reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie kochane moje nocną porą!
Znowu nie było mnie tyle czasu.. No ale tym razem to się wściekłam:angry:
Tego dnia gdy miałam zrobić test pisałam Wam właśnie długaśnego posta i nagle- srrrruuu! bum!- i elektryka siadła. A jak już się z tym uporałam i wszystko powłączałam to co się okazało?? Że nie mam neta!!:wściekła/y::crazy: Byłam odcięta niemal 2 tygodnie :no::baffled: Na szczęście już wszystko ponaprawiane i jest git, zatem piszę.
Niestety nie udało mi się "przestać być staraczką"- bo @ przyszła dzień później po tym jak miałam zrobić test (którego ostatecznie nie zrobiłam ze strachu:dry:)..
Święta jednak nastroiły mnie bardzo pozytywnie, mimo wszystko (z reguły nie cierpię Świąt bo u mnie w rodzinie dawno straciły one całą magię..). Tym, razem było jednak inaczej.
Ł. się odezwał i zaczął się kajać za swoje durne zachowanie, chce do mnie wrócić- nie wiem jeszcze co zrobię, zatem zobaczymy co będzie..
Mam nadzieję że odwiedził Was świąteczny bociek z pakuneczkiem w postaci fasolek:tak::-)
Tego właśnie bocianka życzę Wam w dzień Bożego Narodzenia (a raczej w noc:-p)!!! Spokoju i wytrwałości, radości i miłości!
Staraczkom życzę oczywiście samych podwójnych krech, a już zafasolkowanym- oby ten magiczny czas noszenia maleństwa pod sercem był spokojny i bez żadnych burz typu ciągłe mdłości :-)
Witam także wszystkie nowe Staraczki, które mnie jeszcze nie znają, a wszystkie Was ściskam cieplutko i przesyłam Wam mnóstwo świątecznych fluidków!!
:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-):-D:-)
 
reklama
Dziewczyny wlasnie odebralam wyniki bety...101,6

normy z laboratorium:

3 tydzien - 5,8-71,2
4 tydzien - 9,5-750
5 tydzien - 217-7138

i co Wy na to?? Bo "mila" dzis pani z laboratorium ze ten wynik za niski jak na 4 tydzien i moze to byc ciaza badz nie musi moze biochemiczna badz pozamaciczna wiec mnie w wigilie "pocieszyla" :( wg mnie miesci sie w normie co prawda norma do 750 ale jest nie wiem nie znam sie tylko tyle Wam chcialam przekazac.

Badanie robilam 3 dni przed terminem spodziewanej @

Kroptusia, beta ma sens jak ja robisz w odstępie 48h..wtedy widac czy przyrasta prawidłowo...a który to u Ciebie dzień po owu, bo ile dni przed @ nic mi nie da...? u mnie 15 dni po owu w 30dc było 298...32dc już 845 .......zrób po swietach 2 x bete co 48h i wpisz do kalkulatora...gdzies w necie jest, zobaczys czy przyrost jest ok...Na moje oko to powinno u ciebie być dopiero 12- dni po owu, jesli tak, to beta jest chyba ok!!!!
 
dzieki pixella77

Robilam 13 dpo 31dc a nie mialam jak zrobic za 2 dni bo swieta :) ale dzieki a jak sie nazywa ten kalkulator? I kiedy ew najwczesniej do gina pytam bo z pierwsza ciaza poszlam od razu bo byl juz 6 tydz jak sie dowiedzialam :))
 
Witajcie dziewczynki:-)
Jak tam brzusie najedzone?? pewnie opchane jak nic!:-):-)Ja już po sniadanku świątecznym, zaraz sprzątać trzeba eh:sorry2:

kroptusia kochana to napewno fasolka! nie zadręczaj się kochana tylko poczekaj na dalszy rozwój:tak:
witaj agnesita dobrze że net juz działa, i koniecznie pogódź się z Ł i zaczynajcie ponowne staranka, tym razem napewno bedą owocne :-):-)

miłego dnia!!:-D
 
dzieki pixella77

Robilam 13 dpo 31dc a nie mialam jak zrobic za 2 dni bo swieta :) ale dzieki a jak sie nazywa ten kalkulator? I kiedy ew najwczesniej do gina pytam bo z pierwsza ciaza poszlam od razu bo byl juz 6 tydz jak sie dowiedzialam :))

W takim razie skoro to 13dpo to ne masz sie czym martwić, zrób betke po świetach od razu i sprawdź ile przyrosła

a kalulator szukaj wpisując w googlu : kalkulator przyrostu Betahcg
 
Kroptusia

No jeszcze nie zagoscila, ale mi tempka dzisiaj poszla mocno w dol, z okresu przed owulacja....wiec na pewno dzisiaj zapuka do mnie
 
reklama
Dziewczynki moje kochane ....... :tak::tak:
zdrowych, wesołych, pogodnych świąt ...spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze, spełnienia wszystkich marzeń a przede wszystkim pięknych II kreseczek, ślicznych, okrągłych brzuszków i zdrowych maleństw. Buziam ;***************
 
Do góry