reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Bo nie sa to moje bliskie osoby i nie chcę sie denerwować, jeśli powie to m wbrew mojej woli, ja osobiście chcę mieć jak najdłużej świety spokój
 
reklama
To fakt spokoj to podstawa pamietam z 1 ciazy ile mialam wlasnie przez innych nerwow i problemow jak sie dowiedzieli co poniektorzy to poki co zycze spokojnej ciazy bo widze ze juz pierwsze ciezkie tygodnie masz za soba :))
 
No właśnie, myślałam, że Mikołajowa przyjechała, a tu trzeci dzień i tylko marne plamy, jak jutro się nie pojawi to oszaleję. Brzuch tylko boli i nic więcej..... Przed plamienia przed okresowe, w końcu @ miała przyjść dopiero jutro.....:confused:
 
lolitka200

Przykro mi :(( mam nadzieje ze nastepny cykl bedzie owocny trzymam mocno kciukasy...dla pocieszenia nie wiem ktory to Twoj cykl u mnie juz prawie 3 dlugie latka nie wiem kiedy zlecialy mam nadzieje ze to moj ostatni wtedy powiem ze warto bylo nawet tyle czekac choc jakby mi ktos powiedzial 3 lata temu ze dopiero sie doczekam za 3 lata chyba bym go trzepnela :))
 
Witajcie dziewczyny po dluzszej przerwie:-):-):-)!!!!!

Ale tu naszkrobalyscie, tyle czytania, ze szok:tak::tak:

Niunia27 mocno 3mam kciuki, cos mi tu smerdzy fasolka:tak::-):-):-)
Lolitka200, nie przejmus sie Nowy Rok przyniesie nowe radosne wiadomosci!!!:tak:
Kroptusia jestes wytrwala, podziwiam Cie i zycze tobie jak najbardziej spelnienie tego najwiekszego marzenia, ktore jest w twoim serduszku juz od dluzszego czasu:tak::-):-):happy:

Pixella77 duzo zdrowka dla calej waszej rodzinki!!!​

A u mnie dziewczyny dzisiaj odpoczynek po nieprzespanej srodowej nocy i Wigilii, bo sie czyms zatrulam. Dzieki mojej kolezance, ktora pomogla mi wszystko przygotowac Wigilia odbyla sie u nas tak ja powinna:tak::tak:. Ale juz dawno sie tak dziwnie nie czulam a wszyscy w okolo mowili ''moze ty w ciazy jestes''.....chcialabym:tak::tak:. Zobaczymy niedlugo:tak::tak:

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
Ostatnia edycja:
witam w pierwszy dzień świąt , dawno mnie tu nie było , czekałam na wizyte w klinice którą miałam 22 grudnia i po badaniach lekarz stwierdził że jestem zdrowa moje wyniki są ok , jajeczkuje jak należy ale u mojego meza po badaniu wyszło że plemniczki mają za małą rychliwość i prawdopodobnie dlatego nam nie wychodzi. lekarz postanowił aby jeszcze jedno badanie mój mąż zrobił i dopiero wtedy powie nam co i jak . na to czekałam 4 m-ące a teraz mam czekać kolejne 3 mące na następną wizytę . chyba oszaleję . pomóżcie kobietki bo ja nie wiem jak mam pomóc m aby polepszyć ruchliwość plemniczkówi sama nie wiem czy uda nam sie mieć tą ukochaną fasolkę a tak wierzyłam że będzie ok.
 
Mola


Oczywiscie farmakologicznie mozna szybciej sprawe poprawic, ale naturalne metody tez pomagaja. Pamietaj:

1.Plemniczki kochaja witamine C. Podawaj mezowi owoce, zwlaszcza cytruse ktore sa bogate w ta witamine

2. Plemniczki kochaja cynk. Poprawia ich jakosc ogolna. Bardz duzo cynku jest w pestkach dyni

3. Duzo witaminy E. I tutaj tez pestki dyni sie klaniaja. Te pestki maja najprawdopodobniej najwiecej tej witaminy z dotychczas odkrytych pokarmow. Wiec pestki musza byc codzinnie w diecie.

Mozesz zawsze kupic np. Centrum dla meza z zestawem witamin, ale ja mysle, ze co naturalne to lepsze, bo organizm lepiej to wchlania

4. Ruch. Brak ruchu zmniejsza ruchliwosc plemnikow. Wiec cwicz, cwicz, duzo spaceruj, rower....

5. Wysoka temperatura pomieszczenia tez zmniejsza "energetycznosc" plemnikow. Wiec...


pozdrowka
 
witam w pierwszy dzień świąt , dawno mnie tu nie było , czekałam na wizyte w klinice którą miałam 22 grudnia i po badaniach lekarz stwierdził że jestem zdrowa moje wyniki są ok , jajeczkuje jak należy ale u mojego meza po badaniu wyszło że plemniczki mają za małą rychliwość i prawdopodobnie dlatego nam nie wychodzi. lekarz postanowił aby jeszcze jedno badanie mój mąż zrobił i dopiero wtedy powie nam co i jak . na to czekałam 4 m-ące a teraz mam czekać kolejne 3 mące na następną wizytę . chyba oszaleję . pomóżcie kobietki bo ja nie wiem jak mam pomóc m aby polepszyć ruchliwość plemniczkówi sama nie wiem czy uda nam sie mieć tą ukochaną fasolkę a tak wierzyłam że będzie ok.

macie dokladnie taka sama sytuacjie jak my! my po nowym roku decydujemy sie na inseminacje!
 
reklama
Hey Dziewczyny

Jak tam swieta przebiegaja bo u mnie wyjatkowo bez obzarstwa w sumie to nie chce mi sie jesc za to sloik moich ulubionych grzybkow nie wytrzymal nawet do 1 dnia i zostal wciagniety jednym haustem :)... Pozdrowienia dla wszystkich moze jutro sie tu ktos pokaze
 
Do góry