reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

A Martynki222 jak nie było tak nie ma, hmmmm.........

Dziewczynki czy któraś z was została jeszcze na jutrzejsze testowanko? Proszę odzwijcie się;-)
 
reklama
No wlasnie zamiast nam tu zdawac relacje to zniknly ,a my takie ciekawe :-D
Marynko napisz jak tescik??Sisi jak egzamin??
 
Ostatnia edycja:
witam kobietki...
W czwartek i w piatek robilam test i oby dwa mam negatywne ale wczoraj powinnam dostac okres a go nie widac brzuch mnie boli jak na @ piersi jakies pelne ale nie bola i tempka 37,6 u dolu sama nie wiem co mam myslec ... jak do poniedzialku nie dostane to powturze test a jak tam z waszymi testowaniami ?
Martynko222 - jak testowanko?
 
czesc dziewczynki!
dawno mnie nie bylo ale to przez to ze postanowilam troche wyluzowac z tym wszystkim... ale dzis jest sobota... szykuje sie spotkanie przy piwku no i postanowilam zrobic test ... najpierw owulacyjny i wyszly II super mocne kreski :baffled: to zrobilam test ciazowy... i niby tez dwie ale tej drugiej tylko cien taki baaaardzo slabiutki.... no i mam problem teraz...czy to fasolka????
na moich testach owu pisalo ze jak kobieta jest w ciazy to tez zawsze sa II... no ale z kolei ta na ciazowym prawie niewidoczna... okresu nie ma, brzuch nie boli.... :szok::szok::szok: wiecie co to wszystko znaczy???
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki!
dawno mnie nie bylo ale to przez to ze postanowilam troche wyluzowac z tym wszystkim... ale dzis jest sobota... szykuje sie spotkanie przy piwku no i postanowilam zrobic test ... najpierw owulacyjny i wyszly II super mocne kreski :baffled: to zrobilam test ciazowy... i niby tez dwie ale tej drugiej tylko cien taki baaaardzo slabiutki.... no i mam problem teraz... czy to fasolka??????[/COLOR]
na moich testach owu pisalo ze jak kobieta jest w ciazy to tez zawsze sa II... no ale z kolei ta na ciazowym prawie niewidoczna... okresu nie ma, brzuch nie boli.... :szok::szok::szok: wiecie co to wszystko znaczy???


Stękniłyśmy sie juz za toba, ale widzę, że "wyluzowanie się" przyniosło owocne efekty:-):-):-), Imagination tez miała drugą lekko rózową ( przynajmniej tak to wygląda na moim komputerku) kreseczkę i co?, i maleństwo juz coraz większe.
To piwko proponuję zamienić na soczek i zrobić jeszcze jeden teścik na potwierdzenie no i betkę.
Ale na moje oko Agusiu mozesz się juz cieszyć, daj znać jak coś bedziesz wiedzieć więcej:tak::tak::tak:
A w którym dniu cyklu jesteś kiedy spodziewana @ ?
 
Ostatnia edycja:
Stękniłyśmy sie juz za toba, ale widzę, że "wyluzowanie się" przyniosło owocne efekty:-):-):-), Imagination tez miała drugą lekko rózową ( przynajmniej tak to wygląda na moim komputerku) kreseczkę i co?, i maleństwo juz coraz większe.
To piwko proponuję zamienić na soczek i zrobić jeszcze jeden teścik na potwierdzenie no i betkę.
Ale na moje oko Agusiu mozesz się juz cieszyć, daj znać jak coś bedziesz wiedzieć więcej:tak::tak::tak:
A w którym dniu cyklu jesteś kiedy spodziewana @ ?


Pysiu ja tez sie za wami stesknilam... BARDZO.
Spodziewana @ mam jutro wiec jutro razem z toba zatestuje jeszcze raz... Kurcze... nie wiem ale ta kreska na serio tam jest ... slabiutka jasniutka ale ja widac... :baffled:
No i ten test na owu... sa barrrrdzo widoczne obie krechy :baffled: chyba ze mam druga owu w tym cyklu... ale teraz?? Slyszalyscie cos o tych testach owu w ciazy??
A piwka na pewno nie bedzie... :)
 
Pysiu ja tez sie za wami stesknilam... BARDZO.
Spodziewana @ mam jutro wiec jutro razem z toba zatestuje jeszcze raz... Kurcze... nie wiem ale ta kreska na serio tam jest ... slabiutka jasniutka ale ja widac... :baffled:
No i ten test na owu... sa barrrrdzo widoczne obie krechy :baffled: chyba ze mam druga owu w tym cyklu... ale teraz?? Slyszalyscie cos o tych testach owu w ciazy??
A piwka na pewno nie bedzie... :)

Tak testuj jutro i odrazu napisz co wyszło, żebyś nas nie trzymała w niepewności , ale to musi byc maleństwo.
I mi bedzie razniej testowac, bo strasznie sie boje, ciagle o tym myslę, a oprócz testów to czujesz jakąś zmianę np wiecej śluzu, jakieś zawroty czy zupełnie nic?
 
Tak testuj jutro i odrazu napisz co wyszło, żebyś nas nie trzymała w niepewności , ale to musi byc maleństwo.
I mi bedzie razniej testowac, bo strasznie sie boje, ciagle o tym myslę, a oprócz testów to czujesz jakąś zmianę np wiecej śluzu, jakieś zawroty czy zupełnie nic?

chyba nie za wiele... sluzik jest i owszem, ale nie zeby jakos super duzo... zawrotow nie ma, jem normalnie, piersi nie bola ani nie urosly :-( a moglyby troche :-)
zadnych objawow nie ma w zasadzie... tylko maz nie moze ze mna wytrzymac juz 2 tygodnie... :-) ale czy to objaw...?:-)
jejku juz sie nie moge doczekac jutra.
a ty Pysiu masz objawy jakies??
 
reklama
U mnie objawy ale raczej na @, zestaw comiesięczny gwarantowany, dziś powinnam dostać a tu jeszcze pół dnia i cała noc przedemną, a z resztą nie wiem czy sie nie spóźni bo ostatnio miałam trochę ( dużo) stresów.
Ale ciagle mam nadzieję, choć co chwila latam do ubikacji sprawdzić czy nie przyszła - wariuję poprostu- ale aby dorana i wszystko sie wyjaśni;-)
A ty co czujesz?
 
Do góry