reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

hej dziewczyny sorry że teraz dopiero pisze musialam jakoś dojść do siebie...
test negatywny... czekam teraz na @ bo zamierzam odpucić... będzie bez wyliczen, testów tylko przyjemność i seks!!! a w styczniu wizyta u specjalisty...
nie dostanę prezentu od mikołaja ... przykro mi bardzo, mój mąż też się bardzo zawiódł...
ale mamy plan może się uda... następnym razem.
pozdrawiam!
 
reklama
U mnie objawy ale raczej na @, zestaw comiesięczny gwarantowany, dziś powinnam dostać a tu jeszcze pół dnia i cała noc przedemną, a z resztą nie wiem czy sie nie spóźni bo ostatnio miałam trochę ( dużo) stresów.
Ale ciagle mam nadzieję, choć co chwila latam do ubikacji sprawdzić czy nie przyszła - wariuję poprostu- ale aby dorana i wszystko sie wyjaśni;-)
A ty co czujesz?

Ja nic nie czuje. boje sie cieszyc... poczekam do jutra rana :tak: i wtedy zobaczymy... :-) teraz patrze na ten test i zastanawiam sie czy nie mam wady wzroku... jutro sie okaze... kupie dzis jeszcze moze ze dwa testy tak dla pewnosci :-) mojemu m dzis jeszcze nic nie mowie... poczekamy
Pysiu trzymam kcuki mocno za ciebie :-) ale bysmy mialy fajne prezenty na gwiazdke :-)
 
hej dziewczyny sorry że teraz dopiero pisze musialam jakoś dojść do siebie...
test negatywny... czekam teraz na @ bo zamierzam odpucić... będzie bez wyliczen, testów tylko przyjemność i seks!!! a w styczniu wizyta u specjalisty...
nie dostanę prezentu od mikołaja ... przykro mi bardzo, mój mąż też się bardzo zawiódł...
ale mamy plan może się uda... następnym razem.
pozdrawiam!

Martynko moze lepiej zrób betę - testy czasami się mylą.
 
Ja nic nie czuje. boje sie cieszyc... poczekam do jutra rana :tak: i wtedy zobaczymy... :-) teraz patrze na ten test i zastanawiam sie czy nie mam wady wzroku... jutro sie okaze... kupie dzis jeszcze moze ze dwa testy tak dla pewnosci :-) mojemu m dzis jeszcze nic nie mowie... poczekamy
Pysiu trzymam kcuki mocno za ciebie :-) ale bysmy mialy fajne prezenty na gwiazdke :-)

Trzymam kciuki za "fajne" prezenty na gwiazdkę:tak::-p:-D
 
Martynko główka do góry Nowy Rok bedzie twoj, a tak wogóle to dzis sie spodziewałaś @ ? Katarzynka ma rację zrób betke, a najlepiej jak sie nie pojawi @ to zrób tescik i betkę.
Aga a @ spodziewasz sie dzis czy jutro ?


Kucze coraz bardziej boli mnie brzuszysko....:crazy:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny sorry że teraz dopiero pisze musialam jakoś dojść do siebie...
test negatywny... czekam teraz na @ bo zamierzam odpucić... będzie bez wyliczen, testów tylko przyjemność i seks!!! a w styczniu wizyta u specjalisty...
nie dostanę prezentu od mikołaja ... przykro mi bardzo, mój mąż też się bardzo zawiódł...
ale mamy plan może się uda... następnym razem.
pozdrawiam!

Główka do góry. W lutym mamy walentynki. Wtedy na pewno od męża dostaniesz śpioszki w serduszka.

aga00782 w takim razie jutro testujemy razem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję dziewczynki nie ma załamki mamy więcej czasu na przygotowanie się na dzidziusia!! Wyluzować- to chyba tylko jedyna rada!! Na szczęście mam @ jak w zegarku. Nię bedzie obliczeń sex dla przyjemności dzidzia pojawi się pewnie jak nie będzie ciśnienia... oby ;-)
 
Do góry