reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziekuje kropeczko, bede czekac na link od Ciebie, a jutro przejde sie i tak do apteki bo dzisiaj jest 8dc a my z mezem zawsze staramy sie tak od 11 dc, ale ostatnio myslalam, zeby sprobowac wczesniej:-)wiec czas ucieka hihihi. Ja mam cykle dosc krotkie ostatnio byl 24 dniowy,zwylke mam 26(nie wiecej). Jak tylko bedziesz miec chwilke napisz....pozdarwaim serdecznie;-)


Mężatko-kochanie, przepraszam ze dopiero teraz odpisuje, ale pojechałam po napisaniu posta na zakupy, a potem przygotowania do xmas party i uciekło mi to z głowy...teraz wrociłam, nadrobiłam zaległości na forum i mam ten link:-) Ja zamawiałam w UK 2 razy testy owulacyjne online w 2 różnych miejscach, ale polecam Ci ten-są dobre, tanie i szybciutko dostarczają:
Order Page
na dole tej stronki masz te testy w tabeli-ja kupowałam tą opcję: 10sztuk plus 2 ciążowe gratis przedostatnio (i wrzucili też jakies słodycze do koperty...miłe to było:-). Natomiast ostatnio ta strona nie chciała mi się otworzyć i musiałam kupic z innej stronki, ale były z kosztami przesyłki trochę drozsze-niewiele - choc identyczne paski- i stąd też kupowałam 10sztuk, link do tej drugiej stronki:
Ovulation Test Strips
Tylko klikasz które chcesz i kupujesz...
Z obydwu firm przyszły po 2 dniach, więc szybko...z tym, ze teraz jest weekend i pewnie jak zamówisz w sobote to bylyby na wtorek...choc moze dałoby sie na poniedzialek...nie wiem:-(
...a jak sama się zorientujesz w aptece, ceny z internetu sa dużo niższe.

Co do Twojego kolejnego pytania-kochanie-4 miesiace to naprawde niedlugo, popatrz ze niektore dziewczyny maja staz 1,5, 2 a nawet wiecej lat zanim uda im sie zajsc w ciazę.
Mysle, ze skoro oboje jestescie zdrowi i staracie się kiedy trzeba to przyczyna moze byc stres...czyli takie wlasnie jak piszesz - staranie sie za wszelką cenę - a potem odliczanie, wyszukiwanie itd...i ból i smutek za kazdym razem jak sie nie udaje i kolejny stres i znowu starania. Niesteyty ale tak to nasze ciało skonstuowane, ze wszystko tak naprawde siedzi w głowie i tam sie zaczyna...a stresior i nerwy to lepsze środki anty... dzialają czasem lepiej niz niejedne pigułki.
Wiem, ze rada na to jest tylko jedna-dac na luz i nie myslec, kochac sie jak ma sie ochote i po to by bylo milo, a nie myslec ze kochacie sie po to by poczac dzidziusia...wiem, ze łatwo się mowi-trudniej zrobic tak skoro sie wyczekuje II na tescie...ale trzeba nabrac trochę dystansu... a fasolka sama jak zobaczy ze ma spokoj i harmonie zapewnioną u mamusi to i szybciej sie pojawi.
A wogóle to doczytałam, ze masz krotkie dosc te cykle...moze nie masz dokladnie wyłapanej tez tej owulacji...jak masz cykl czasem 24 dni...to owulka może byc i w 10 i w 8 dniu...roznie to bywa-teoretycznie powinna byc 14 dni przed kolejną @, ale zdarza się, ze jest 10 dni przed i 18 dni przed....kazdy organizm sam to sobie ustala...wiec najlepiej zacznij robic testy owulacyjne od tego cyklu -i to wiare szybko -i tak maksymalnie zużyjesz 10 na cykl, bo przed samą @ już nie ma sensu chyba robić...a nuż uda Ci się trafić w II na tescie owulacyjnym zaraz na poczatku w pierwszych dniach...i jak juz owulację wyłapiesz to będziesz znała swoj rytm...
powodzenia kochana!!!!


No a ja po Xmas party...wreszcie:-):-D:-) Było ciekawie, ale muzyka do bani i ja wogole się dobrze nie bawiłam...poza tym to źle się czuje...boję się czy mi sie cos nie przyplątalo...moze mi się cysta na jajniku odnowiła...bo boli i spina mnie brzuch, mrowi jakoś śmiesznie i wogóle to jakoś mi tak bardzo dziwnie jest i do tego w krzyżu mnie boli cały dzien jak diabli. I popołudniu pojawił mi się śluz - niedużo, teraz juz go nie ma...ale był taki żółto-brunatny...a to 19dc i powinno byc całkiem sucho...chyba, że ta owulacja dopiero teraz jest...ale testy wyszły pozytywne 4 dni temu....no albo jakims cudem juz zagniezdzenie i stad takie dziwactwa mam......Sama juz nie wiem, wole nie rozmyślac...ide spac bo poźno...

A czy u was tez tak wieje...tu chce głowę urwać....ja mieszkam na 6 piętrze nad wodą w dodatku i mam jedną scianę w salonie z okien tylko -co musze wam powiedziec jest do bani!!!... i w takie wietrzne dni i noce jak teraz to mam poprostu muzykę z wiatru i Tamizy za oknem:-)



Martynka222-daj znac z samego ranca - trzymam kciuki!!!


Katerinka-przykro mi...oby do staranek i bedziemy dopingowac w kolejnym testowanku;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
romka - racja, tyle lat z tabletkami i organizm przemawia do nas inaczej niż wcześniej, a może pop prosu przyzwyczaiłyśmy się jak to było z tabletkami, zapomniało ciało jak się przed tabl anty cierpiało:rofl2:

A co do moich problemów - dziś a propos zapachu dobrze, wczorajsze było wywołane najprawdopodobniej - koronkom - jako alergik nie toleruje wielu materiałów choćby nie wiadomo w czym je się prało:rofl2: A bieliznę z koronką tym bardziej - chociaż miałam nadzieję, że to minęło:no: Natal tyko drogie satynki i delikatne materiały....
 
Dziewczyny, te co już wiedzą, że wskakują na rok 2009 - nowy wątek mamusie i staraczki w 2009 r - wskakujemy nadziei nie można tracić, szybciutko!!!!!!!
4752.gif

 
No a ja po Xmas party...wreszcie:-):-D:-) Było ciekawie, ale muzyka do bani i ja wogole się dobrze nie bawiłam...poza tym to źle się czuje...boję się czy mi sie cos nie przyplątalo...moze mi się cysta na jajniku odnowiła...bo boli i spina mnie brzuch, mrowi jakoś śmiesznie i wogóle to jakoś mi tak bardzo dziwnie jest i do tego w krzyżu mnie boli cały dzien jak diabli. I popołudniu pojawił mi się śluz - niedużo, teraz juz go nie ma...ale był taki żółto-brunatny...a to 19dc i powinno byc całkiem sucho...chyba, że ta owulacja dopiero teraz jest...ale testy wyszły pozytywne 4 dni temu....no albo jakims cudem juz zagniezdzenie i stad takie dziwactwa mam......Sama juz nie wiem, wole nie rozmyślac...ide spac bo poźno...

A czy u was tez tak wieje...tu chce głowę urwać....ja mieszkam na 6 piętrze nad wodą w dodatku i mam jedną scianę w salonie z okien tylko -co musze wam powiedziec jest do bani!!!... i w takie wietrzne dni i noce jak teraz to mam poprostu muzykę z wiatru i Tamizy za oknem:-)



Martynka222-daj znac z samego ranca - trzymam kciuki!!!


Katerinka-przykro mi...oby do staranek i bedziemy dopingowac w kolejnym testowanku;-)

W.Kropeczka zawsze marzyło mi sie mieszkanie przy Tamizie:) (kiedys mieszkalam w Londynie przez pół roku ale zdecysowalam sie wrócic do kraju).

A masz jakieś jeszcze objawy oprócz śluzu? (nie wiem czy czegos nie pominęłam, dlatego się nie denerwuj jak nie przeczytałam Twojego posta...)


Martynka222- jak wyszedł teścik?

Katerinka - głowa do góry, niedługo następne podejście:)


 
Martynko gdzie się podziewasz? My tu niecierpliwie czekamy na wieści:tak:
Kropeczko super było by gdyby pod twoim serduszkiem przed swiętami zamieszkała malutka kropeczka, daj znać jak zaobserwujesz cos nowego?
 
Ostatnia edycja:
A propo dobrych wieści to może mi też sie udało.... piersi dalej bardzo bolą.. macica dalej pobolewa a nad ranem miałam taki mocniejszy bol... do @ jeszcze 5 dni... zobaczymy.. trzymajcie kciuki...:-D
 
Mąż mówi, że zapach jest niewłaściwy, ja nie czuje bo mam zatkany nosek a swędzenia, pieczenia nie czuję:dry::confused:
Wiele objawów mnie zaskakuje bo tabletki brałam pięć lat a wtenczas jest trochę inaczej.
No ale strasznie boli mnie podbrzusze jak przy okresie już od tygodnia a @ dopiero w święta...



Wyświetla się jak wkleję sama podczas odpowiedzi a nie ma go pod moimi łabądkami małżeńskimi:confused:
Kochana musisz wkleic link do okienka gdzie masz łabędzie w Ustawieniach-Edytuj sygnaturę. Później klikasz na dole zapisz i już:tak::blink:
 
reklama
Do góry