reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

z tego co wiem to tempka mierzona w pochwie, przed miesiączką powinna być podwyższona i spaść dzień lub dwa przed okresem, w dzien okresu albo najpózniej w drugim dniu okresu troche zamieszalam:baffled:
 
reklama
Poczekamy i zobaczymy.Zaczynam normalnie wariować.Gdybym nie dostała @ to byłby najpiękniejszy prezent na świecie. magdaim83 jak sie czujesz?
 
z tego co wiem to tempka mierzona w pochwie, przed miesiączką powinna być podwyższona i spaść dzień lub dwa przed okresem, w dzien okresu albo najpózniej w drugim dniu okresu troche zamieszalam:baffled:

Jesli temperatura spanie dzien przed okresem to znaczy ze @ sie pojawi i nie ma ciąży , ale ejsli temperatura ciala sie utrzymuje to znaczy ze mzoe byc to ciąża...
Przewaznie meirzy sie temperature w pochwie , ale temperatura ciala tez sie podnosi ale pomiary w pochwie sa bardziej wiarygodne...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczynki :-)

Rudka- gratuluje wspanialego synka, jest przesliczny :tak::-D:-D:-D

Wiecie co dziewczyny mam wrazenie jakbym wczoraj miala owulacje a mam dzisiaj dopiero 13 dc i z tego co wiem moje pecherzyki same nie pekaja, dlatego zawsze dostaje

PREGNYL :baffled::szok::confused:
poprostu wczoraj czulam macno prawy jajnik i troszke mniej lewy do tego bolalo mnie podbrzusze a dzisaj wszystko ucichlo, nawet jak wciagam mocno brzuch i naciskam to nic a nic nie czuje :baffled: :confused: :dry: na monitoring ide dopiero w poniedzialek w 16 dc, nie iwem co jest grane ani co o tym myslec :no::baffled::confused:

Oczywiscie witam wszystkie nowe staraczki :cool2:
 
Wiecie co dziewczyny mam wrazenie jakbym wczoraj miala owulacje a mam dzisiaj dopiero 13 dc i z tego co wiem moje pecherzyki same nie pekaja, dlatego zawsze dostaje
PREGNYL :baffled::szok::confused:
poprostu wczoraj czulam macno prawy jajnik i troszke mniej lewy do tego bolalo mnie podbrzusze a dzisaj wszystko ucichlo, nawet jak wciagam mocno brzuch i naciskam to nic a nic nie czuje :baffled: :confused: :dry: na monitoring ide dopiero w poniedzialek w 16 dc, nie iwem co jest grane ani co o tym myslec :no::baffled::confused:

a może masz bóle przed owulacją :szok:, tak ponoć też się zdarz, że boli 2 dni przed :tak:
 
a może masz bóle przed owulacją :szok:, tak ponoć też się zdarz, że boli 2 dni przed :tak:

wlasnie zawsze mnie tak bolalo jak rosly pecherzyki pozniej dostawalam pregnyl ,bol jajnikow ustepowal po ok 2 dniach ( jak pekly pecherzyki po pregnylu ) tylko ze tym razem jeszcze nie dostalam pregnyl i wszystko ustapilooo :szok: ciekawa jestem co jest grane :dry: mam dopiero 13 dc...
W poniedzialek wszystkiego sie dowiem.....
 
reklama
Ja czuje sie lepiej..podbrzusze boli ale piersi jakby mniej..temp sie znow podwyzszyla i tylko spac mi sie strasznie chce, a tak mysle ze na jakiekolwiek objawy to za wczesnie...za kilka dni(o ile wytrzymam)powtorze test i wtedy zobacze ale ta kreseczka stala sie bardziej widoczna jak potem spojrzalam:)
Podziwiam was dziewczyny ja bym nie wytrzymala gdyby byl 1 dzien miesiaczki i temp bylaby wysoka a @ brak to odrazu bym testowala:)
 
Do góry