reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

magdaim83 coś tak czuje że u ciebie zagościła fasolka trzymam kciuki.Nie wiem może jutro zrobię test.Dzisiaj już za późno bo najlepiej rano.Jak nie dostane to zorbie rano test;-).
 
reklama
magdaim83 a kiedy masz dostać miesiączke? i jak tempka wzrosla jeszcze bardziej to kochana całkiem prawdopodobne, że ktoś u Ciebie zagościł:-D
 
@powinnam dostac ok wtorku srody ale czuje ze nie dostane:)
Beatka 21 to napewno fasolka:)testuj my tu juz nie wyttrzymujemy z ciekawosci:)
 
Trzymam za Was kciukasy dziewczyny zeby Fasolki u Was zawitaly

magdaim83 cos mi sie wyadje ze to bedzie fasolka... Bo czytalm Twoje posty jak bym siebie widziala ;-)

Beatka21 no to czekamy do jutra rana, cierpliwosc masz z kamienia...



 
Zmierzyłam sobie przed chwilą temperature i wynosi 37.1 podniosła sie o jedną kreskę więcej czy to możliwe żeby przed okresem mieć tak podwyższoną temerature???
 
reklama
Zmierzyłam sobie przed chwilą temperature i wynosi 37.1 podniosła sie o jedną kreskę więcej czy to możliwe żeby przed okresem mieć tak podwyższoną temerature???

trudno powiedzieć, temperaturę powinno się mierzyć rano przed wstaniem z łóżka i mniej więcejo tej samej porze, ale w sumie kto wie. Ja bym chyba obstawiała fasolkę:-)
 
Do góry