reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
tak mierze, mialam nawet kupione testy owulacyjne, bo niestety strasznie mi sie rozregulowal organizm, a co za tym idzie cykle:(, a masz jeszcze jakies inne objawy?
 
Do tego jeszcze bolą mnie jajniki i mam straszny apetyt i jestem ciągle zmęczona ale to może być wywołane pogodą.Pozostało mi czekanie.Mam chęć zrobić test ale boję sie rozczarowania.
 
Do tego jeszcze bolą mnie jajniki i mam straszny apetyt i jestem ciągle zmęczona ale to może być wywołane pogodą.Pozostało mi czekanie.Mam chęć zrobić test ale boję sie rozczarowania.

hmmmmm, no kochana całkiem możliwe, że jednak jesteś w ciąży
senność, bóle piersi,większy apetyt, bóle jajników. no ja tak miałam więc kto wie może u Ciebie też jest to oznaką ciąży :-)
 
sofik zycze spokojnej,radosnej ciąży trzymam kciuki za maleństwo:)

nenius bardzo dziekuje:) wszystkie dzieci są sliczne a takie maleństwa szczególnie:)

beatka i aidzicha zycze powodzenia na testowankach, troche cierpliwosci i opanowania a na pewno sie uda:)
 
reklama
Do góry