli jest ontroche bialawy/metny to ok, o ile jest mocno wodnisty - to pomaga plemniczkom szybciej dorzec do celu:)
Wiec chyba mamy ok Kroptusiu. Tyle, ze ja chcialabym to troche bardziej wspomoc, bo tego sluzu nie mam duzo. No i chcialabym, zeby on wrocil do "starych czasow":)
 
reklama
Do góry