reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Beatka a gdzie mierzysz temperatuer pod pacha??
Zmiesz sobie w ustach temep. ???
Tak jak pisalam temperatura jest od owulacji wieksza niz zazwyczaj ;-)

Miłego spacerku
 
Ostatnia edycja:
Witam was wszystkie po dlugiej przerwie:-)
Nie bylo mnie tu tyle czasu poniewaz brak czasu i obowiazki mnie wchlonily:tak:
Otoz 23 lipca robilam test ciazowy bo spozniala mi sie miesiaczka juz okolo 10 dni i wynik wyszedl pozytywny:-D:-D
Test powtorzylam na drugi dzien rano bo nie wierzylam oczom hihi ale wyszlo to samo:tak:
16 lipca bylam u gina bo cos mnie janiki po bolewaly ale test wyszedl negatywny i tylko na usg dopochwowym wyszlo ze cos sie dzieje albo zbliza sie miesiaczka albo ciaza ale ja bylam przygotowana na miesiaczke:tak:ale jej nie dostalam ...
I termin porodu doktorka wyliczyla mi na 23 marzec :-D:-D
Ciesze sie bardzo:-):-)
A o dzidzie staramy sie od czerwca,wczesniej bylam zabezpieczona:tak:

Pozdrawiam was wszystkie;-)
 
Shyla GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!
zaprszam do Marcowek 2009 - Ja mam termin na 31 marca ale ciekawa jestem co powie dzis lekarz;-) bo moze byc tez kwiecień...:confused:
 
Dziekuje wszystkim bardzo:-)
Ja nastepny termin mam u lekarza na 4 sierpien zobaczymy co mi powie:-)
Juz zapisuje sie na marcowe 2009 mamy:-):-) ajj juz doczekac sie nie moge:tak:
Zycze wszytskim starajacym sie szczescia:tak:
 
Shyla gratulacje.Sofik mierzyłam w ustach i w pochwie i temperatura taka sama.Ale to może być objaw tego że dostane @.Jutro rano jeszcze zmierzę i zobaczę.Jak będzie podwyższona to zrobię test.
 
Shyla gratulacje.Sofik mierzyłam w ustach i w pochwie i temperatura taka sama.Ale to może być objaw tego że dostane @.Jutro rano jeszcze zmierzę i zobaczę.Jak będzie podwyższona to zrobię test.

ale temperatura spada przed @ wiec napewno na tescie wyjdzie 2 kreski
Bo wogole temperatur powinno sie miezryc rano zanim wstaniesz z łozka bo jets najleszy winik wiec u Ciebie jest ten winik bez tego :-) Ja bym juz dzis zrobiła TEST ja robilma wieczorem :zawstydzona/y: nie zbeym Cie namawiala...
 
Jak wam miną ten dzień?Bo mi strasznie nerwowo pralka mi sie rozwaliła.A do tego coraz bardziej mnie bolą jajniki.Kurcze co sie dzieje z moim organizmem.
 
reklama
Jak wam miną ten dzień?Bo mi strasznie nerwowo pralka mi sie rozwaliła.A do tego coraz bardziej mnie bolą jajniki.Kurcze co sie dzieje z moim organizmem.

raczej średnio, w pracy miałam pełno roboty,
tak że pewnym momencie nie wiedzialam w co ręce włożyć;-)i objawów ewentualnej ciąży wciąż brak
 
Do góry